Solinea

Opinie o Solinea

mm 2014-05-14 19:11:27
0 odzewu
Misiek 2014-05-14 19:25:09
Szukaja obecnie na teren slaska PH i zaczeła sie rekrutacja, moze ktos powiedziec jakie warunki pracy sa w tej firmie?? Jaka forma zatrudnienia i jakie zarobki, czy oplaca sie zwolnic z innej firmy zeby do nich przejsc.
- 2014-05-14 21:13:09
Płacą 1,600 na rękę + premia, licz że max 200 zł dostaniesz
Pracowałam tam 3 msc i uciekłam do konkurencji
. 2014-05-15 13:14:38
naprawde 1.600 pln?? A jak wygląda praca? Jest ok? Jaki limit spotkań?
:) 2014-05-15 15:43:09
Kto dostal sie na opolskie? Macie juz jakas odp? 1600?? Masakra w sklepie wiecej za lada daja :)
.. 2014-05-15 16:19:54
Jesteś po rozmowie rozumiem? Jak wyglądała rozmowa?? Plissss o info ja mam jutro
:) 2014-05-15 16:39:35
Rozmowa bardzo luzna, dwie sympatyczne panie :) maks 0,5h :)
sonia123 2014-05-15 17:45:22
Witam wszystkim, ja byłam na rozmowie w Rzeszowie. Rozmowa bardzo sympatyczna dwóch panów, mili bardzo. Mieli się odezwac do końca tygodnia czy tak czy nie. Dziś czwartek i 0 odzewu.
.. 2014-05-16 16:13:53
Rozmowa na luzie, standardowe pytania: dlaczego taka praca, jak ja sobie wyobrażam, co ostatnio czytałam, jaka mnie pensja interesuje. No i omówienie preparatu. Pan i Pani rekruter bardzo sympatyczni. Kilka osób było. Zobaczymy
ehhh smutny świat 2014-05-16 17:28:44
Ja byłam na rozmowie tydzień temu, do końca tamtego tygodnia miała być odpowiedź i oczywiście olewkę strzelają... Taka to porządna firma. Sama rozmowa bardzo normalna, poprawna, żadnych zbędnych, głupich pytań. Pytałam ich o ilość wizyt - 10 u lekarzy + 2 w aptece/dziennie, szukali do pediatrów. A widzę, że obniżają chyba zarobki, bo wcześniej czytałam coś o 2000 na początek na rękę, a tu piszecie, że 1600... Ciągle zmieniają tych biednych przedstawicieli, traktują jak zło konieczne, miałam kontakt, z kimś kto tam pracował i został zwolniony za to, że zachorował i na L4 na kilka dni musiał iść... Nie wiem jak jest w innych firmach, ale z tego co słyszałam to nie praca dla kogoś kto szuka stabilizacji i poczucia minimum bezpieczeństwa. Także suma sumarum cieszę się, że się nie dostałam.
prawda 2014-05-18 11:14:00
Wylewacie żale, bo nie udało wam się dostać tej pracy. Ale po poziomie waszych wypowiedzi wcale mnie to nie dziwi. Proponuję poszukać pracy w innej branży. 1600 to jest bzdura! Nie słuchajcie pierwszych lepszych osób, które otrzymały telefon.
yol 2014-05-19 23:48:13
1600 bzdura
bzdura 2014-05-21 16:06:57
Ludzie, co za bzdury wypisujecie? jakie 1600? jakie zwolnienia z powodu L4? Ta firma szanuje zarówno klientów jak i pracowników. Każdy, kto się stara, jest doceniany, a jeśli potrzebuje posiedzieć na L4 faktycznie z powodu choroby, to ma do tego prawo i nikt mu tego prawa nie odbiera!!! Poza tym jest to firma stawiająca na ciągły rozwój własny i swoich przedstawicieli. Polecam każdemu, kto chce się nauczyć samodzielności, wytrwałości i chce nabrać dystansu do siebie.
Maryna 2014-06-18 22:41:42
czy może ktos napisac ile płacą w tej firmie żeby nie wygłupic się na rozmowie?czy 2500 netto na próbnym to za dużo?
