MJM Molak

Opinie o MJM Molak

HR 2012-07-03 17:25
Nie POLECAM.
SK 2012-07-11 21:19
CZY MOŻESZ POWIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ FIRMY JAKA ATMOSFERA I PŁACA BO MAM IŚĆ NA ROZMOWĘ W PONIEDZIAŁEK I NIE WIEM CZY WARTO?
2013-10-17 19:46
Pracowałem w tej firmie długi czas było dobrze od 2 lat zaczeły sie dziac bardzo dziwne rzeczy roszady kierowników co jeden to ciekawszy ci którzy tam teraz są nie potrafią rozdysponować pracą między ludzmi [usunięte przez moderatora] zarobki podejrzewam ci którzy tam pozostali mają coraz mniejsze.Po rozwiazaniu umowy wypłacił mi część pieniedzy które wypracowałem za poprzedni mieśąc które mi sie należały prezes unikał kątaktu wiecznie nie obecny w biurze a gdy dzwoniłem upomnieć się o swoje nikt nie odbierał telefonu.[usunięte przez moderatora] jest to firma w ktorej pracownicy nie są doceniani.
oss 2014-05-23 11:58
idz
xxx 2014-08-05 08:40
Następny leń, a Ty potrafisz: co tu zrobić, żeby się nie narobić a zarobić, baranie.
prawda 2014-11-17 19:25
prawda jest taka o tej firmie jak pisze still z małym sprostowaniem wobec ludzi niby tych porządnych ponieważ kaczor mały i towarowy to największe nieroby i ściemniacze pupile prezesa a kaczor to jego parobek a po drugie ci nasi kierowcy (trakerzy)od podwozi czyli mały i kaczor to się nadają ale do narzekania a najczęstsze słowa jakie wypowiadają to nie da się wjechać!!!!!!!!!!
po drugie kierownicy którzy tam pracują to się nadają ale do zwolnienia a nie do rządzenia i najlepsze jest to ze zawsze mają racje a wszystkie niepowodzenia zganiają na ludzi a żeby nie ludzie to z budowy do baraku by nie trafili
a ludzie którzy chcą pracować i się przejmują to i tak są niedoceniani
moje szczęście że już tam nie pracuje od jakiegoś czasu nie wróżę przyszłości tej firmie nie polecam
pracownik 2014-12-11 19:55
To dlaczego kolego nadal pracujesz w tej firmie jak jest tam tak źle ? Możesz podpowiedzieć coś więcej bo dali ogłoszenie na kierowników i mam zamiar się wybrać na rozmowę do tego prezesa, jaki on jest i ile płaci.
lol 2014-12-11 20:07
To przyjdź i sam zobaczysz. POWODZENIA ŻYCZĘ
pracownik 2014-12-12 08:35
A czy mógłbyś podać jakieś wskazówki bo piszesz ogólnie a widać że masz pojęcie o firmie i ludziach. Nie wiem czy warto iść na rozmowę, bo jak piszesz jest tak źle to po co tam iść a zastanawia mnie po co tam siedzisz.
pracownik 2014-12-15 18:31
Zastanawiam się nad tym czy piszesz o firmie czy osobach. Tych trzech to chyba nie cała firma. Podaj mi jakieś info bo idzie zimą a oni mają dużo robót i mógłbym się jakoś załapać do pracy.D
Abrakadabra 2015-01-28 15:37
Zostałem zaproszony na rozmowę ( Kierownik techniczny ). Zarządzający w tej firmie wcale nie poszukuje pracownika tylko niewolnika za psie pieniądze. Nie polecam nikomu kto szanuje swój czas, wiedze i umiejętności.
Ten 2015-02-11 10:50
Abrakadabra powiedz mi ile zaoferowali Tobie na stanowisku Kierownika technicznego?
poznaniak 2015-02-25 13:44
I to dotyczy każdego stanowiska.
