logo Queris Sp. z o.o.

Queris Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Queris Sp. z o.o.

SW 2011-01-07 14:27
Pracowalem w IZI Projekt firmie ktora byla wydzielona z NOMAXu ale w sumie to ta sama firma. Dobrze wspominam ten czas, zarzad rewelacyjny, ludzi wporzadku, pracowalem pozniej jeszcze w polsce i nastepny pracodawca to byla porazka. Pozdrawiam
pp 2015-08-05 09:47
Pracowałem w tej firmie 3 lata i szczerze nie polecam osobą które liczą na awans i duże zarobki ,bo to jest niemożliwe w tej firmie .
Wszystko jest tam po znajomości ,jak nie masz znajomości to odradzam tam pracy . Kierownicy w firmie novica nic nie umieją (pracę dostali po znajomości i są po zawodówce),taka prawda !. Panie z biura robią takie błędy wypisując jakikolwiek wniosek ,że ręce opadają ,zdarzyło się nie raz.
... 2015-12-06 19:51
Bingo !!!
insane 2016-05-18 19:58
Więc można liczyć na sporo z ich strony @jerzy. Ale wiadomo, że trzeba też coś od siebie dać. Teraz szukają specjalisty ds. marketingu i trzeba posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale marketingu oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
ryszard 2017-01-24 21:17
OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.
ryszard 2017-01-24 21:18
OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.
... 2017-03-20 21:37
Omijać szerokim łukiem!!!
:-\ 2017-03-31 23:50
Wzajemnie wybijają sobie nóż w plecy , pomawiają itd. Kto nie wygodny nie ma tam czego szukać.
Agata 2017-07-26 17:19
@:-\ czemu takie zdanie? Coś więcej możesz powiedzieć na ten temat? Szukają na pokład Analityka algorytmów harmonogramowania produkcji i Manualny Tester Oprogramowania.Jakieś rady dla nowo zatrudniających się?
Programmer 2017-09-21 19:21
Większość tych opinii nie dotyczy Queris a innych spółek z grupy Nomax- to nie ma nic do rzeczy!!!
Queris to niezależna, dobra firma dla speców IT różnej maści. Dużo się nauczysz w nowych technologiach. Generalnie robią konkretne rzeczy(mes, erp itp). Pracowałem tam dwa lata, nauczyłem się dużo i dobrze zarobiłem. Polecam każdemu kto szuka stabilności, rozwoju i super atmosfery. Firmę i szefostwo oceniam 5/5!
Agata 2017-09-21 21:48
@Programmer widzę, że byłeś zadowolony z pracy w firmie Queris Sp. z o.o. Powiesz na jakim stanowisku pracowałeś? Jak często są szkolenia w firmie? Czy udało Ci się zdobyć awans w czasie w którym pracowałeś w tej firmie?
Zostaw swoją opinię o Queris Sp. z o.o. - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Queris Sp. z o.o.