Metale Nieżelazne Spółka z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Metale Nieżelazne Spółka z o.o.

admin 2015-07-17 23:43:13
Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Metale Nieżelazne Spółka z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!
acid 2015-08-22 22:33:51
Magazyn 1300-1500 Handel 2000zł

Totalna patologia, a wszystko przez właścicielkę która chyba ma kompleksy i nierówno pod kopułą, wynagradza sobie to pastwieniem się na pracownikach. Konflikt to jej żywioł, nawet w firmach współpracujących wypowiadają się od niej negatywnie. Najgorzej ma się magazyn, który zawsze wszystkiemu winny i się nie wyrabia a pracują tam 1 lub 2 osoby do których należy: koszenie, odśnieżanie, przyjmowanie dostaw, ciecie metalu, wysyłka, rozwóz i wiele innych a to wszystko sam lub w 2 osoby. Poprzedni magazynier zwolnił się po 25 latach co o czymś świadczy, od pół roku nie potrafią nikogo znaleźć bo każdy odchodzi przy pierwszej lepszej okazji. Reszta załogi jak najbardziej w porządku
arek5 2016-04-30 19:04:41
sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów i półwyrobów z metali nieżelaznych z dostaw producentów krajowych i z importu to dziedzina w której jak jesteś dobrym fachowcem to słabe wynagrodzenie ci @aad nie grozi, ale nie możesz tylko narzekać, weź się do roboty
Zostaw swoją opinię o Metale Nieżelazne Spółka z o.o. - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metale Nieżelazne Spółka z o.o.