P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA

Siemianowice Śląskie

Opinie o P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA

diobeł 2010-11-22 00:01:06
Nie polecam ... Właściciel [usunięte przez administratora]. to człowiek nieodpowiedzialny i naciągacz ... Prowadził złom i pracowałem u niego ...
anonim 2011-01-22 14:24:47
Nie polecam salonu Joys w Siemianowicach Śląskich. Właściciel tego salonu odnosi sie do swoich pracownic masakrycznie. Ceny non stop inne.
anonim 2011-02-05 09:18:25
Nie polecam tego człowieka.Z tym człowiekiem nie idzie pracować,kiedyś zapłaci za swoje czynny i zycze mu jak najgorzej.
anonim 2011-02-05 09:23:00
nie polecam salonu Joys w Siemianowicach Śląskich. Zmieniają sie tam fryzjerki,a pozatym niby salon renomowany jak to mówią,a mają najtańsze kosmetyki a cenny nie sa niskie,więc sami nie mają pojęcia o dobrych salonach renomowanych.Byłam tam klientką ale już tam nie chodzę ceny ciągle inne,farby beznadziejne i nie ma już tam mojej fryzjerki. NIE POLECAM.
anonim 2012-06-01 22:58:29
ma salon w siemianowicach na damrota i tam tez przebywa
anonim 2013-06-28 00:20:47
Nie radzilabym tej pracy... Pracownicy są poniewierani, zarobki słabe i do tego tylko umowa zlecenie... Nie polecam nikomu! Szanujcie sie ludzie
Ola 2014-08-12 20:31:47
Dziewczyny tam ppracujące bardzo mało kompetentne. Szczególnie na recepcji
Kaśka 2014-12-03 13:55:06
nie ma co liczyć ani na zarobki ani nawet na ludzkie traktowanie. Pracowałam kilka miesięcy i nie polecam. poza tym teraz właścicielką jest jego cizia i każde mówi co innego(na temat zarobków i zadań w pracy). jeśli nie chcecie zajadać się tabletkami na uspokojenie to radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. widziałam jak "szefostwo" traktuje klientów i personel.
grzesiu90 2015-02-04 16:37:04
jakiś czas temu jeden z użytkowników pisał tutaj na forum że w P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA pracownicy są poniewierani... to dość ostre oskarżenie i jako osoba poszukujące obecnie w tej firmie nie mogę przejść obok niego obojętnie. czy rzeczywiście takie zjawisko występuje i czy ktoś może podać jakieś konkretne przykłady?
sznycel 2016-05-13 16:53:31
Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . Chociaż brak strony interenetowej w tych czasach to trochę żal..
Zostaw swoją opinię o P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA