Opinie o Oticon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oticon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oticon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oticon w Szczecin

grubas

Na produkcji siedzi samo prostactwo i plebs praktycznie. Obgadują, jęczą, nie potrafią nic, ogólnie takie byle co tam pracuje. Z porozbijanych rodzin, sporo babek tylko ciągnąć alimenty potrafi. Było być grzeczną za młodu i wybrać partnera a nie dawce. W sumie to mi nawet nie żal tych ludzi, zasługujecie na te 1300 z premiami :) Cholerni nieudacznicy życiowi hahah :D

ahfk
@grubas

Grubas mowisz ze nieudacznicy zyciowi.. a co Ty tam robisz??

grubas
@ahfk

Ja nie zarabiam 1300 zł z premiami ;) Ogarnijcie się ludzie i zacznijcie się szanować. Siebie, czas, czas swoich bliskich.... do pracy przychodzi się po pieniądze a nie po pracę. Choć takie moje pisanie i tak prawie do nikogo nie trafi.

aQQ
@grubas

Tyle tu ostatnio hejtu i poniżania innych pracowników... To raczej nie buduje zrozumienia. Trudno mi zrozumieć - jak można spędzać 40 i więcej godzin tygodniowo w miejscu i wśród ludzi, których się praktycznie nienawidzi? Czy my pracujemy w tej samej firmie?

AZI

czy to prawda , że PIP szykuje się do wejścia do DGS ?

nadjuszka

ja tez zwialam po 18 latach prawda

krata

Do łóżka wskoczyć? Przez kilka lat dupe brygadziście liż, pracochłonny proces,kilka lat potrwa ale stanowisko wyżej wskoczysz, bardziej to pewne niż dyrektora wygryziesz :D i żona nie ucierpi ;D Jak tak wszyscy z dgs beda wiać to w Szczecinie pracy nie wystarczy :D Kiedyś czytałam to forum i sie podbudowywałam że wszyscy maja taka opinię na temat tej firmy jak ja , teraz mam to gdzieś, ja mam swoją i jej nie zmienię, a ogólnie 99% tej firmy ( mówię o produkcji ) to obłuda i fałsz, gadają jak jest źle, wypłaty niskie i że będą się buntować, 3 dni po wypłacie, wszyscy się zamykają i zapierdalają i cisną o więcej sztuk. Później mówią że jest jak jest ale pracować trzeba i idą do koleżanki obok albo brygadzisty i wszystko powtarzają.Pojdziesz na urlop albo L4 wielka obraza, nie masz prawa się źle czuć ani chcieć wolnego bo premia efektywnościowa spada wiec albo niech się ludzie zbuntują i coś zrobią w lepszym kierunku albo niech robią co mają robić. Siedzą i rządzą się na swoim stanowisku jak wielcy szefowie , i jarają się że są lepsi od wszystkich i kto nie przejdzie z pogardą patrzą, i oczywiście jak cie nie ma dupe obsmarują z każdej stron , ja już zwiałam , nie polecam.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Grubciu

A co ? Chcesz sie ze mna napic kawy na przerwie ?????

Grubciu

A ja wyrywam sobie wlasnie laseczke w dgs !

pracownik dgs
@Grubciu

Prawda :-)

Ghc

Z tego co piszecie to ta firma porazka ! I slyszalem ze trzeba byc dobrym adoratorem zeby przetrwac ! Dobrze ze nie jestesmy celebrytami bo ktorys facet musial by do lozka im wskoczyc ! Nadasane gaski !

schorowany stary dziadek

Hehe, mam to samo. Nie starcza mi na utrzymanie. Praca na produkcji wygląda tak: nie dostaniesz urlopu, może z dzień wolnego na lekarza czy podobne. Zwolnienia L4 są bardzo źle widziane, ogólnie kilka takich i dziękują za współpracę. Niby są jakieś cele do zrobienia i tak dalej ale to brednie, ile byś nie zrobił to i tak tyle samo kasy dostaniesz. Praca dobra na przeczekanie. Popracować trochę, szukać czegoś innego i wiać. Tam bardzo łatwo kogoś zastąpić bo ta robota jest do przyuczenia w parę dni - kwestia nabrania wprawy. Ogólnie nie polecam, choćby ze względu na możliwość zwiększanie zarobków wraz ze stażem. Czy pracujesz 10 lat czy miesiąc, kasa ta sama. Trochę się dziwię tym co tam wiele lat pracują, czy oni nie zdają sobie sprawy z tego że kierownictwo gardzi takimi ludźmi? [nie da się szanować kogoś, kto przez 10 lat nie ruszył się z miejsca zawodowo]. Zresztą co ja mówię, do pracy na produkcji takie osoby są idealne!! Tacy jakby to powiedzieć.... Afroamerykanie ekhm..! :D

qmata

Jestem młodą osobą, a od niedawna pracuję na produkcji i obecnie szukam czegoś w razie "w". Niestety życie mi się tak potoczyło, że mam tylko maturę. Nie jestem w stanie z tych DGS'owych zarobków spokojnie żyć. Rodzice mnie nie nakarmią i nie ubiorą. Jestem samotna i wynajmuję pokój. Aby przeżyć odejmuję sobie od ust... Człowiek się stara jak może, jestem po kilkutygodniowym szkoleniu, a oni tylko krzywo się patrzą i wymagają więcej.

suselka
@qmata

mam podobną sytuację do Twojej, niestety ja jestem zmuszona wrócić do rodziców, ta wyplata to kpina, ledwo mi na jedzenie wystarcza a co dopiero zeby w cos sie ubrac? takk,praca dobra na przeczekanie, ale tam bardzo łatwo się zasiedzieć, poza tym nie oszukujmy się ale wielkich wymagań nie mają,masz siedzieć 8h zrobić normę, jak nie zrobisz trudno , wypłata jak u góry wspominali taka sama jak u reszty.Zmuszanie do nadgodzin , jak odmówisz przyjścia w sobotę wielka jazda. Ja również podziwiam tych którzy na jednym stanowisku siedzą po 15 lat , zero perspektyw i zawsze mają wytłumaczenie dlaczego. najbardziej mnie śmieszy jak siedzą na prosukcji i obrastają w piórka że Bóg wie kim nie są skoro tyle lat pracują,żenda.

