Opinie o Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu w Warszawa

Amelia Nowy wpis

Generalnie to nie mam doświadczenia z pracy przy jakimkolwiek spektaklu i jestem tu z przypadku, bo forum przeglądam ale zauważyłam te opinie odnosząca się do samych aktorów. Na jakiej zasadzie mogą być teraz zatrudniani? Jaka to umowa i jak się z niej rozlicza?

Basia Nowy wpis

D R A M A T !!!! Spektakl ,, klimakterium " obsada kiepska , aktorzy z kółka osiedlowego zagraliby lepiej . Pryskają wewnątrz jakąś chemią , wyszliśmy z poważną alergią łzawienie , kaszel, duszności . Nie polecam , stracone pieniądze no i uszczerbek na zdrowiu . Powinien tam zajrzeć sanepid, ale wiem, że żydzi są bezkarni wiec ...

Ewelina Nowy wpis

Cześć wam, mam pytanie. Opinii faktycznie długo tu nie było i jak sprawdziłam po krs to wygląda na to, że firma jest wykreślona z rejestru... To czemu strona www do teraz działa? Z zakładki z karierą wynika jakby dalej szukali. Zapomnieli wymazać info cyfrowe czy na jakiejś innej zasadzie tu działają? znalazłaby się jakaś praca czy nie bardzo?

Mirek Nowy wpis

Szukałem firmy ubezpieczeniowej z którą mógłbym rozpocząć współpracę. Między innymi zainteresowałem się Capitolem. I mam nie miłe doświadczenie. O ile z innymi firmami jest prosta rozmowa, na temat warunków współpracy to tu nic nie można się dowiedzieć. Totalnie zostałem zignorowany a jedyne co usłyszałem to przyjedź pan na szkolenie 2 dniowe za 400 zł to pan się dowiesz jakie są warunki współpracy :) To już wiadomo na czym zarabiają. Tylko dziwne, żę pod takimi działaniami podpisuje się taka firma jak Vienna Insurance Group.

Czy po rozmowie w Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Ktoś

Jeszcze rok temu tu zaglądałam i było mnóstwo negatywnych opinii, ciekawe gdzie się podziały???

Lidia

Zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Zarządu Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20968,wywiad-jerzy-bucki @realny dlaczego tak uważasz? Czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą tutaj?

Lidia

@Monika czyli firma stawia na rozwój i jest możliwość awansu. A na jakim stanowisku pracujesz? Jakieś rady dla innych co chcą się zatrudnić? albo dla tych co dopiero zaczęli tam pracę?

j78

mam pytanie o wynagrodzenie. na jakiej zasadzie macie płacone? szukam dobrego solidnego pracodawcy, a z tego co czytam wszyscy jesteście zadowoleni! będę wdzięczna za szybką odpowiedź :)

Kruszynka

Pracowałam do tej pory w wielu firmach i w tej jest zdecydowanie najlepiej. Doceniają pracowników, atmosfera jest świetna, a wynagrodzenie adekwatne do włożonego wysiłku w pracę.

Agnieszka

Pracuję w Capitolu już dwa lata i jest to pierwsza moja praca, w której moje zaangażowanie przekłada się na wynagrodzenie, pomysły są doceniane, mam możliwość rozwoju osobistego i zawodowego a za szkolenia nie muszę płacić z własnej kieszeni.

Pracuję w Capitolu od kilku lat. Gdyby te "zabawne" jak dla mnie opinie były prawdziwe, z całą pewnością nie byłoby mnie tu. Mogę szczerze powiedzieć, że w żadnej innej pracy nie nauczyłam się tak wiele jak tu. Ciągły rozwój, nowe kompetencje. Capitol dla ludzi pracowitych, a nie roszczeniowych, daje bardzo dużo dodatkowych wartości. Każdy może osiągnąć awans, nikt tu nikomu łaski nie robi. System cyfr i konkretnych, znanych od początku wyników, a nie uznaniowych awansów. Zrobisz odpowiednią pracę to podwyżka przychodzi z automatu wyliczona przez system rozliczeniowy. To sobie najbardziej cenię, każdy ma takie same warunki i zasady. A to, że nie każdemu wychodzi, to często wynik zaangażowania i samodyscypliny, a raczej ich braku. To nie praca na etacie, gdzie pensja spływa za wysiedzenie 8 h dziennie. To pomysł na zarabianie i rozwijanie się dla ludzi odważnych, kreatywnych i z pozytywnym nastawieniem do życia, a nie wiecznych malkontentów, zrzucających odpowiedzialność za swoje życie na wszystkich dookoła.

