logo Nomax

Nomax

Piekary Śląskie

Opinie o Nomax

SW 2011-01-07 14:27:53
Pracowalem w IZI Projekt firmie ktora byla wydzielona z NOMAXu ale w sumie to ta sama firma. Dobrze wspominam ten czas, zarzad rewelacyjny, ludzi wporzadku, pracowalem pozniej jeszcze w polsce i nastepny pracodawca to byla porazka. Pozdrawiam
pp 2015-08-05 09:47:20
Pracowałem w tej firmie 3 lata i szczerze nie polecam osobą które liczą na awans i duże zarobki ,bo to jest niemożliwe w tej firmie .
Wszystko jest tam po znajomości ,jak nie masz znajomości to odradzam tam pracy . Kierownicy w firmie novica nic nie umieją (pracę dostali po znajomości i są po zawodówce),taka prawda !. Panie z biura robią takie błędy wypisując jakikolwiek wniosek ,że ręce opadają ,zdarzyło się nie raz.
... 2015-12-06 19:51:15
Bingo !!!
insane 2016-05-18 19:58:10
Więc można liczyć na sporo z ich strony @jerzy. Ale wiadomo, że trzeba też coś od siebie dać. Teraz szukają specjalisty ds. marketingu i trzeba posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale marketingu oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Zostaw swoją opinię o Nomax - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomax