Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o premix sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie premix sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-09 13:41:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jesteś zainteresowany pracą w firmie premix sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
zdjecie uzytkownika
nico - 2015-12-16 20:49:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mnogo Prezesów

Mnogo Prezesów kilku kierowników od h..ja majstrów i niema kto pracować chyba że rodzina

zdjecie uzytkownika
Dzień - 2015-12-17 17:06:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moim zdaniem firma bardzo fajna, pracował kumpel i mówił, ż enie ma się do czego doczepić, jak ktoś lubi taką prace, to powinien czym prędzej wysyłać CV
zdjecie uzytkownika
ecos - 2016-05-03 18:49:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No ja też myślę, że wysłanie do nich cv to nie jest głupi pomysł @Dzień.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie premix sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie premix sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: