Opinie o Solinea w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Poznań

Zapytanie

Szybkie pytanie. Czym jeżdżą przedstawiciele Farm-Med w firmie Solinea ? Jakie średnie zarobki dają dla początkujących ?

Sp00kie

@ola Dostałem informację, że w celu potwierdzenia miejsca godziny itd spotkania rekrutacyjnego będą się ze mną kontaktować(mailowo bądź telefonicznie), żeby pogodzić to z godzinami pracy. Dziękuje za odpowiedz :)

Sp00kie

Witam, Dzisiaj otrzymałem telefon z firmy Solinea. Rozmowa według mnie przebiegła pozytywnie, aczkolwiek na koniec otrzymałem wiadomość, że w przyszłym tygodniu będą realizowane rozmowy kwalifikacyjne w Wa-wie i otrzymam wiadomość mail, bądź też skontaktuje się ze mną rekruter telefonicznie gdzie o której itd. Dostałem propozycję na PF bądź PM. Co o tym myśleć? Są szanse na odzew czy będzie tak jak w przypadku, któregoś z moich poprzedników, że nie było odzewu ? W takiej sytuacji wypadałoby się chyba skontaktować z daną osobą i rozwiać wszelkie wątpliwości. Z góry dziękuje za odpowiedź.

GoŚ

W jakiej granicy zarobki?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solinea? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel/ka farmaceutyczno-medyczny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Aaaa

Byłem na dwóch etapach w tej firmie i muszę stwierdzić, że jestem miło zaskoczony wbrew tym wszystkim opiniom, które czytam. Atmosfera bardzo miła podczas jej trwania, pytania raczej standardowe, duży nacisk na przygotowanie się ze znajomości produktów oraz mini scenki. Praca z lekarzami więc raczej wiedza merytoryczna ze znajomości produktów musi być, ale to chyba jak w każdej firmie. Osoba przeprowadzająca rekrutację raczej przyjaźnie nastawiona do kandydata. Zarobki średnie jak na tą branżę, ale zważywszy jak rynek farmaceutyczny się zmienił nie ma, aż takiej tragedii zwłaszcza dla kogoś początkującego.

szukampracy

idz i zobacz jak wygląda stabilność w tej firmie!

Ile można zarobić na stanowisku Przedst Farm-Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

ZAINTERSOWANA

ponawiam pytanie od aloha odnosnie przebiegu rekrutacji - a czy orientuje się jak wyglądają pozostałe warunki pracy : wynagrodzenie, ilosc wizyt, flota?

aloha

Witam Mam pytania odnośnie tej firmy : jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie , konkretnie krok po kroku ? Ile czasu się czeka po złożeniu dokumentów , jeżeli wszystkie warunki się spełnia? I etap o co pytają - konkretne pytania, o co chodzi z tym produktem na rozmowie ( lekiem )? Czy w trakcie rozmowy telefonicznej rekruter mówi, że na I etap proszę się przygotować z danego leku czy jak ? Jak wygląda II etap i o co pytają , jak przebiega? Dzieki za info pozdrawiam

superhiper

super hiper, półki w aptekach, aż trzeszczą od suplementów, 100 takich samym, walka firm.... które wykańczają się już wzajemnie. UTOPIA raczej. W Solinei to chyba nic nie wiadomo, ale może będziemy mieli lepiej, bo po ostatnim zwolnieniach nie ma tutaj pochlebnych opinii, a firma pewnie o tym wie!

remi

No tak.... I za 3tysie pracujesz jako przedstawiciel? W innych firmach masz około 5 lub ponad po roku lub wiecej. Fakt atmosfera jest ważna ale wszędzie jest tak samo.

