Opinie o Oticon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oticon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oticon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oticon w Szczecin

trudne sprawy

Dlaczego brygadziści (team leaderzy) dążą do niedawania premii sumiennym i dyspozycyjnym pracownikom? Dlatego, że w excelu zabrakło trochę po przecinku do wyimaginowanego przez was celu, który narzucacie na pracowników? Dlaczego kładziecie na to taki nacisk, skoro od siebie nic nie dajecie? Doswiadczeni operatorzy zarabiają tyle co brygada szkoleniowa. To jest absurd. Na dodatek jesteście aroganccy i fałszywi. Jeśli dalej tak będzie to wypisuje się z tej piaskownicy.

Alfred

Jon poloz sie juz spac co ! Bo gwiazdorzysz ! Zobacz jakie oni zrobili zmiany teraz ! Wogole nie jestes na czasie !

Radek

Ogłoszenia są cały czas znikają na kilka dni i znów od nowa i tak w kółko od ponad 2 lat

jola

Po 1 wymiana starych doświadczonych pracowników na pracowników agenci (za pół darmo)2 Magazyn Dołuje likwidacja a miejsca na nowym magazynie brak automatyka .Ludzie z Dołuj albo do pracy przy mikroskopie po 10h i to za jeszcze gorszą kasę albo na bruk.A tam nikt długo nie wytrzyma chyba że ktoś ma zapasowe kręgi szyjne itd Z Dołuj zostaną przeniesieni tylko liderki i to oczywiście nie wszystkie ale wszystko w swoim czasie.Mydlenie oczy idzie od góry w duł a większość zostanie tylko wykorzystana i na bruk.

@jola

Jolka, a co to jest duł??? Może chodziło Tobie o dół, co?

seba
@jola

Brawo Jola to już każdy w firmie wie co się tu święci.Ale i tak tu mało kto zamierza dłużej pracować w tej atmosferze dlatego większość szybko stąd odchodzi.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
ML

DGS dziwna firma. Przy tak potężnym przemiale ludzi jakoś od lat nie mogą skompletować stałej, dobrej ekipy. Ale jeśli się przyjmuje ludzi na magazyn, tylko po to, aby po miesiącu powiedzieć "dziękujemy", bo za parę miesięcy magazyn będzie zmechanizowany, lub innemu tłumaczy się, że jest "mało wydajny", co jest naciągane, bo ma sfotografowane potwierdzone odbiorem zestawienia kompletów wysyłek, i to w ilości wyznaczonej dla starego pracownika, pomimo, iż jego norma, jako nowego jest mniejsza to nie ma co się dziwić, iż jest to firma, w której od lat jest mnóstwo miejsc pracy. Przykładów jest więcej, tylko po co one komu? Większość sama się przekona...

Hej. Stanowisko administracyjne 3200 netto, plus premia co 3 miesiące, średnio miesięcznie wychodziło 3700. Atmosfera jak w każdej korpo... Nie polecam chyba ze nie masz innej pracy

grrr

Nikt Wam tu nic nie powie o zarobkach. Jedynie można przeczytać opinie sfrustrowanych pracowników. Sugeruję podjąć rękawicę bo firma moim zdaniem jest całkiem fajna i ciekawa.

este

Hej, Kamila zadzwoń do działu kadr i plac to może będzie Tobie udzielona informacja o zarobkach.

Ola

Witam, czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w DGS w Szczecinie? Jak z zarobkami i w ogóle atmosfera w pracy? Szukają specjalisty ds. rekrutacji i nie wiem czy w ogóle opłaca się aplikować na to stanowisko. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

andzela

Tak pół Szczecina jest leniwe liczyć na awans haha i miała bym byc jak piesek na posylki? sorki nie nosze krótkiej spódniczki i sie szanuje

andzela

Redukcja jaka redukcja tu jest przemiał ludzi nie ma stałej ekipy ludzie jak szybko sie zatrudniają tak szybko sie zwalniają .

Jola

Czy w dgs przysluguja 13 tki ?????????

ujk twj

Atmosfera pogarsza się w pracy, w dziale produkcji i administracji. Jest coraz gorzej. Prośba o wyłapywanie i eliminowanie osób robiących zamieszanie, plotki i spiski - niestety dotyczy to w zasadzie płci żeńskiej. Bo na prawdę zaczyna wyglądać to nieciekawie.

kasia

Oferty pracy przez agencje pracy są cały czas zamieszczane tylko nie jest podawana firma DGS tylko Mierzyn -Dołuje i autobus pracowniczy co nie trudno skojarzyć.Atmosfera w pracy...?Nie polecam!!!

nikoś

Firma jak firma.Bardzo duży nacisk na nadgodziny, potrafią poinformować pracownika 20 minut przed końcem pracy, że trzeba zostać na nadgodziny.O pracującej sobocie możesz dowiedzieć się w połowie swojej piątkowej pracy(nawet na drugiej zmianie),więc nie próbuj planować weekendu.Zarobki przez agencje pracy to marne 1400,00 zł.Praca na akord jak nie wyrobisz normy to o premii możesz zapomnieć.Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam.

Niki

jakie są działy w dgs?

Nicko

Witam serdecznie Z tego co tu wyczytałem to firma nic się nie zmieniła od czasu SONION( pracowałem w sonion kilka lat )a jak wygląda sprawa pracowników nie produkcyjnych? myślę o wysłaniu im CV na stanowisko operatora CNC ( pracowałem na CNC 2 lata w UK ) czy taki operator zarabia tam '' normalne'' pieniądze ? Pozdrawiam.

mkwad
@Nicko

czy firma przyjmuje ponownie "byłych" pracowników?

siwy
@mkwad

przyjmuje

needCHANHES

Uwaga najnowszy news. Szkoleniówka zarabia tyle samo co doświadczeni operatorzy na produkcji. Skomentuję to tak: haahhahhaahhhahahahhahahahhahaha. Nie wierzę :( Jak żyć? Jest ogromny nacisk na cyferki (cele), ludzie puszczają popelinę, jakość spada na dalszy plan. DGS (Delivering Excellent Services). Na prawdę "Excellent"?

obozowisko

ogólnie patrząc na te lepsze strony dałam sobie zauważyć,że jest nieodpłatny autobus co jest plusem- kawa,herbata z automatu-spoko,umowa na etat-świetnie, pensja na czas-super,nie miałam we wcześniejszej firmie takich wygód. A to,że ludzie gadają,czy są zazdrośni...ech nie z takim czymś się miało doczynienia

obozowisko

Cześć niedawno przeglądałam ogłoszenia pracy i trafiłam na ogłoszenie do DGS-u na produkcję-zastanawia mnie czy faktycznie jest tak źle jak piszecie...mianowicie mam pytanie czy przerwy są 2 czy 3 po ile minut,czy w trakcie pracy nie można zejść ze"stołka" na tzw.siku? Miałam nieprzyjemność pracować na linii produkcyjnej w pewnej firmie i tam to był prawdziwy (usunięte przez administratora) to co tutaj czytam:plotkowanie,lizanie d... itd to chleb powszedni ,zwłaszcza przy tak dużej liczbie osób pracujących na jednej hali...może znajdzie się ktoś kto napisze coś realnego o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Oticon - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oticon?

Kandydaci do pracy w Oticon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oticon