Opinie o Premix Sp. z o.o. w Połaniec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Premix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premix Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premix Sp. z o.o. w Połaniec

NN

Nie polecam tej firmy pracujesz w niemczech zarabiasz jak w polsce wszystkie dodatki co dają niemcy dla pracowników Danielski kradnie te pieniądze robiąc przekręty brak szacunku dla ludzi

Jak to jeden majster powiedział do tego (usunięte przez administratora)jak niemasz pieniędzy dla pracowników to sprzedaj bmw koło 30 sztuk aut typu bmw kupił dla rodzinki a pieniędzy jak nie było tak dalej niema dla pracowników (usunięte przez administratora) najniższa krajową a jak się odezwiesz coś to masz jeszcze mniej na wypłatach

Znasz właściciela tej firmy? Kolega wyżej pisał o zatrudnianiu ludzi na najniższą krajową i generalnie braku pieniędzy dla pracowników. Napisz proszę, czy płaci na czas i czy wszyscy są zatrudniani na najniższą krajową?

Katy Nowy wpis

Pisał tu ktoś, że firma ma problemy z finansami, problemy przekładają się na wynagrodzenia, czy pracownicy tego nie odczuwają w żaden sposób? Pracownik Laboratorium, znalazłam takie ogłoszenie i zastanawiam się czy nie spróbować, co do wynagrodzenia jest napisane w ogłoszeniu, że co miesiąc oceniana jest wydajność i zaangażowanie pracownika i od tego głównie zależne jest wynagrodzenie. Jak to wychodzi w praktyce i ile można realnie zarobić?

Gość Nowy wpis

Firma co miesiąc walczy o przetrwanie ciągłe problemy z pieniędzmi

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Premix Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Premix Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Tatiana

Mąż ma spore doświadczenie jako elektryk. Jest akurat oferta pracy w Niemczech. Kuszące to dla nas. Przed aplikowaniem, chcielibyśmy poznać zarobki. Ile tak realnie wynoszą zarobki za msc? Kwatery są faktycznie 2 osobowe i za darmo? Warunki mieszkalne oki?

@Tatiana

Musi szukać gdzieś dalej premixu nie polecam! Za pierwsze dwa miesiące weźmie coś koło 1700 a później z każdą wypłata idzie w dół nie do góry zejdzie do 1500 i tak będzie

Ewela

Z jakich powodów ta kasa spada? O na umowie nie ma jednej kwoty podanej jako wynagrodzenie dla pracownika? To zgodne z zapisami umowy taki spadek pieniędzy?? Dlaczego?

Tylko w tym roku odeszło z tej firmy 20 pracowników i wciąż odchodzę

NN

(usunięte przez administratora) tą firmę sami (usunięte przez administratora) obiecują za miesiąc wieksza wypłatę i nic czym dłużej się robi w tej firmie to mniej się zarabia

Oluś

Jak to? Piszą przecież na swojej stronie, że produkują chemię budowlaną. Jaki więc w sumie masz zarzut do firmy?

Alutka

Też się z tym zgadzam. Podpisałeś się jako były pracownik, można wiedzieć czemu już tu nie pracujesz i ile czasu minęło? Zakończenie współpracy przebiegło w miłej atmosferze? Napisz czym się tu dokładnie zajmowałeś.

Czy w Premix Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Opinie akurat są z różnych lat, ja też bym chciała wiedzieć coś o dodatkowej kasie. Może akurat coś się zmieniło na przestrzeni czasu. A jak w ogóle wygląda pensja podstawowa, idzie zarobić? Ty tu pracujesz?

wadim

przecież produkują jakieś ognioodporne materiały

On
@wadim

Teoretycznie a praktycznie utrzymują się z kontraktu w Niemczech i Holandii biorą dla siebie większą połowę tego co klient płaci za godzinę pracownika

Katarzyna

A ile osób czeka za swoimi pieniędzmi? Zdarzało się kiedyś, że były opóźnienia z wypłatą pensji? Czy wszyscy pracownicy mają normalne umowy o pracę? Szkoda trochę tych ludzi, daj znać jak problem został rozwiązany.

Mario

Co Ty będziesz fajna firma. Kasa zawsze na czas

Kacha
@Mario

No jednak zdania na ten temat są tu podzielone. Do którego dnia w miesiącu zawsze była wypłata? Kasa na konto czy do ręki?

1.2

W dzisiejszych czasach praca za granicą za 1000 euro na czysto to jakiś żart a tyle zostanie Ci pracujac w tej firmie

Wanda
@1.2

Ale tyle zostanie po czym? Odliczasz sobie za zakwaterowanie czy firma to opłaca? W ogóle na długo podpisują tu umowy?

Aleksandra

Pytanie o ofertę Pracownik Laboratorium z ich strony internetowej. Ktoś wie więcej o wymogach odnośnie wykształcenia? Licencjat wystarczy czy szukają wyżej? Bo nie wiem, czy wystarczy w moim przypadku moja dotychczasowa szkoła.

Kk

Firma porażka pracując za granicą zarabiasz tyle co w Polsce prezes z DE to kłamca ,więcej ludzi odchodzi z firmy niż nowych się zatrudnia szkoda czasu na współpracę z tymi ludźmi

Odradzam każdemu tam liczy się kasa nie człowiek biuro w Polsce to porażka zero kontaktu i merytorycznej rozmowy tam nikt nic niewie

Witam, mąż jest zainteresowany pracą na produkcji. W komentarzach poniżej przeczytaliśmy, że to praca "na czarno", czy ktoś się orientuje na jakich warunkach firma obecnie zatrudnia? Jest możliwość umowy o pracę? Jakie stawki obowiązują dla nowych pracowników? Posiada ktoś takie informacje?

1.1
@Anna

Nie robi się na czarno, ale zarobki jakie tam są to jakiś żart, nie ma Cię 6/7 tygodni i wracasz tylko na tydzień, za takie pieniądze spokojnie zrobisz w Polsce a jak trochę mniejsze to i tak uważam ze nic to nie zmienia bo jesteś codziennie w domu

Paulina
@1.1

To jesteś w stanie napisać ile tak mniej więcej idzie tu zarobić, skoro porównywalnie można tyle w Polsce dostawać? No chyba, że to jakaś tajemnica i nie możesz napisać :( Ale jestem w szoku, że za granicą już nie jest tak kolorowo... A człowiek myślał, aby wyjechać. :/

Yyyy

Co możecie powiedzieć na temat firmy, jak wygląda sytuacja z zarobkami i i jak wyglądają lokale mieszkaniowe?

Chetny

Mógł by ktoś się jaśniej wypowiedzieć dlaczego nie poleca lub poleca pracę u tego pracodawcy... Czytając komentarze dlaczego wypłaty nie na czas? Szkoła ktoś pod uwagę że idą z zagranicy na polskie konto? Jakie warunki mieszkaniowe

Kulfon
@Chetny

Odradzam zdecydowanie firma (usunięte przez administratora) jak się zmieni stary cap to może będzie lepiej

Aleksandra
@Kulfon

A co jest nie tak? „Urwało” twój wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Premix Sp. z o.o. - Połaniec

• Jak się pracuje w Premix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Premix Sp. z o.o.