żal 2014-06-26 18:46:41
szczerze? omijajcie szerokim łukiem... na prawdę! byłem dzisiaj na rozmowie i powiem tak(usunięte przez administratora) byłem na wielu rekrutacjach ale takiej to jeszcze na oczy nie widziałem... firma mega nieprofesjonalna, spotkania poumawiane tak, że w ciągu godziny zdąża odbyć min. 5 spotkań :) kandydaci się zazębiają, jeden czeka aż drugi skończy haha nie można spokojnie porozmawiać, gdy jeszcze nie skończyłeś mówić otrzymujesz kolejne pytanie, byle,by szybko,szybko,szybko gość przede mną był dosłownie 5min, patrzyłem na zegarek nie przesadzam, chłop spędził tam dokładnie 5 min... ja naprawdę nie wiem co warta jest taka rozmowa...szkoda mi go bo było widać, że mu zależało... moja rozmowa trwała ok 15-20 minut, jak dla mnie nic specjalnego, standardowa, natomiast w oczy rzuca się to że firma nie ma za grosz szacunku do ludzi, osoba która była po mnie, swoją rozmowę odbyła w czasie nie dłuższym jak zdążyłem skoczyć do wc, gdyż jak wracałem to już siedział kto inny... oczywiście rozmowa w restauracji hotelowej :) przeprowadzam się i poszukuję pracy w nowym mieście, specjalnie na ta rozmowę jechałem 80 km w jedna stronę i gdybym wiedział, że będę miał "przyjemność" poznać takich fachowych ludzi, to spożytkowałbym ten czas inaczej... powiem Wam wprost,nawet jak przejdę do drugiego etapu to i tak na niego nie pójdę, bo to co dzisiaj zobaczyłem mi na prawdę wystarczy, zastanawiam się tylko jak oni qwa działają w rynku?! firma dobra dla osób MOCNO zdesperowanych... NIE PROFESJONALNA
Gdańsk 2014-07-03 11:24:25
Odradzam ta firmę byłem na pierwszym etapie i na drugim kierownik regionalny nawiązał do opini w internecie ze wypisywane są bzdury. Mieli dać do wczoraj odpowiedz zarówno pozytywna jak i negatywna. Brak odpowidzi i nie odbierają telefonu. Warunki 1900 na rękę przez okres 3 miesięcy a pózniej 3 tys na rękę bez prowizji wiec stała praca ale umowa na czas nieokreślony dopiero po 10 miesiącach bo 10 miesięcy jest łącznie okresu próbnego. Jeżeli firma ma taka strategie i politykę jak kierownictwo to życzę powodzenia na rynku.
Lulu 2014-07-04 01:40:53
Z tego co Pamiętam to bez prowizji, ale z premią uznaniową za wyniki. Też byłam na tej rozmowie. Co do umowy na czas nieokreślony to normalne, że dopiero trzecia umowa jest taka. Prawo pracy i tyle. Kwoty takie, jak pisze "Gdańsk". Nie ma co oceniać pod wpływem stresu i emocji. Trzeba poczekać na odp. Jak się przejdzie to miło, jak nie to szukać dalej. Chociaż rozmowy rzeczywiście mogły być dłuższe.
gość 2014-08-04 18:22:58
rozmowy nadal odbywają się w hotelowej restauracji:P?
bzdeta 2014-09-15 19:55:21
Ricki ty chyba nigdzie wcześniej nie pracowałeś? Przepraszam no może paliwo nalewałeś na BP lub na bramce stoisz jak niektórzy przedstawiciele Solinea żeby na życie dorobić. Branża to nie ta firma w której Ty pracujesz , takie firmy to przeciwieństwio branży i nie obrażaj repów ze swojego terenu którzy codziennie niosą kaganek oświaty a nie bzedty promują
Sakul 2014-10-15 19:24:38
Bzdeto stoje na bramce, bo lubie czasem dać "pstryczka w nos"
sakul 2014-10-15 19:28:52
Pozdrawiam Misiowie:-)
księgowa kosmosu 2015-01-19 14:12:47
widzę że nie jestem jedyna która szuka pilnie pracy w Solinea, konkurencja nie śpi. czyli pewnie nie będzie tak łatwo. przede wszystkim interesuje mnie umowa o prace na czas nieokreślony gdyż mam duże doświadczenie zawodowe w takiej branży wieloletnie i liczę szczerze na docenienie mojego stażu i umiejętności. czy docenią?
biki 2015-03-04 10:25:05
widzę że jeden z kierowników się odezwał
aaa 2015-03-04 16:23:55
i jak tam na pracownika admninistracyjno-biurowego w Lublinie wybrali kogoś?
agata 2015-03-20 13:31:58
czy byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie??? Mozecie cos napisac, jak bylo?
kinga 2015-03-24 16:22:01
Firma nieprofesjonalna,nie dba o pracownikow, do tego produkty firmy nie sa dobre i trudno je wypromowac. Na rynku jest duzo lepszych,sprawdzonych preparatow.
JASIU2342 2015-03-25 10:46:17
FIRMA PSEUDO-FARMACEUTYCZNA Z TEGO CO SŁYSZAŁEM.
