Opinie o CROCO DIM w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CROCO DIM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CROCO DIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CROCO DIM w Poznań

tutus Nowy wpis

Dobra, a tak krótko i zwięźle to polecacie pracę w croco dim? Jak tu z atmosfera i kontaktami z przełożonymi, wszystko jest przyjaźnie i do dogadania, czy sa problemy?

jak nie ma Nowy wpis

jak nie ma tej firmy to coz teraz robic - chyba pozotaje przestac pisac tutaj i zglosic takietemat. wiem ze firma sie zajmowala posrednictwem pracy, ale rynek jest bardzo turny i mimo wielu chetnych do wyjazdow to nie jest prosta sprawa utrzymac taka firme. mozecie powiedziec czy zgadzacie sie ze mna?

tomek Nowy wpis

no własnie ja też kiedyś szukałem i niestety nic z tego konkretnego nie wyszło, więc sam jestem trochę zawiedziony taką sytuacją.. mam nadzieje, że tej firmy jednak nie ma w tym krsie, bo to by faktycznie chyba oznaczało taki całkowity koniec jednak funkcjonowania firmy.. wydaje mi się, że tak czy inaczej powinno być jakieś oświadczenie w tej sprawie.

gość Nowy wpis

przecież ta firma w KRS-ie jest w likwidacji ;/

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie CROCO DIM? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
jak

Witam,czy ma ktos namiar na ta firme?dzieki

jacK

witam, powie ktoś jak wygląda sytuacja na dziś z tą firmą?nie pracowałem jeszcze za granicą ale pracy się nie boję-:)warto pojechać?pobierają jakieś opłaty?i jak jest ze znalezieniem pracy we własnym zakresie za lepszą kasę pracując u nich?

ona40

Ile pracujac na szklarni płacicie za mieszkanie 1000 koron czy 2000 i czy to jest na tydzien.A własnie tez bym chciała wiedziec ile na miesiac mozna zarobic odliczjac opłaty?

pracujacy

wydaje mi sie ze dobrze ze praca jest nawet 7 dni w tygodniu choc jeden dzien wolnego by sie przydal - a nie tak jak ostatnio bylem w holandii i bylo po 2 dni w tygodniu i ciezko bylo zarobic na mieszkanie i oplaty.. ale to moja opinia, jesli ktos chce pracowac to bedzie a Ci ktorzy nie chca to niech nie zabieraja miejsca innym.

biszop

haha lepsze wam powiem, teraz wysylaja i lokuja w domkach "skladanych" a na miejscu okazuje sie, ze to zwykla buda na kolkach 2m na 6 i mieszka sie w 4, nie ma wody czesto, o internecie zapomnij, jak ktos trafi do normalnego domu to bedzie miec szczescie, jak chcesz byc ziemniakiem w worze i zalezy ci tylko na pracy a warunki zycia masz gdzies to jedz, aha ludzie pracuja po 7 dni w tygodniu do polnocy czy 2 w nocy haha nara

uuy

Jak ktoś chce sprawdzic jak prowadza rekrutacje i jacy są wiarygodni ,niech zadzwoni do biura i zapyta czy może maja obecnie oferty pracy.Pani odbierajaca telefon odpowie,że maja tylko dla meżczyzn (jak w słuchawce usłyszy głos kobiety),a jeśli zadzwoni mężczyzna to powie ,że maja tylko dla kobiet.czasami odpowiada zeby zadzwonić za dwa tygodnie najwcześniej ,a kiedy zadzwonisz to powie że mieli w tamtym tygodniu i już nic nie mają.Tych śmiesznych tłumaczen jest więcej ale najlepiej zadzwonić samemu i sie przekonać.Zastanawia mnie tylko po co takie krętactwa?

AgaiRobert

Iwcia1 - 2013-04-16 09:30:42 Witam, proszę nap czy jedzie ktoś do pracy w szklarniach w Danii , wyjazd 22 kwietnia, Ja czekam na umowę, lecz jak czytam opinie tu na forum, nie wiem czy się nie rozmyślić.Hej Iwcia, a skad jestes? bo my wracamy z urlopu i jedziemy wlasnym samochodem wiec moze bedzie taniej wspolnie jechac, jak cos to pisz. p.s jesli chodzi o prace to normalna praca tylko w szklarniach teraz goraca bardzo i duzo pracy nawet 12 godzin dziennie, wiec trzeba to wiedzec, reszta ok my juz pracujemy rok prawie narazie jest ok ale zalezy kto ma jakie podejscie do pracy i czy napewno chce pracowac:).

Iwcia1

mala mi

ja mam

pierdoła

kto jedzie teraz na 2.04?

kota

dostalam dzisiaj umowe na maila, bo pani z croco dimu ma dla mnie oferte pracy w szklarni, na ktora czekalam 2-3tyg. Praca ma sie zaczac od 2 kwietnia. Jeszcze godzine temu powaznie myslalam o wyjezdzie, ale poszperalam troche w internecie i znalazlam informacje, ze firma ta zmieniala juz nazwe i sa to po prostu oszusci. Dla przestrogi podam link do ciekawego artykulu apropos tej firmy, ktora wczesniej nosila inna nazwe. (usunięte przez administratora) Po tym artykule odechciewa mi sie wspolpracy z jakakolwiek agencja posrednictwa. a tak sie cieszylam, ze bede miec prace w danii.. coz, teraz sie ciesze, ze jednak nie nadalam sie oszukac :)

ccccccccccccccc

juras ale ty glupi

juras

doczekalem sie na telefon, wyjazd za kilka dni i swiat od razu staje sie piekny!!!

...

a ja mam miesieczny i jestem kims

zigzak

teraz to znaczy kiedy?

dymek

jedzie ktos do dani przez crocodima teraz do ryb??

Zostaw merytoryczną opinię o CROCO DIM - Poznań

CROCO DIM
3.2/5 Na podstawie 128 ocen.
  • ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75 lok. 32
    60-523 Poznań