Ernst & Young

Wrocław

Opinie o Ernst & Young

Blackberry 2011-08-06 05:54
czy ktos slyszal czy na stanowisku w ksiegowosci placa na poczatku tyle samo co w audycie? czy stawki sie roznia?
rurka 2016-03-22 19:13
ogólnie cała marka jest bardzo znana i prestiżowa w branży podatków, finansów i doradztwa. samo wpisanie ich sobie do cv już jest wielkim diamentem w karierze
asdsadada 2017-04-27 12:45
Hej, cyz ktos ma jakies opinie o pracy we Wroclawiu? Piszczcie na jakich stanowiskach pracujecie.
Piotr 2017-05-26 12:13
Zaaplikowalem na stanowisko Konsultant w dziale audytu do oddzialu w Krakowie. Po 2 tygodniach, napialem maila do rekrutacji z zapytaniem o status mojej aplikacji - do dnia dzisiejszego nie dostalem odpowiedzi - widocznie dzial rekrutacji szwankuje - wypadalo by dac znac kandydatom czy aplikacja jest brana pod uwage czy nie. Drogi rekruterze z EY, feedback matters!

*Ocena nie jest dla firmy, lecz dla dzialu rekrutacji.
sawa 2017-08-13 20:51
czy osoba po trzydziestce (36) bez doświadczenia w korpo ma szanse na prace w audycie? czy przyjmują tylko studentów?
Zostaw swoją opinię o Ernst & Young - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ernst & Young