IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK

Płock

Opinie o IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK

Raf01 2014-10-29 15:35:22
Przemiła atmosfera pracy, umowa o pracę. Polecam pracodawcę!
on 2015-09-24 11:07:47
Na rozmowach wszystko ok. Właściciel firmy równy gość, fajna rozmowa, fajna firma i fajna branża. Polecam tę firmę zaiteresowanym
KICIA 2016-08-18 13:50:01
Nie wierzcie w te brednie, które wypisuje córeczka właściciela. Firma beznadziejna, atmosfera jeszcze gorsza, a o opinię można zapytać byłych pracowników.
Tomek 2016-08-24 14:45:00
dlaczego beznadziejna? jest ogłoszenie o pracę i chcę złożyć CV - powiedz coś więcej
KICIA 2016-09-04 08:46:00
Beznadzieja to mało powiedziane !! To co tam się dzieje to jest chore.
pracownik 2016-09-23 09:02:26
To chora firma, jak jej właściciel. Uważajcie, te pozytywne wpisy to robota rodzinki właściciela.
były pracownik 2016-10-03 23:23:15
Właściciel to nowobogacki po zawodówce, który z magazyniera w firmie konkurencyjnej stał się "wielkim prezesem". Niestety kultura osobista pozostała na wcześniejszym poziomie.
były pracownik 2016-11-03 18:27:22
Ja również nie polecam tej firmy: mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing!!!
Pracownicy "chodzą" na tabletkach uspokajających.
były pracownik 2016-11-09 19:35:32
Ja również nie polecam, to jest chora firma.
Firma typowo "rodzinna", w której oprócz właściciela pracuje jego żonka, pracuje bratowa, która nie ma zielonego pojęcia o łożyskach, wiecznie nadęty i zadufany w sobie szwagier, najmądrzejsza córeczka i przyszły zięciulek, który inwigiluje wszystko i wszystkich i tylko czeka na schedę po przyszłym teściu.
Reszta załogi, która tam pracuje, albo udaje że pracuje, to tylko dlatego, że trzyma głęboko właścicielowi palec w d.....
Niestety, zwykły pracownik nie ma tam szans na przetrwanie co widać na ciągłych rekrutacjach. Pracownicy sami odchodzą z tej firmy.

Zostaw swoją opinię o IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK