Puro Hotels Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Puro Hotels Sp. z o.o.

kitek 2015-06-22 19:31:17
Jeśli chcecie, żeby wasza praca była oceniana za pomocą opinii na tripadviserze (tylko tych kiepskich, średnia ok. 9,0 co jest świetnym wynikiem nie ma wpływu na przebieg rozmów ewaluacyjnych, tylko te negatywne) i rozwalić sobie życie prywatne, wybierzcie puro.
Mar 2015-07-01 10:16:38
Niestety pracowałem w Puro Hotel. Obiecywano, że nocki będą sporadycznie, że cały team dzieli się godzinami odpowiednio równo. Przez ostatnie 2 miesiące miałem 3 dniówki. Ludzie pracujący wyżej - zero wiedzy. Z hotelarstwem nic wspólnego: znajomi znajomych, co było bardzo przykre. Stawki za nocki...żenada. Do miesięcznej wypłaty jak się za nocki dostało +100 zł to był huk. Pensja recepcjonisty średnio 1700 na rękę plus brak życia. Czasem wyrywano mnie w dniu wolnym o 21:00, bo "nie ma kto przyjść do pracy". Nie dajcie się nabierać na taki wyzysk. Prośby grafikowe nie istnieją - raz wprost powiedziano, że nie ma próśb, bo jest za mało osób w pracy. Nie chciano zatrudniać nowych pracowników ale już wydawać pieniądze na bzdury to jak najbardziej. Naprawdę dla studentów, którzy nigdzie nie pracowali może to się wydawać "high-life" ale dla osób, które już mają coś do czynienia z hotelarstwem...NO NIE.
cv 2016-05-07 16:12:06
@useit chyba niestety często jest tak, że oczekują osoby tuz po studiach, najlepiej 10 lat doświadczenia i osoba przed trzydziestką. Nie mówie że tu tak jest, tylko chodzi mi generalnie jaki panuje pogląd
Zostaw swoją opinię o Puro Hotels Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puro Hotels Sp. z o.o.