logo Queris Sp. z o.o.

Queris Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Queris Sp. z o.o.

SW 2011-01-07 14:27
Pracowalem w IZI Projekt firmie ktora byla wydzielona z NOMAXu ale w sumie to ta sama firma. Dobrze wspominam ten czas, zarzad rewelacyjny, ludzi wporzadku, pracowalem pozniej jeszcze w polsce i nastepny pracodawca to byla porazka. Pozdrawiam
pp 2015-08-05 09:47
Pracowałem w tej firmie 3 lata i szczerze nie polecam osobą które liczą na awans i duże zarobki ,bo to jest niemożliwe w tej firmie .
Wszystko jest tam po znajomości ,jak nie masz znajomości to odradzam tam pracy . Kierownicy w firmie novica nic nie umieją (pracę dostali po znajomości i są po zawodówce),taka prawda !. Panie z biura robią takie błędy wypisując jakikolwiek wniosek ,że ręce opadają ,zdarzyło się nie raz.
... 2015-12-06 19:51
Bingo !!!
insane 2016-05-18 19:58
Więc można liczyć na sporo z ich strony @jerzy. Ale wiadomo, że trzeba też coś od siebie dać. Teraz szukają specjalisty ds. marketingu i trzeba posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale marketingu oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
ryszard 2017-01-24 21:17
OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.
ryszard 2017-01-24 21:18
OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.
... 2017-03-20 21:37
Omijać szerokim łukiem!!!
:-\ 2017-03-31 23:50
Wzajemnie wybijają sobie nóż w plecy , pomawiają itd. Kto nie wygodny nie ma tam czego szukać.
Zostaw swoją opinię o Queris Sp. z o.o. - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Queris Sp. z o.o.