SB

Pracuję w Capitolu od ponad dwóch lat :D nie zamieniłabym na nic innego! Wolność, niezależność, pracuję z ludźmi, których cenię i lubię. Awanse są dla każdego, wyjazdy tak samo. Kasa jest bardzo fajna, ale trzeba działać. Jest to uczciwe, jak nic nie robisz to nie zarabiasz. Marudzą nieudacznicy tylko! Firma oferuje szeroki rozwój i to jest super! Szkolenia są świetne i dają dodatkowe możliwości na rynku pracy, jak jesteś profesjonalny to masz propozycje z różnych firm. Generalnie ludzie są super i atmosfera też i to sobie bardzo cenię! To biznes dla odważnych, konkretnych i rzetelnych ludzi. Jak chcesz kombinować to nie przychodź do Capitolu :D Możliwe, że dużo zależy od struktury, moja jest świetna! Polecam :D

Lola

Ubawiłam się za 3zł bo tyle mnie kosztował pociąg. Pan z tej firmy mamił mnie jak w hipnozie żebym pracowała. Rozwalił mnie brak telefonu służbowego oraz samochodu. Wisienką na torcie było płatne szkolenie za 280zł w weekend. Oczywiście twierdził że w ubezpieczeniach pieniądze leżą na ulicy tylko trzeba to zauważyć. Haha jakby ubezpieczenia nie były takie drogie to ludzie by brali jak złoto a tak? Ludzie nie będą płacić jałmużny firmom ubezpieczeniowym które jak przyjdzie co do czego znajdą sposób żeby nie zapłacić odszkodowania. Polecam rozmowę można się pośmiać za freeko i jeszcze darmową kawę z mlekiem dają. Polecam bezdomnym i bezrobotnym.

Biuro Zarządu Capitol
@Lola

Oczywiście nie każda praca nadaje się dla każdego, czego przykładem są nieudane rozmowy kwalifikacyjne. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do zadawania konkretnych, merytorycznych pytań, na które chętnie odpowiemy. Oczywiście - poniekąd podzielamy opinię, iż ubezpieczenia w jakiejkolwiek formie są rzeczą zbędną... do momentu, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z tychże przez osobę ubezpieczoną lub uposażoną. /PS. Czas realizacji świadczenia czyli wyplata odszkodowania przez TUnŻ Compensa w przykładowym pakiecie Między Nami sprzedawanym na masową skalę przez naszych ekspertów wynosi 2-3 dni od chwili zgłoszenia. Powtarzamy - chętnie porozmawiamy merytorycznie. PS 2. Mamy nadzieję, że serwowano dobrą kawę/

Capitol Sp. z o. o. - Biuro Zarządu
@Lola

Oczywiście nie każda praca nadaje się dla każdego, czego przykładem są nieudane rozmowy kwalifikacyjne. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do zadawania konkretnych, merytorycznych pytań, na które chętnie odpowiemy. Oczywiście - poniekąd podzielamy opinię, iż ubezpieczenia w jakiejkolwiek formie są rzeczą zbędną... do momentu, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z tychże przez osobę ubezpieczoną lub uposażoną. PS. Czas realizacji świadczenia czyli wyplata odszkodowania przez TUnŻ Compensa w przykładowym pakiecie Między Nami sprzedawanym na masową skalę przez naszych ekspertów wynosi 2-3 dni od chwili zgłoszenia. Powtarzamy - chętnie porozmawiamy merytorycznie. PS 2. Mamy nadzieję, że serwowano dobrą kawę

Mirek

@artur teraz to chyba nie, ale mam nadzieję, że szybko się coś zmieni w tym temacie. Bardzo mi zależy na pracy w Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu, więc na pewno będę przeglądał goworka na bieżąco :)

Biuro Zarządu Capitol Sp. z o. o.