Mistrzu 2015-03-25 22:28:03
Buractwo piszecie totalne bzdury, same negatywy piszą tylko same cioty, które nigdy w życiu nie pracowały albo udawały,że pracują
PrawdziwaKinga 2015-03-27 23:15:34
Produkty dobre choc sa to suplementy diety lub wyroby medyczne,ale sa lubiane zarowno przez lekarzy jak i pacjentow oraz przydatne.Fanje i przyjemne w promowaniu.Do wielu rzeczy moza by sie przyczepic gdyby chciec co do pracy w Solinei ( jak zreszta i w kazdej innej firmie) ale nie do produktow.Sa przemyslane i dobre.
Malka 2015-04-20 10:38:09
A czy ktoś wie gdzie się odbywa drugi etap ?
mitka8889 2015-04-20 13:39:58
Dużo słyszałam o firmie i nie polecam, produkty tej firmy to jakaś kpina! Suplementy dla Lekarzy, które mają konkurować z oryginalnymi LEKAMI! Zero rozwoju dla pracowników! Brak premii, duza rotacja, stresy... biorą młodych i naiwnych.
aldo 2015-07-16 20:52:23
Oni chyba mają tylko suplementy, nie mają leków czy to oryginalnych czy generyków, więc słowo "zamiennik" tutaj nie obowiązuje. Promujesz u Lekarzy suplementy diety.
kamila 2015-08-05 14:13:23
Właśnie wróciłam z pierwszej rozmowy. Ludzie, którzy ją przeprowadzali przesympatyczni i cudowni, tak jak w większości „normalnych” opinii. Z takimi ludźmi na pewno chce się pracować, a dla mnie nie zarobki są ważne, a atmosfera. Na pewno szef zawsze musi być szefem, ale jak pozostali są właśnie tacy to super. Po rozmowie czuje, że to praca stworzona dla mnie, bo mam dość siedzenia za biurkiem, a w rozmowach z innymi czuje się jak ryba w wodzie (nie w akwarium):) Bałam się, że zbyt mało wiem o leku, bo niewiele na jego temat znalazłam i nie miałam, kiedy się porządnie przygotować (czytałam tylko trochę wczoraj w nocy i dziś rano), ale w zupełności wystarczyło. O znajomość informacji nt firmy się nie pytali.
Ciekawe tylko jakich ludzi Oni szukają, ale mam nadzieję, że jeszcze się z nimi spotkam. Byłam już na jednej rozmowie w „dużej” firmie farmaceutycznej i atmosfery tutaj nie da się porównać. Widać, że to normalni ludzie, chcący pracować tak jak każdy, ale w normalnych warunkach, dlatego bez zastanowienia wybrałabym tą właśnie firmę.
Szkolenia? Na pewno są bo muszą być w każdej firmie, ale żadne szkolenia Wam nic nie da jeśli nie weźmiecie książki do ręki i nie zaczniecie jej czytać ze zrozumieniem i kodować w głowie. Posiedzieć posłuchać i powygłupiać się można wszędzie, ale nic Wam to nie da jeśli nie włożycie sobie do głowy czegoś sami.
Co do stresu? Z części opinii tutaj to „śmiać mi się chce”. W jakiej firmie farmaceutycznej go nie ma? W jakiej pracy go nie ma? Szukacie pracy, a nie wiecie jaka to praca? Bycie przedstawicielem (jakimkolwiek) zawsze wiąże się ze stresem, a jeśli chcecie siedzieć na dupnie nic nie robić, zarabiać i żeby Was jeszcze ktoś po głowie głaskał, to ja bym też nie chciała takiego pracownika.
Co do produktów, to ja osobiście (nie wiedząc że to ich) od dawna stosuje (jak dużo, dużo mówię w pracy) Glosal. Nic tak mi nie pomaga, jest świetny i dzięki niemu już dawno zapomniałam co to zapalenie gardła. O mój produkt "urydynox" pytałam w aptece i bardzo go zachwalali, także myślę że większość produktów jest fajna. Nie są to leki na receptę, ale takich więcej się sprzedaje.
remi 2015-08-29 16:52:50
No tak.... I za 3tysie pracujesz jako przedstawiciel? W innych firmach masz około 5 lub ponad po roku lub wiecej. Fakt atmosfera jest ważna ale wszędzie jest tak samo.
max 2015-09-07 15:32:20
firma jest bardzo slaba i zarobki tez.
superhiper 2015-10-06 20:52:58
super hiper, półki w aptekach, aż trzeszczą od suplementów, 100 takich samym, walka firm.... które wykańczają się już wzajemnie. UTOPIA raczej.
W Solinei to chyba nic nie wiadomo, ale może będziemy mieli lepiej, bo po ostatnim zwolnieniach nie ma tutaj pochlebnych opinii, a firma pewnie o tym wie!
aloha 2015-10-24 23:31:03
Witam
Mam pytania odnośnie tej firmy :
jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie , konkretnie krok po kroku ? Ile czasu się czeka po złożeniu dokumentów , jeżeli wszystkie warunki się spełnia? I etap o co pytają - konkretne pytania, o co chodzi z tym produktem na rozmowie ( lekiem )? Czy w trakcie rozmowy telefonicznej rekruter mówi, że na I etap proszę się przygotować z danego leku czy jak ? Jak wygląda II etap i o co pytają , jak przebiega?
Dzieki za info pozdrawiam
ZAINTERSOWANA 2015-11-12 09:55:21
ponawiam pytanie od aloha odnosnie przebiegu rekrutacji - a czy orientuje się jak wyglądają pozostałe warunki pracy : wynagrodzenie, ilosc wizyt, flota?
Michał 2015-12-04 14:57:38
Ile można zarobić na stanowisku Przedst Farm-Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.
szukampracy 2015-12-28 13:51:05
idz i zobacz jak wygląda stabilność w tej firmie!
Aaaa 2016-02-16 10:56:53
Byłem na dwóch etapach w tej firmie i muszę stwierdzić, że jestem miło zaskoczony wbrew tym wszystkim opiniom, które czytam. Atmosfera bardzo miła podczas jej trwania, pytania raczej standardowe, duży nacisk na przygotowanie się ze znajomości produktów oraz mini scenki. Praca z lekarzami więc raczej wiedza merytoryczna ze znajomości produktów musi być, ale to chyba jak w każdej firmie. Osoba przeprowadzająca rekrutację raczej przyjaźnie nastawiona do kandydata. Zarobki średnie jak na tą branżę, ale zważywszy jak rynek farmaceutyczny się zmienił nie ma, aż takiej tragedii zwłaszcza dla kogoś początkującego.
Sp00kie 2016-03-14 19:35:53
Witam,
Dzisiaj otrzymałem telefon z firmy Solinea. Rozmowa według mnie przebiegła pozytywnie, aczkolwiek na koniec otrzymałem wiadomość, że w przyszłym tygodniu będą realizowane rozmowy kwalifikacyjne w Wa-wie i otrzymam wiadomość mail, bądź też skontaktuje się ze mną rekruter telefonicznie gdzie o której itd. Dostałem propozycję na PF bądź PM.
Co o tym myśleć? Są szanse na odzew czy będzie tak jak w przypadku, któregoś z moich poprzedników, że nie było odzewu ? W takiej sytuacji wypadałoby się chyba skontaktować z daną osobą i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Sp00kie 2016-03-15 06:56:23
@ola
Dostałem informację, że w celu potwierdzenia miejsca godziny itd spotkania rekrutacyjnego będą się ze mną kontaktować(mailowo bądź telefonicznie), żeby pogodzić to z godzinami pracy.
Dziękuje za odpowiedz :)
Zapytanie 2016-03-20 11:52:42
Szybkie pytanie. Czym jeżdżą przedstawiciele Farm-Med w firmie Solinea ? Jakie średnie zarobki dają dla początkujących ?
Zapytanie 2016-03-20 14:32:49
Ja rozumiem, ale chodzi mi właśnie o średnią tej podstawy jaką dają 2500 zł ? W końcu to jedna stała wynagrodzenia.
Kluza a wiesz czym jeżdżą przedstawiciele ?
ZOran 2016-04-11 15:00:31
Na początek 1800 na rękę, potem więcej. Premia raz jest, raz jej nie ma, ale nie wcześniej niż po roku pracy. Samochody Hyundai i30. Atmosfera różnie. Cześć ludzi jest super, a część w drugą stronę. Jak już kogoś zwolnią, to nikt w firmie nie wie za co (niekoniecznie za wyniki). Za złe wyniki oczywiście też zwalniają, ale to wszędzie. Co do stabilnej posady, to nigdy w branży przedstawicielskiej się tego nie zazna i Solinea nie jest tu wyjątkiem.
misiowa 2016-05-03 23:49:38
1800 zł na rękę? ? To chyba żart. Jest dużo więcej. Atmosfera godna pozazdroszczenia, nie jest to wielkie korpo w którym jesteś tylko numerkiem! Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie lub pracować w normalnej atmosferze to polecam
wieem 2016-05-04 15:35:33
Na okres próbny (3 msc) dostajesz 2100zł netto- to nie żart! ;D po okresie próbnym 3000netto, premii przez pierwszy rok nie masz co się spodziewać. Jeżdżą Hyundaiami i30 albo Oplami, nowi raczej tymi drugimi.
GoŚ 2016-05-28 23:27:11
W jakiej granicy zarobki?
romek 2016-06-11 22:41:41
Super, że jest prywatna opieka medyczna @kozen i nawet dorzucają odpowiednie mulitsportu. Przecież o takie urozmaicone zatrudnienie jest teraz dość trudno, a an pewno jest jeszcze szansa na wysokie zarobki w tym zakresie, czyż nie? Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Solinea - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solinea