Yellow Cargo Sp z o.o.

Gdynia

Opinie o Yellow Cargo Sp z o.o.

KRIS 2015-02-04 10:42
Stronka firmy jest spoko tylko czemu nie ukazuje kto tymi autami jezdzi!! przecież szefostwo tego nie robi.
To kierowcy robią dla firmy :)
antygrek 2015-05-24 10:18
nie płacą zatrudniają kolejnych kierowców i nie płacą
kupsa 2015-08-05 16:59
Firma wszystko robi aby zarobić i nie płacić kierowcą. Jest to firma która oszukuje. Nie polecam bo tylko na tym źle wyjdziecie i z samymi nerwami, nie pomaga w trasie tylko mówią ,,radź sobie sam, nas tam nie ma (a mają nawigacje w którym miejscu jest samochód), mamy cię w dupie tylko jedź tam". Nie marnujcie czasu na tą firmę.
witek 2015-08-06 12:58
witam
potrzebuje się z nimi skontaktowac czy ktos może mi pomóc i podac jakieś namiary na nich albo na szefostwo
t.witorzenc@vp.pl
vivi 2016-01-19 15:46
Widzę że szukają kierowców, tylko że w ogłoszeniu po za prawo jazdy kat B żadnych innych informacji nie podali. Skoro nawet nie chce im się pokrótce opisywać pozycji którą oferują to ja dziękuje za taką firmę. Resztę można sobie dopowiedzieć.
kojotos 2016-02-10 16:00
sa tam 2 oddzialy,busy i ciezarowe.panowie sa w spolce jakiejs tam.nazywalo sie to yellow cargo ale panowie od ciezarowych zrobili przekret,firma upadla,kiero bez kasy,zmienili nazwe na yes cargo i funkcjonuja w najlepsze dalej.
parow 2016-04-23 18:47
czyli w tej chwili to yes cargo :) to ciekawe jak to ludzie potrafią zakręcić i wywinąć się z problemów
były kierowca 2016-12-10 15:27
oszuści każda dzień trzeba liczyć i pilnować próbują uszczknąć każdemu biednemu kierowcy parę stówek przy wypłacie zarobki to max 3500 zł miesięcznie gdzie średnia ilość kilometrów to 22 tysiące zajezdzaja kierowców i próbują oszukać na kasie nie polecam nawet dla początkujących kierowców :)
Parkingowy 2017-01-21 11:04
Teraz nazywają sie Yes Cargo,chyba firma ma jakies klopoty zaczyna parkowac swoje pojazdy na cudzych prywatnych posesjach bez zgody wlascicieli,podrzucajac auta kiedy juz wszyscy spia i tak samo je odbierajac.Chyba ze znakami drogowymi tez maja problem wjazd pojazdow do 3,5 tony a oni maja wiecej.Pod adresem rejestrowym na Mickiweicza zadnego szyldu ,kompletnie nic przygotowani zapewne do szybkiej ewakuacji.Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Yellow Cargo Sp z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yellow Cargo Sp z o.o.