Witam serdecznie, jeśli Pan/i jest zainteresowany/a współpracą - prosimy o kontakt mailowy na adres podany w zakładce >kontakt< pozdrawiamy serdecznie

Biuro Zarządu Capitol Sp. z o. o.

witam serdecznie, oferty pracy: Współpracownik ds. Analiz w Biurze Wspierania Sprzedaży Capitol nie zamieszczał

Krzysztof 50

Co do relacji w strukturze jakie sobie zbudujesz takie będziesz miał, w koncu jesteś przedsiebiorcą prowadzisz swoją firmę a Capitol daje Ci instrumenty.Niestety umowa obowiązuje w obie strony, jeśli płaci ci prowizję z góry w razie obsuwy musisz zwrócić różnice. Pitoleniem jest że o tym nie wiesz bo uż na szkoleniu kwalifikacyjnym jest o tym mowa wiem coś na ten temat z Capitolem jestem 5 lat i zajmuje sie szkoleniem. A teraz o produktach, Oczywiście można się spierać o rózne strategie ale tylko wtedy gdy zna się podstawy a one nie są takie proste. Co daje produkt ubezpieczeniowy a no przede wszystkim zabezpieczenie własne jak i rodziny a może partnera w biznesie tez zaoszczędza czas, dedykuje wypłatę w konkretne ręce omija podatek od spadku i podatek belki, daje możliwość oszczędzania, inwestycji lub budowania kapitału emerytalnego w oparciu o różne strategie i instrumenty finansowe uwzględniające takie aspekty jak podejście do ryzyka na przykład. Ciężko rozmawiać o strategii inwestowania w fundusze ludziom którzy boją się ryzyka ale akceptują gwarantowane programy od których nie należy oczekiwać nadzwyczajnej stopy zwrotu.tak trzeba odróżnić gwaranta od inwestycji. co do storna, kochani, Klienta trzeba uczyć inwestycji uswiadamiać budować relacje, nie wystarczy opylić polisy i heja, ja ze swoimi Klientami spotykam się przynajmniej raz na jeden rok i analizujemy polisę, sprawdzamy fundusze dokonujemy zmian w funduszach jeśli jest taka potrzeba i powiem tak moi Klienci są na plusie ich polisy zarabiają. wszem zgodze się z twierdzeniem iż przez Capitol podobnie jak i przez inne Zakłady Ubezpieczeń przewijają się masy ludzi pozostają jednostki tak jet i tak będzie bo ten zawód nie jest dla wszystkich a wszelkiej maści cwaniaczków i naciągaczy bardzo szybko namierza się i wywala na zbity pysk. Co do wypłacanych prowizji nie zdarzyło się nigdy aby pieniądze na rachunku wpłyneły później niż 25 bm.Chcesz poznać firmę podjąć współpracę nie ma sprawy dzwoń podaję swój numer 603-762-548.

Dokładnie tak, można nie żle się przejechać i to na maksa, a wtedy zero sentymentów. Nie mniej jednak, co by nie mówić, można poznac fajnych ludzi i jest to wartość dodana.

Cichy

No to gratuluje Pani etyki tak jak zacytuje "Sama nigdy nie skorzystałam z ich produków ubezpieczeniowych, ponieważ inne firmy miały korzystniejsze dla mnie oferty" czyli Pani zdaniem to nie był dobry produkt a zrobiła Pani coś bardzo etycznego cytuje"Jak jeszcze pracowalam namowilam znajomego, za co bardzo przepraszam i bedę przepraszać do końca życia" No to widać, że to raczej Pani kierowała się tylko chęcią zysku skoro uważała Pani program za niekorzystny dla klienta jednak go Pani sprzedawała, to nie dziwie się, że Pani popadały polisy :). Ciekaw jestem na jakiej podstawie Pani uważa, że produkt Gwarancja Renta jest zły ?? I jest programem dla naiwnych, może jakieś liczby fakty itp.

