JB System

Kraków

Opinie o JB System

leszcz 2010-12-08 20:51:52
zarobki max 1300-2000 (do reki) a na papierze kazdy ma minimum, nadgodziny platne jak zwykle godziny, nienormowany czas pracy, praca po calej poludniowej i centralnej polsce, slaba organizacja pracy, mila atmosfera w firmie, bardzo malo potrzebnych szkolen, slabe mozliwosci rozwoju
anonim 2011-02-12 23:09:05
JB System łamie prawa pracownicze zawarte w kodeksie pracy. W tej firmie często pracuje się ponad 8 godzin dziennie (czasem w nocy i w dni wolne), natomiast nie są wypłacane dodatki do wynagrodzenia za nadgodziny. Jeżeli chodzi o wolne za nadgodziny, są one odbierane 1:1 .
leszczu 2011-02-13 12:20:37
Natomiast jak się idzie na chorobowe to wypłacają zgodnie z prawem 80%, wszystko działa tylko w jedną stronę - na szkodę pracowników.

były pracownik JB System
anonim 2011-06-29 23:11:52
Wypłata chorobowego w 80% nie jest wymysłem firmy, jeżeli jest to działanie na szkodę pracownika to proszę zwrócić się do ustawodawcy żeby to zmienił.
Mieliśmy w firmie pracowników chorujących 6 miesięcy czy takim osobą należy wypłacać 100% pensji?
Po 30 dniach chorobowego pensję wypłaca ZUS proszę napisać anonim do ZUS-u że działają na szkodę pracowników na pewno zweryfikują zwolnienie lekarskie!
anonim 2011-06-29 23:57:44
leszczu - 2011-02-13 12:20:37

były pracownik JB System

jacek 2011-06-30 00:03:13

Były pracownik który większość czasu spędził na chorowaniu i unikaniu pracy za którą dostawał pensję powinien zachować resztkę godności i nie psuć atmosfery w firmie pisząc opinię w której jest osamotniony.
Podczas rekrutacji każdy jest informowany o profilu pracy jeżeli dana osoba podejmuje pracę na określonych warunkach to nie może wymagać tylko od pracodawcy ale powinna wykazać się ze swojej strony. Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki lub nie może podołać obowiązkom to należy rozwiązać umowę o pracę i znaleźć coś na swoim poziomie.

ad1.1700-4200 średnia z 2011
ad2.Czas prac zależny od ilości zadań (nadgodziny,prace nocne)
ad3. Obszar działań południowa Polska, Warszawa, Słowacja
ad4. Dobra atmosferę tworzą ludzie ale niestety potrafią ja też zepsuć ( podziękowania na autora anonimu od całej kadry)
ad5. Na szkolenia, uprawnienia itd.. w ostatnich latach wydaliśmy kilkanaście tysięcy złotych.
Listę części szkoleń można odwiedzić na stronie jbsystem.pl
Brak szkoleń dla pracowników nie wykazujących zainteresowania dalszym rozwojem
Praktyka szkoleń w firmie: wykonujemy szkolenia praktyczne podczas instalacji i uruchamiania systemów.
Obecnie posiadamy kadrę która w ciągu pierwszego 1 roku przyswoiła wiedzę którą inni zdobywają przez lata.( np. anonimy ).
ad6. Słabe możliwości rozwoju? Jedni potrafią się rozwijać inni nie.
nick 2011-07-27 08:45:11
Praca z "leszczem" to była sama przyjemność i niezapomniane chwile (: . Pozdrowienia dla całej ekipy jbs (:
bik 2016-05-18 12:26:22
skoro strona jest w przebudowie, to podejrzewam, że albo poszerzają swoją działalność, albo zmieniają nieco branżę. Ciekaw jestem co z tych zmian wyniknie. Byle z poprawą jakości pracy i wysokości wynagrodzenia dla pracowników obecnych i przyszłych @florek :)
Zostaw swoją opinię o JB System - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JB System