Klub Arco

Opinie o Klub Arco

Rafał 2010-08-24 19:26:01
Nie zgadzam się z przedmówcą. Uważam , że w klubie panuje doskonała atmosfera. Kręgle są WYŚMIENITE a jedzenie PYSZNE. Bardzo polecam spędzanie tam czasu.
rozczarowana 2012-01-02 15:24:56
ludzie nie chodzcie do klubu Arco na Bitwy Warszawskiej, w noc sylwestrowa ochrona pobila mojego meza a mnie i kolezanke psikneli gazem po oczach. Bylo pogotowie i karetka. OOdradzam to miejsce!!!!Nie dosc ze placisz ciezkie pieniadze 350 zl za osobe to jeszcze ludzie ktorzy powinni pilnowac porzadku napadaja niewinnych ludzi a zadowolona pani menadzer powiedziala policji ze w lokalu nie ma ochrony!!!! to sie tylko do telewizji nadaje!!!!
Sławek 2012-01-06 15:33:41
Jeżeli moja przedmówczynia wychodziła ok. 5ej z lokalu to byłem świadkiem agresji jakiegoś matoła, kopania w drzwi i policji do której rzucał obrażliwe hasła a w końcu zabranil nawalonego czyli męża przedmówczyni do radiowozu no cóż takich mamy spokojnych i grzecznych obywateli :-) :-0 , a sam klub i imprezki polecam choć byłem tylko na dwóch :-)
Ania 2012-01-06 15:47:16
Byłam przy tym i Pani mężowi zwracali uwage parokrotnie ale Pani mąż i Pani mysleliście że Wam wszystko wolno.Byłam jedyna nie pijąca na tej imprezie chyba i patrząc na zachowanie większości towarzystwa jakie tam przychodzi to powiem że Klub jest fajny ale CI nowobogaccy i ich zachowanie to poprostu zgroza słoma z butów wystaje.Byłam chwile na osadzie i tam ludzie skromniejsi ale umieli się bawić z kulturą,a co do Pani męża i znajomych to poprostu zgroza jeśli wszędzie się tak zachowujecie po alkocholu,tym bardziej że jedno z was nie rozumie że ja nie miałam ochoty tańczyć a ktoś usilnie szarpie mnie i ciągnie do tańca sama miałam ochote przyłorzyć w zęby takiemu podstarzałemu lowelasowi.
Monia 2012-01-08 13:24:45
Byliśmy na Sylwestrze w Arco, super zabawa. Na pochwałę zasługują słodkości i miły personel. Polecam ten klub.
matka 2016-09-11 07:59:23
Organizowałam tam urodziny córki. Tory znam, jest doobry sprzęt jeśli chodzi o kręgle, nic się nie zacina., dlatego poszliśmy. Zacina się natomiast chyba "menedżerstwo". Po pierwsze, telefonu pod podanym numerem, żeby zrobić rezerwację, nikt nie odbiera. Chodziliśmy osobiście. Nie wiadomo z kim rozmawiać, koleżanka odsyła do koleżanki. Nie wiadomo kto się czym zajmuje. Gubią kwit, że była płacona zaliczka. Nie wiadomo komu płacić i jak płacić - za kręgle, hopsiupy i gastronomię - razem czy osobno. Ostatecznie rozliczyła nas koleżanka kelnerka, która pod nieobecność menadżera chyba się tam najbardziej rządzi. Naciągnęła mnie bezczelnie na "obowiązkowy dodatek" za "serwis kelnerski", 10 procent więcej, płatne najlepiej gotówką do łapki, bo na kartę podobno nie można. Te 10 procent policzyła od całości, więc w dziwny sposób objęło też kręgle i hopsiupy - ale wątpię że podzieli się z kolegą i koleżanka. Wszyscy patrzą na sieebie wilkiem.
Zostaw swoją opinię o Klub Arco - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Arco