PGP - Polska Grupa Promocyjna

Tarnów

Opinie o PGP - Polska Grupa Promocyjna

sylwia z Tarnowa 2011-04-28 13:41:47
w ciemno polecam ta agencję. pracuje od 3 lat, co weekend zresztą u nas w Tarnowie to prawie tylko oni robią promocje. kasa co tydzień. oprócz promocji duzo imprez w plenerze, obsługa konferencji i różnych imprez. ludzie tam pracujący są wspaniali. pani ( usunięte przez administratora ) Wszyscy bez wyjatku. Właścicielka to najwspanialsza osoba jaką znam. To człowiek - a nie szef!!!życzę wszystkim takich pracodawców.
iwona 2012-07-20 16:19:27
tez nie mam problemów, ale ja pracuję w krakowie
hostessa 2013-03-06 21:13:17
zdecydowanie polecam, wynagrodzenie najszybciej ze wszystkich agencji, stawka za grodzinę to 8 na rękę . wystawiają pity!
joanna 2013-09-10 08:10:28
pracowałam bezposrednio. dla Pana Krzysia. Ja polecam.Nadal pracuję gdy mam czas
Asia Jachym 2013-09-27 11:26:26
11 brutto za godzine mam. i za paliwo jak sama jadę za miasto.
ewa 2016-05-18 22:21:54
Skoro współpracują z takimi firmami jak Oskroba czy Bakoma @ghj no to raczej niedługo moim zdaniem powinni kogoś szukać, miejmy nadzieje, że to wykraczę :)
Zostaw swoją opinię o PGP - Polska Grupa Promocyjna - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna