Opinie o AQS w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AQS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AQS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQS w Swarzędz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy można liczyć w AQS na prywatną opiekę medyczną?

Miras Nowy wpis

chaos czasem jest, ale zawsze płacom i to nie najgorzej

Czy firma AQS kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Miki Nowy wpis

Firma AQS nie kieruje się żadnymi zasadami.

Olga Nowy wpis
@Miki

I podobno należy ich omijać szerokim łukiem, a przynajmniej ktoś tak napisał. :/ To co się tu niby aktualnie dzieje, że dalej podobno jest źle?

Co tam w firmie? szukaja kogos?

Możesz napisać coś więcej? Nie podałeś żadnych konkretów, mam nadzieję że w kolejnym wpisie wyjaśnisz co miałeś na myśli. Każdy szczery wpis jest cenny, warto więc dzielić się swoimi przemyśleniami.

Mar
@Adam

"należy omijać ja szerokim łukiem" to najważniejszy fragment, weź sobie do serca

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AQS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Hanna

@Wiki Firma AQS obecnie poszukuje pracowników na takie stanowiska jak Lakiernik, Blacharz, Pracownik do prostowania drzwi i maski, Specjalista polerki, Inżynier z branży motoryzacyjnej. Lokalizacje to Niemcy, Węgry i Słowacja. Mile widziana znajomość jednego z języków danego kraju. Aktualne oferty znajdują się na stronie http://www.aqs-automotive.de/pl/przedsiebiorstwo/oferty-pracy Jeżeli zdecydujesz się aplikować, napisz proszę jak Ci poszło i czy udało Ci się dostać pracę.

Pyton

Jeśli faktycznie tak się zmieniło, no to naprawdę szkoda. Ta firma to była, przynajmniej dla mnie, taka odskocznia od tej codziennej polskiej szarzyzny, szczególnie pod względem zarobków, ale i ekipa była super. Naprawdę szkoda.

Maxuell
@Pyton

Pyton, ale powiedz mi proszę szczerze, czego się spodziewać jak się ludzi nie szanuje? Jak ludzi traktuje się tylko do zarabiania pieniędzy, ale nie na zasadach uczciwości i partnerstwa. To jest dziś podstawa i tylko na takich warunkach można prowadzić dobrze firmę i mieć szacunek wśród ludzi i dobre opinie. Te złe opinie, które czytacie nie biorą się znikąd, tylko są konsekwencjami takiej polityki Zarządu z Niemiec. No bo co można powiedzieć, jak oczekuje się od pracownika umiejętności, kwalifikacji i gotowości do pracy, a potem trzeba się prosić o pieniądze...Czy to na tym polega? Powiem Ci coś, kiedyś była sytuacja, że natychmiast miało jechać do Niemiec kilku pracowników, praca od zaraz, pojechało chyba trzech i co na miejscu się okazało??? Że mają natychmiast wracać bo pracy dla nich nie ma, czy tak się traktuje ludzi? Nadmienię, że nie jechali samochodem, tylko busem, noclegu dla nich nie było, żadnego wsparcia ani pomocy. Czy to jest poważne? Drodzy potencjalni pracownicy, którzy chcecie się czegoś dowiedzieć o tej firmie, poczytajcie dokładnie te opinie i się zastanówcie, czy aby na pewno chcecie tam pracować. Te czasy już minęły, kiedy pracownika traktuje się jak przysłowiowego "pana do pracy" dziś ludzie mają rodziny, dzieci, mają prawo zachorować i być na zwolnieniu. Jest praktyką dość powszechną, że gdy pracownik jest chory i jest na zwolnieniu to jest nieprzydatny i jest zwalniany, lub jak to wielokrotnie słyszałem z ust samego Szefa pana Heinza wyrzucany, bo go firma nie potrzebuje, nie zarabia pracując, a jeszcze naraża firmę na straty - taka jest praktyka w AQS-ie. Czy w takiej firmie chcesz pracować? Dzisiaj dobrych specjalistów się szanuje i docenia, a nie traktuje jak kogoś kogo można wykorzystać a potem powiedzieć mu "tschuess".

Wiki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Trochę niepokojące opinie piszecie.

Rafaello
@Wiki

Tutaj niestety piszą prawdę byli pracownicy, ale nie zniechecam sam możesz się przekonać. Mogę jedynie dodać, że slyszalem ze ostatnio była u nich Inspekcja Pracy i stwierdziła szereg nieprawidłowości. Nic dziwnego dla mnie, bo pieniędzy na czas nigdy nie wyplacaja, mylą się w wyliczeniach, co chwilę gubią jakieś dokumenty, ogólnie taka jest rzeczywistość w firmie, ale o tym juz było poniżej. Mogę się tylko pod tym podpisać i powiedzieć uczciwie, nie polecam tej firmy. Ludzie nie godzą się na oszukiwanie i odchodzą bo chcą przede wszystkim uczciwie pracować i godnie żyć a ta firma nie szanuję pracowników i traktuje ich jak przyslowiowych niewolników, co tu dużo pisać czy jest u choc jedna pozytywna opinia o tej firmie? Poza dwoma postami obecnych pracowników, Pan z biura które na zlecenie Szefostwa każą pisać pozytywne opinie.

M

Omijajcie te firmę szerokim łukiem, naprawdę szczerze i bez ściemy, ta firma jest niepoważna, a sposób w jaki traktują ludzi...nie da się tego opisać.

x
@M

ludzie robią to od lat, narzekają, psioczą, ale się firmy trzymają. Ciekawe czemu, jak niby tak źle

BIBI

Pyton skonczylo sie bo kordynatorzy do tego doprowadzili caly szef za duzo im zaufal a oni podlapali temat i nawet miedzy soba sie wyginaja a odbija sie to na pracownikach pozdro.

pyton

...ja to pamiętam jako fajną przygodę a i zarobiłem całkiem całkiem. Bejmy były na czas,hotel super u Pani Mikulovej. Specjalnie po nas podjeżdżał autobus tam i spowrotem..... No szkoda że tak się spieprzyło.

Pracownik Austria

No niestety to prawda... byłem w Austrii, pensjonat, brak opieki koordynatora, brak kuchni, brak lodówki i kuchenki oraz czajnika do przygotowania herbaty...to była jedna wielka masakra i prowizorka. W pracy: brak przepustek, brak ubrań, brak kart pracy... Wynagrodzenie: brak pieniędzy w terminie, błędy w rozliczeniach, niedoinformowane Panie w biurze, brak rzetelności i profesjonalizmu

Robas

Fakt, czasem płacą dzień lub dwa później, ale płacą. I to nie najgorzej. Pracowałem już w firmach, gdzie obiecywano kokosy, a kasy potem nie było widać. A AQS co, jak co, ale płaci.

@Robas

Jak chodzi o kase super ale kordynatrzy totalne -100% wiedzy taki ciebie opiniuje umie tylko troche po niemiecku no i oczywiscie cale ramie u szefa gleboko z tylu nie polecam

@Robas

Tak płaci, ale zamiast do 10-tego to po 10-tym i to grubo i jeszcze jak się przypomnisz. Poza tym błędy w rozliczeniach, zawsze na niekorzyść pracownika, nigdy pieniędzy w terminie nie dostałem i zawsze się nie zgadzała. Proszę sobie taką reklamę darować, bo to jest żenujące. Płacą??? Tak delegacje i zwrot kosztów za paliwo - mhm...prędzej do Częstochowy dojdę aniżeli dostanę pieniądze od AQS-u. Proszę omijać te firmę z daleka. Ja tylko mówię jak jest, nie jak ten osobnik powyżej, bo on wie jak jest a piszę inaczej, czyli jak nie jest a być powinno!!!

BIBI

Ten osobnik pisze placa OKI reszta to poprostu paranoja jak totalna opozycja

AMIGO

A może ktoś napisać jak z kasą , na przykład za cały cały miesiąc pobytu w fabryce . Bo słyszałem , że kasa dość niezła ???

MIszcz
@AMIGO

AMIGO, dostałeś ofertę? Od kogo gdzie i za ilę?? Ja też dostałem i sie zastanawiam po tych wpisach... Podaj imię i ostatnie trzy nr telefonu... Zgadamy się

@MIszcz

A co dadzą tobie moje imię i trzy ostatnie cyferki mojego telefonu? ?? Myślę, że jesteś z AQS!!! ..... Pytam o zarobki!!!

MISZCZ
@AMIGO

Źle napisałem, albo źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi Twój nr tel, tylku pana z AQS. Chcę wiedzieć kto do Ciebie dzwonił i ile Ci oferował . Pozdro :)

@MISZCZ

Ok teraz zrozumiałem !!! Końcówka (126 Tomek ) miejsce Słowacja , a jeśli chodzi o kasę to bardzo dobra !!! Pozdrawiam AMIGO

Krzysiek

Ty Pyton nie miałeś co otwierać. Wszyscy wiedza że ta firma to syf i mogila. Brak zleceń, biuro które nawet wynagrodzenia nie potrafi wyliczyć, niemcy którzy wszystkich i wszystko mają głęboko w 4 literach i tylko patrzą jak kogoś oszukać. Kasa nigdy na czas. Wszystko musisz wyrywać jak z gardla. Do duszy z taka firma i robotą. Są lepsze na volkswagenie.

pyton

...o kurcze... Otwarłem ''Puszkę Pandory'' :)

Endrju

Nigdy nie dostałem tam kasy w terminie. Ciągle coś było nie tak. Laski w biurze od naliczania godzin i kasy nie mają pojęcia o robocie albo specjalnie robią ludzi w bambuko. Jak się skapniesz to wielkie przeprosiny i obietnice wyrównania w następnym miesiącu a jak nie to jesteś zrobiony na kasie na szaro. Trzymajcie się z daleka od nich.

Stachu

To fakt. Jakaś masakra chca żeby na własny koszt dojeżdżać z poznania do wrzesni ale jak człowiek chce zaliczę na paliwo to przez dwa tygodnie Niemcy nie mogą dać zgody na wypłatę dwóch stów.

Wab

Płacą z opóźnieniami i ciągle robą "błędy" w rozliczeniach ale ty masz być zawsze i wszedzie gotowy. O wszystkim decyduje szef z niemiec a czasem myśli tak długo ze lepiej sobie odpuscic. Mało poważna firma.

Pyton

Pamiętny 2012 rok ,Słowacja,Malacky ,super przygoda. Było zimno,ale super.

Zostaw merytoryczną opinię o AQS - Swarzędz

• Jak się pracuje w AQS?

Zobacz opinie na temat firmy AQS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQS?

AQS
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Osiedle Raczyńskiego 1 lok. 35
    62-020 Swarzędz