kamila

Właśnie wróciłam z pierwszej rozmowy. Ludzie, którzy ją przeprowadzali przesympatyczni i cudowni, tak jak w większości „normalnych” opinii. Z takimi ludźmi na pewno chce się pracować, a dla mnie nie zarobki są ważne, a atmosfera. Na pewno szef zawsze musi być szefem, ale jak pozostali są właśnie tacy to super. Po rozmowie czuje, że to praca stworzona dla mnie, bo mam dość siedzenia za biurkiem, a w rozmowach z innymi czuje się jak ryba w wodzie (nie w akwarium):) Bałam się, że zbyt mało wiem o leku, bo niewiele na jego temat znalazłam i nie miałam, kiedy się porządnie przygotować (czytałam tylko trochę wczoraj w nocy i dziś rano), ale w zupełności wystarczyło. O znajomość informacji nt firmy się nie pytali. Ciekawe tylko jakich ludzi Oni szukają, ale mam nadzieję, że jeszcze się z nimi spotkam. Byłam już na jednej rozmowie w „dużej” firmie farmaceutycznej i atmosfery tutaj nie da się porównać. Widać, że to normalni ludzie, chcący pracować tak jak każdy, ale w normalnych warunkach, dlatego bez zastanowienia wybrałabym tą właśnie firmę. Szkolenia? Na pewno są bo muszą być w każdej firmie, ale żadne szkolenia Wam nic nie da jeśli nie weźmiecie książki do ręki i nie zaczniecie jej czytać ze zrozumieniem i kodować w głowie. Posiedzieć posłuchać i powygłupiać się można wszędzie, ale nic Wam to nie da jeśli nie włożycie sobie do głowy czegoś sami. Co do stresu? Z części opinii tutaj to „śmiać mi się chce”. W jakiej firmie farmaceutycznej go nie ma? W jakiej pracy go nie ma? Szukacie pracy, a nie wiecie jaka to praca? Bycie przedstawicielem (jakimkolwiek) zawsze wiąże się ze stresem, a jeśli chcecie siedzieć na dupnie nic nie robić, zarabiać i żeby Was jeszcze ktoś po głowie głaskał, to ja bym też nie chciała takiego pracownika. Co do produktów, to ja osobiście (nie wiedząc że to ich) od dawna stosuje (jak dużo, dużo mówię w pracy) Glosal. Nic tak mi nie pomaga, jest świetny i dzięki niemu już dawno zapomniałam co to zapalenie gardła. O mój produkt "urydynox" pytałam w aptece i bardzo go zachwalali, także myślę że większość produktów jest fajna. Nie są to leki na receptę, ale takich więcej się sprzedaje.

aldo

Oni chyba mają tylko suplementy, nie mają leków czy to oryginalnych czy generyków, więc słowo "zamiennik" tutaj nie obowiązuje. Promujesz u Lekarzy suplementy diety.

mitka8889

Dużo słyszałam o firmie i nie polecam, produkty tej firmy to jakaś kpina! Suplementy dla Lekarzy, które mają konkurować z oryginalnymi LEKAMI! Zero rozwoju dla pracowników! Brak premii, duza rotacja, stresy... biorą młodych i naiwnych.

Malka

A czy ktoś wie gdzie się odbywa drugi etap ?

PrawdziwaKinga

Produkty dobre choc sa to suplementy diety lub wyroby medyczne,ale sa lubiane zarowno przez lekarzy jak i pacjentow oraz przydatne.Fanje i przyjemne w promowaniu.Do wielu rzeczy moza by sie przyczepic gdyby chciec co do pracy w Solinei ( jak zreszta i w kazdej innej firmie) ale nie do produktow.Sa przemyslane i dobre.

Mistrzu

Buractwo piszecie totalne bzdury, same negatywy piszą tylko same cioty, które nigdy w życiu nie pracowały albo udawały,że pracują

JASIU2342

FIRMA PSEUDO-FARMACEUTYCZNA Z TEGO CO SŁYSZAŁEM.

kinga

Firma nieprofesjonalna,nie dba o pracownikow, do tego produkty firmy nie sa dobre i trudno je wypromowac. Na rynku jest duzo lepszych,sprawdzonych preparatow.

agata

czy byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie??? Mozecie cos napisac, jak bylo?

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Poznań

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Solinea
2.3/5 Na podstawie 130 ocen.

Solinea