AUTOSTRADA EKSPLOATACJA S.A

Toruń

Opinie o AUTOSTRADA EKSPLOATACJA S.A

Haha 2010-09-28 00:14:06
Nie znajdziesz tutaj wiele opinii o tej firmie. Mało kto ma odwagę cokolwiek powiedzieć bo większość pracowników szczególnie ci ze wsi boją się o pracę. Jednym słowem to jeden duży, centralnie sterowany kołchoz ze średniokompetentną kadrą zarządzającą. Wieczne narzekanie pracowników na zarobki, no bo przecież firma ma wielkie zyski.
Nie masz tu czego szukać chyba że jesteś znajomkiem, a znajomków ci tutaj dostatek.
Pracownik 2010-10-16 10:28:14
Biuro główne w Poznaniu to oprócz solidnych i profesjonalnych pracowników, jest także przechowalnią-ochronką znajomków: wciśniętych przez zarząd, radę nadzorczą, firmy powiązane i ich rodziny. Najpierw oznajmia się, że zatrudniony zostanie człowiek, a później szuka się dla niego zajęcia!
mafia 2011-11-26 14:22:23
Niemasz znajomosci i protekcji lepiej nieangarzuj sie zeby pracowac w tej firmie jako pracownik utrzymania,obowiązki-jesteś do wszyskich najgorszych prac fizycznych koszenie zbieranie śmieci kopanie rowów zimą niema wolnego,odśnierzanie solenie itd.zarobki to kpiny w przeliczeniu godzin przepracowanych i dyżóry zimą razem ponad 300godzin w miesiącu wychodzi 6,50zł.na godz.
Miki 2016-04-22 15:35:07
Zależy od stanowiska @anonim. Szukają teraz pracownika utrzymania autostrady w Holandii. Zarobki są niezłe, bo 7-12 tys złotych. Trzeba posiadać własną działalność gospodarczą oraz doświadczenie na takim stanowisku.
Zostaw swoją opinię o AUTOSTRADA EKSPLOATACJA S.A - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTOSTRADA EKSPLOATACJA S.A