still 2015-07-06 13:07
jak tam , czy pracuje jeszcze PLANETA ?. Model nad modelami ,aparat nad aparatami . Robiłem tam 2 lata , ale takiego gościa to nie widziałem . p. Molak trzyma takiego typa i nikt mu nie doniósł , że to największy , niepospolity szkodnik W porządku , to są ludzie -pracownicy , ale kadra tech. to 70% aut. //nieroby , tępaki,
duzy 2015-09-26 02:07
nie starcza mi na chleb
gajeeek 2015-11-30 12:29
tragedia nie polecam, nie płacą
stillWwMK 2016-01-05 18:44
Nieprawda , płacą , może trochę z opóżnieniem. Fakt , że 2 lata temu brałem więcej o jakie 2 stówy. Szukają ciągle kierownika sprzętowego , bo co który przyjdzie to model nad modelami. Chcieliby tylko dobrze zarabiać i mundrzyć się, mało robić , a winę zwalać na mechanika , czy kierowców/ operatorów - Kable jedne. . Dobrze , że Szef wywala ich na zbity łeb, widać ma dobrych informatorów,. Teraz jest zima i wszystko stoi, ale jak zelży wiara znowu się zjedzie i znowu pożyje , bo u większości bida z nędzą . Sam myślę , że p. Molak niejednemu życie uratował , bo gdyby nie robota u niego , to niejeden z nich by się wykoleił , albo zszedł z tego świata . Daje im kasę prawie w terminie , ubierze w ciuchy ,w buty ,da jedzenie , spanie za darmo .Fakt chłopaki pracowite są i takie kierowniki typu Planeta , czy Gibela nie są im za bardzo potrzebni. Robić trzeba wszędzie , ale i narzekać .- taki los robola i trakera.
rycho 2016-02-25 13:56
Najeżdżacie na firmę p. Molaka , a w porównaniu do innych to tu jest raj na ziemi !Byśta chcieli nie narobić się , a zarobić .! To szukajta , gdzie indziej ! Tu trzeba robić uczciwie i należycie , a kasa jest i to nie mała .Najgorzej to jest z kierownikami , cholery jasne, jeden lepszy od drugiego , a drugi głupszy od poprzedniego . Udają , że robią i się starają , a głąby , aż strach pomyśleć . !Całe szczęście , że robole i trakerzy zasuwają należycie i firma ma się dobrze. Niedługo mają być podwyżki , ale nie dla wszystkich , głównie dla tych uniwersalnych , co jest np. kierowcą , a może wsiąść na ładowarkę , bądż koparkę itd. Uczyć się chłopaki , starać , to nie będzie mieli żle w MJM Molak .
Mlody 90 2016-03-01 13:41
Ciezka praca. Siano w ratach, prezes ma najwicej.polecam
Still 2016-05-14 14:12
Mlody , widac , że młokos jesteś , skoro chcesz , żeby Prezes zarabiał mniej od ciebie. Pokiciało się ci chyba w mózgownicy , albo za dużo piwska wypiłeś . Prezes to prezes ,ma tyle ile chce , ma porządna brykę , łódż , chałupę i rodzinkę w pełnym tego słowa znaczeniu .Trzeba było sie uczy dzwońcu , to byś miał 2 razy tyle , jeżdził byś samochodem sł€żbowym i udawał , ż działasz na chwałę firmy . Kumasz Brachu . A teraz idż w kimę i wyśpij się , żebyś mógł rano stanąć wypoczęty do łopaty , bo jak nie to pójdziesz na gibelę . Nara
bialy 1972 2016-06-21 18:07
Porażka
fgt 2016-06-25 15:01
@sonko pewnie wszystko jest kwestia doswiadczenia im masz wyzsze tym masz wieksze zarobki raczej..:)
Truckers 2017-01-03 11:30
Witam, pracowałem jako kierowca samochodu ciężarowego. Atmosfera? Brak. Współpracownicy? Raczej rywalizacja i donoszenie. Traktowanie? Podział na lepszych i gorszych. Lepsi oczywiście ludzie ze wschodu czyli ludzie ze stron prezesa. Osobom z wielkopolski nie polecam bo na starcie będziecie traktowani jako ściemniacze i że jak się nie podoba to na twoje miejsce jest dwudziestu innych. Zarobki? Standard czyli najniższa krajowa na umowie plus coś tam w kopercie uwarunkowane od tego czy prezes wstał lewą czy prawą nogą.
Ogólnie nie polecam.
BCDEFGH 2017-01-31 10:44
Kierowniku budowy, kierowniku robót, Inżynierze, majstrze budowy, brygadzisto omijaj tą firmę szerokim łukiem bo nie znasz dnia ani powodu kiedy wylecisz z tej firmy na zbity pysk !
Kierowca 2017-02-28 12:39
O czy Ty piszesz człowieku???? Pracowałem - nawaliłem - wywalili, chciałem wrócić - przyjęli. Firma naprawdę spoko skoro ludzie wracają. Zwalniają się i szukają szczęścia gdzie indziej a potem i tak wracają. A kierowcy nie maja tak źle jak piszesz.
Zostaw swoją opinię o MJM Molak - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJM Molak