Cichy

I znów bez konkretów, tylko ogólnie :). Zapytam jakie Pani firmy reprezentowała ??? zacytuje "I tym samym żadna oferta firm, które reprezentowałam nie była godna uwagi" A teraz drugie pytanie najpierw cytat "Obecnie na rynku paleta takich produktów jest cała gama i ciągle je poddają kosmetyce (konkurencja nie śpi)" Proszę wymienić te produkty z tym, że pomogę od razu proszę wymienić produkty, których jest przeznaczeniem emerytura czyli: 1) zagwarantowana wysokość kapitału, 2) zagwarantowana wysokość emerytury 3) wypłata emerytury do końca życia a nie kapitału, 4) w razie śmierci ubezpieczonego dziedziczenie przed 65 rokiem wszystkich wpłaconych składek plus zysk 5) dziedziczenie emerytury po 65 roku życia. Tylko proszę nie wymieniać programów funduszowych (inwestycyjnych) bo są to programy inwestycyjne obarczone ryzykiem, a emerytura musi być gwarantowana. Kolejny cytat "Co do Gwarancji Renta, wystraczy drogi Panie wziąć do ręki kalkulator" Zatem droga Pani ponieważ wypłata emerytury jest do końca życia klienta rozumiem, że Pani z góry wie ile każdy klient będzie żył :). Chyba nie do końca rozumie Pani idea tego programu i nie miała Pani za co przepraszać swojego przyjaciela bo jeśli utrzyma ten program do 65 urodzin jeszcze przyjdzie i Pani podziękuje. Co do ubezpieczenia mam samochodu w leasingu i to leasing przysyła mi zawsze oferty firm ubezpieczeniowych i jakoś dziwnym trafem propozycja Compensy jest najtańsza :). Co do "doświadczenie spotykając na swojej drodze ekonomistów, ludzi zajmujących sie powaznym biznesem etc." - to w moim przypadku mam sporo Klientów w tym gronie, którzy korzystają z programu Gwarancja Renta - ale skorzystali z niego jako programu emerytalnego bo taki jest cel a nie inwestycyjnego. Nie oczekują góry pieniędzy i zysków na poziomie 15%, tylko gwarancji kapitału i możliwości regularnego oszczędzania. Pozdrawiam

@Cichy

Jeszcze kończąc ostatnie zdanie zdanie poprzedniej wypowiedzi. Bo zaraz będzie, że nie ma zysku :) Oczekują Gwarancji kapitału, zysku i rozumieją, że przy wysokich gwarancjach jest zysk, ale przynajmniej pewny i że na końcu będą mieli dodatkowe pieniądze oprócz tej jak się okazuje bardzo niskiej emerytury z ZUS. Dlatego warto coś dobrze przeanalizować i napisać bo wielu ludzi jak nie ponad 90% naszego społeczeństwa sugeruje się opiniami na internecie a zwłaszcza tymi negatywnymi. Więc proszę pamiętać, że bierze Pani na siebie odpowiedzialność za osoby, które zasugerują się Pani wypowiedzią a potem będą musiały żyć za 300 400 zł emerytury, bo dzięki Pani sugestii nie skorzystały z tego programu oszczędzania na emeryturę. A z drugiej strony skoro Pani jest taka pewna, ze Gwarancja jest zła i jest Pani tego taka pewna to umówmy się tak Ja zamykam swój program Gwarancja Renta i osoby, które się sugerują Pani wypowiedzią jak maja zamykają albo chcieli założyć ale dzięki temu rezygnuje, w zamian daje mi Pani na piśmie i tym osoba takie oświadczenie: "Jeżeli okaże się, że program Gwarancja Renta w 65 urodziny jest dobrym programem i to co jest zapisane i wyliczone było by wypłacane to Pani będzie wypłacać to każdemu tak jak miała zrobić to Compensa " Czy wtedy jak weźmie Pani na siebie takie zobowiązanie czy nadal będzie Pani tak lekko się wypowiadać i odradzać. Ja wiem łatwo jest doradzać a my to lubimy każdemu i we wszystkim ale jak mamy wziąć odpowiedzialność za to co mówimy to nagle nasze doradztwo się kończy. Czy weźmie Pani taką odpowiedzialność ? Czy nadal będzie Pani pisać ogólniki ? Jeszcze raz Pozdrawiam I fajnie by było, żeby w końcu ludzie brali odpowiedzialność za to co piszą na forach i nie chodzi tylko o to forum, ale o wszystkie i na różne tematy.

kobra

Po pierwsze, twoja mama nie będzie "pracownikiem" tylko "osobą wykonującą czynności agenta" tzw. OWCA , jeśli chodzi o numerowane poziomy, to z nich wynikają różnice prowizyjne w strukturze. Jest to firma działająca w systemie MLM , na necie jest dużo info dotyczących MLM.

Zostaw merytoryczną opinię o Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu - Warszawa

Capitol Sp. z o.o. - Biuro Zarządu