P.H. Skorpion - Hurtownia Optyczna

Opinie o P.H. Skorpion - Hurtownia Optyczna

Pawlo 2015-01-06 21:43:18
Właściciel jest chamski i gburowaty. Pogardza pracownikami którzy współtworzą firmę handlującą oprawkami okularów PH Skorpion.
Pawlo 2015-01-06 21:49:41
Chamski szef za najniższą krajową oraz premię której może nie wypłacić, na rozmowie kwalifikacyjnej zastrzega sobie prawo do stosowania odpowiedzialności zbiorowej za uchybienia w kompletowaniu i wysłaniu paczek z okularami. Polecam tego pracodawcę tylko dla tych którzy nie mają innego wyjścia. Praca bardzo stresująca i wymagająca poświęcenia, częste nadgodziny oczywiście bezpłatne (można liczyć na premię uznaniową). Jednym słowem odradzam.
GFX 2015-01-12 21:44:05
Pracując Tam od kilku miesięcy, mogę polecić firmę osobom, które mają dosyć nudy i rutyny, tu nie ma na to czasu. Nowe pomysły, nowe projekty - większość na wczoraj Poczucie bycia potrzebną częścią zespołu daje fajnego kopa i worek satysfakcji.
szwagier 2016-01-28 00:50:19
Zgadzam się Pawlo chamstwo i praca w wolontariacie dla desperatów ciekawe co na to inspekcja pracy?
fiakao 2016-04-24 13:00:35
Mają w swojej ofercie nie tylko oprawy, ale też na pewno okulary i szkła też, bo są spora hurtownią no i wiele marek z nimi współpracuje, wydaje mi się, ze to jest bardzo duży plus obecnie, ze na takią skale działają.
Waldek 2016-10-26 13:34:25
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, aktualnie SC EYEWEAR. Właściciel wszystko wiedzący prostak, który w żaden sposób nie docenia swoich pracowników. Jego prawa ręka - kierowniczka, osoba bez pojęcia, nie ogarnięta, osoba, która nie myśli racjonalnie tylko wysługuje się innymi.

NIE POLECAM.
Mira 2016-10-27 16:00:27
Pracuję w tej firmie od kilku lat. Scorpion rozwija się w szybkim tempie nawet bardzo a wraz z nim ja. W żadnej wcześniejszej pracy nie nauczyłam się tyle co w Scorpionie nie miałam tylu szkoleń i dynamiki pracy. Tak, szef jest wymagający ale nie tylko wobec pracowników ale w szczególności wobec siebie, zawsze jest pierwszy w pracy i ostatni wychodzi. Nigdy nie miałam poczucia, że nie jestem szanowana, a wręcz przeciwnie mam ogromne wsparcie w przełożonych. Więc jeśli jesteś leniwy - to nie jest praca dla Ciebie, jeśli oczekujesz gwiazdki z nieba - to nie jest praca dla ciebie, jeśli boisz się wyzwań i brak Ci chęci do pracy -to tym bardziej nie jest to praca dla Ciebie. Jeśli to dla kogoś problem to właśnie wystawił CV swojej osobie a nie Scorpionowi.
Judyta 2016-10-28 00:05:03
Mira zgadzam się z Tobą w 100 procentach, jest to praca dla ludzi ambitnych, pracowitych i zangażowanych w pracę, nie robiących niczego na pół gwizdka. Kierowniczka biura jest osobą bardzo kompetentną, konkretną i w pełni świadomą tego co robi. Szef jest charyzmatycznym i kretywnym człowiekiem, który docenia z angażowanie swoich pracowników i motywuje ich do działania. Każdemu życzę aby odniósł taki sukces w swoim życiu jak właściciel Scorpiona prowadząc tą firmę.
Klient 2016-10-30 13:15:29
Gratuluję właścicielowi tak dobrze zarządzanej firmy. Jestem fanem Waszych oprawek. Precyzja, jakość wykonania po prostu najwyższa klasa. Gratulację jeszcze raz - zadowolony klient.
Zostaw swoją opinię o P.H. Skorpion - Hurtownia Optyczna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Skorpion - Hurtownia Optyczna