Radca Prawny

Nadgodziny: 1 Jeżeli u pracownika wystąpiły nadgodziny to może on sobie je odebrać na własne życzenie, zakładając że nie ma ku temu przeszkód czyli np. nie ma natłoku pracy. Wtedy za każdą 1 godzinę odbiera się 1 godzinę wolnego. 2 Jeżeli wystąpiły nadgodziny jak wyżej i to pracodawca wysyła pracownika na wolne to ma obowiązek zrobić w stosunku 1:1,5. Czyli za każdą jedną przepracowaną nadgodzinę przysługuje 1,5h wolnej. UWAGA: dzień w którym udzielono pracownikowi wolnego za nadgodziny jest dniem PŁATNYM ! Warto też pamiętać że zawierając umowę o pracę, obie strony coś sobie wzajemnie deklarują. Chodzi tu o przepracowanie 40h tygodniowo po 8h na dzień. Oznacza to że pracownik musi przyjść na te 8h, ALE również pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi pracę. Czyli niedozwolone jest wysyłanie go na urlop przymusowy. Kodeks pracy wyraźnie mówi, że urlop udziela się na wniosek pracownika.

czy w księgowości dalej króluje opisywana tu wcześniej P?

ZZA

Szukam znajomości w firmie. Chcę awansować. Dajcie na kogoś ważnego namiary.

Bartus
@ZZA

Szukasz awansu ... tylko lozko ! Jak jestes ladny/ladna dasz rade na dyrektora ;) ja mam zone wiec nadal pracuje na produkcji

taka ładna pogoda

do "taka ładna pogoda". Dawaj zwalniaj się. Chciałbym to zobaczyć hehe. Tylko jęczeć umiecie. DO ROBOTY.

krata
@taka ładna pogoda

"Dawaj zwalniaj się. Chciałbym to zobaczyć hehe. Tylko jęczeć umiecie. DO ROBOTY." jaki (usunięte przez administratora) madry sie znalazl, a kim ty jestes zeby rozkazy wydawac?

ON

ja ja ostatnio bylem tam testach i Pani napisala ze slabo wiec pewnie nie moge liczyc na ta prace

taka ładna pogoda

Liczba osób na "zwykłej" produkcji która chce uciec oraz ta liczba która ma już wstępnie coś tam awaryjnie zaklepane w razie "w" jest O G R O M N A. Sporo osób dorabia sobie... mając pracę na pełen etat musi szukać zarobku gdzieś na boku. I nie dlatego że chce mieć więcej złotówek w portfelu co nie jest niczym złym, tylko dlatego że musi Jakby kierownictwo wiedziało o tym ile osób jest już jedną nogą a może i sercem - bo jednak zaangażowanie się liczy] gdzieś indziej, naprawdę... Jak jeszcze wyskoczą z jakąś podwyżką +0,50zł to ich osobiście wyśmieję. Jest ciągły wzrost zamówień, co powoduje że firma zarabia coraz więcej i co z tego? Na szkoleniówce pojawiają się same bardzo młode osoby >25 lat, to nie są osoby szukające stabilnego zatrudnienia. Myślę że miesiąc dwa, firma będzie miała problem z wykonaniem najmniejszych celów. Nawiązując do wpisów poprzednich. Wyższe stanowiska są poza zasięgiem wielu pracowników z produkcji, gdyż Ci nie znają biegle języka obcego albo nie mają wykształcenia ściśle technicznego. Co równocześnie nie oznacza że są durniami jak to by wielu tam "wyżej" myśli że jest. Warto dodać, że firma zatrudniając na wyższe stanowiska preferuje osoby z zewnątrz...

nadjuszka

gratulacje szanuje ludzi co nie gledza tylko robia

bollocks

Taaaa odlatują do ciepłych krajów ;P Nie zauważyłem, żeby specjalnie ktoś uciekał, za to sporo nowych stanowisk wciąż powstaje. Pewnie stąd te oferty.

lipton

uciekaja.

nick

co chwila powtarzające się oferty na stanowiska administracyjno-finansowe. O co chodzi? Ludzie uciekają czy ich tak szybko wymieniają?

starszyzna

A ja pracowałam 14 lat i uciekłam .... z firma dzieje się cos złego ... niedoceniaja ''starych '' pracowników ... odeszłam do firmy która ceni doświadczenie .... na dzień dobry dostałam tyle ile miałam na koniec w dgs po 14 latach pracy ...podwyzka po okresie próbnym ....mozna ? MOŻNA !!!!!!

celivia
@starszyzna

Nie próbowałaś podnosić swoich kwalifikacji w DGS, starając się o "wyższe" stanowiska, czy tylko byłaś jednym z wielu assembly?

starszyzna+
@starszyzna

to salbo sobie ugralas w nowej formie :D

lejdis m
@celivia

Jestem pracownikiem 15 lat i tak samo myślę to samo jest coraz gorzej :( trzeba wiać :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Oticon - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oticon?

Kandydaci do pracy w Oticon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oticon