Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Joanna

Bardzo dziwna firma podejściem do pracownika i pomysłami tkwiąca chyba gdzieś w latach '80 ub. wieku i słusznie już minionego ustroju. Coś jak F i l i p i @ k tylko z innym logiem.

Richard

Czy Sabre właśnie zostało wyróżnione Diamentami od Forbesa? wow, za to że parę lat temu zwolniło/ zerwało kontrakty z25% tylko po to aby na koniec kwartału wykazac lepsze wyniki ?? wow

Richard
@Richard

* zerwało kontrakty z 25% załogi, po prostu nie mogę w to uwierzyć że ktoś docenia firmę o tak tragicznej (przynajmniej w Krk) opinii

Maria
@Richard

To jeszcze zależy od tego w jakiej kategorii te Diamenty? Może to ma się nijak do opinii i tych zwolnień?

Oczekująca

Hejka, Złożyłam na intern w Sabre, dokładnie UX/UI - wiecie może czy będą wysyłac jakieś testy jak w innych korpo? Zazwyczaj po około tygodniu wysyłają testy a w Sabre nic ani żadnej odpowiedzi czy może odrzucona aplikacja. Ktoś coś?

Hm
@Oczekująca

Hej, Czy wiadomo coś o jakiejkolwiek odpowiedzi? Składałem CV na to samo, mija drugi tydzień od zakończonej rekrutacji i nadal żadnego odzewu od firmy...

Maria
@Hm

Może po prostu nie wybrali was do testów?

Hm
@Maria

Mogliby po prostu nas o tym poinformować. :)

Roman
@Hm

Masz racje. Brak feedbacku jest teraz plagą wśród firm i kandydat czuje się trochę niepoważnie traktowany. Sam to nieraz przeżyłem. Na twoim miejscu próbowałbym się skontaktować z firmą i dopytać.

JanuSabre
@Roman

Panie Areczku, feedbacki to są dla seniorów, dla internów mamy puste obietnice i ciągłe olewanie.

I jak tam po nowych podwyzkach? Zadowoleni? Ile procentow wpadlo?

opd

ja dostalem 18 % na TL IT wiec przyzwoicie, zacyznamy gonic rynek.

Realista
@opd

Sabre płaci rynkowe stawki, ale nowym pracownikom. W zeszłym roku widziałem ogłoszenie na TL z widelkami do 25.5k. Ciekawy jestem czy jest to chociaż blisko Twoich zarobków :) W każdym razie podwyżka 18% to i tak super, ale trzeba mieć na uwadze że pewnie duża część z tego wynikała z umocnienia dolara. Jak dolar wróci do wartości sprzed roku/dwóch, to podwyżki wrócą do standardowych 2%

@Realista

Nie wiem gdzie w Sabre było 2% ale na pewno nie w IT. Mam już trochę ponad 20 k więc jak na krk to jest to wartość rynkowa. Każda firma jak ma problemy z zatrudnieniem to płaci więcej niż obecnym już pracownikom takie zycie

@opd

o kurde, to calkiem niezla podwyzka. Prawie dwukrotnie wiecej niz u mnie, chyba trzeba powaznie sie zastanowic..

@odp

Przestań trolować a kolega @pracownik niech przestanie naganiać.

SGred
@odp

Ano było było. Może nie 2 ale 3% było w tamtym roku.

Lemingless
@Realista

Do potencjalnych kandydatów: Do your own research. Nie dajcie się złapać na gadkę o stawkach, podwyżkach. Poczytajcie w internecie jaka jest sytuacja finansowa firmy, poziom zadłużenia, perspektywy i ryzyka. Nie mówię, że Sabre jest złe. Ostrzegam tylko.

Programista Java

Rozmowa profesjonalna

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
MuBu

Do tej firmy opłaca się jedynie iść jako intern lub junior, posiedzieć rok, maksymalnie półtora i uciekać. Dla wszystkich innych zatrudnianych bezpośrednio STANOWCZO odradzam (jako kontraktor to może przynajmniej stawki są lepsze...). Ogólny (usunięte przez administratora) decyzje pozbawione logiki, niskie zarobki (są jedynie przyzwoite na internie/juniorze), śmieszne podwyżki. Taki Comarch, tylko amerykański.

pp
@MuBu

prawda

Urszula
@MuBu

A można rozwijać wiedzę i umiejętności czy nie ma takich możliwości? Chodzi mi o jakieś szkolenia na przykład - wysyłają swoich ludzi na jakieś?

mubu
@Urszula

Do Ciechocinka co najwyżej i kopalni w Bochni

Aleksandra
@mubu

A dużo idzie stamtąd wynieść czy nie bardzo?

@Aleksandra

Ja wyniosłem smyczke, badge na pamiątke (kazali oddać ale powiedziałem że zgubiłem), długopis i samolocik zabawke. Dostałem też raz koszulke. Sama oceń czy to dużo czy mało :) Plecak po ponad 5 latach kazali oddać, pewnie dali jakiemuś nowemu pracownikowi ;) Możesz próbować wynieść fotele ale nie są jakieś powalające.

@Aleksandra

Zgadzam się z tą opinią ponieważ się z nią zgadzam :)

mubu

z bochni to 2 kilo soli, z ciechocinka dwa browary

Połykacz bąbąbąków

Nie wychodzą z pupy przełożonego cały dzień a jak wyjdą to piszą hejterskie komentarze w internecie. Pozdrawiam Nicole z tłustymi włosami i życzę wesołych świąt.

Jhonny

Czy coś wiadomo więcej na temat nowej firmy CEA która ma się pojawić w Krk po przejęciu Sabre Air Centre ? Jaki procent pracowników Sabre został przejęty przez CEA ? Czy CEA oferuje lepsze warunki po przejęciu niż Sabre ?

Ted

Kapitan opuszcza pokład, czy to czas, żeby się ewakuować?

Ksiąc
@Ted

Jak to?

Ag

Mam 5 lat na stanowisku Help Desk Support Engineer ale nie mam wykształcenia informatycznego. Byłam na 1.linii wsparcia. Czy takie stanowiska też są w Sabre? Jak się na nich pracuje?

Były
@Ag

Orka na ugorze, zero wsparcia i motywacji do dalszej nauki i starania się. Formalna klika, która z góry ma ustalone ilu pracowników może awansować i jaki 5 podwyżki dostanie. (Były pracownik Sabre, który spędził na helpdesku 5 lat)

Helldesk
@Były

Też tam pracowałam 5 lat i potwiedzam

Ex S0

Kontraktornie płacą 150-155 pln/h brutto b2b dla pracujących w Sabre. Na uop w tej cudownej firmie dobrze jak dostaniecie 100 na seniora / tl :)

Ciekawy
@Ex S0

Chyba netto. Normalna sprawa

EX S0
@Ciekawy

Chyba brutto Panie, chyba Brutto.

Ciekawy
@EX S0

150 brutto na b2b? To jest ok. 120 netto, czyli dosyć mało jak na obecny rynek. Przypominam że brutto = netto + 23% vat, a od netto należy odprowadzić jeszcze składki i podatek dochodowy :)

iadfj
@Ciekawy

Ludzie z UoP operują słownictwem netto=na rękę. Ciężko im wytłumaczyć, że na b2b tak nie jest.

Junior

Pracujesz tylko po to aby cwani seniorzy mieli luz, czasami poklepią cię po (usunięte przez administratora) ale to tylko pozory, bo to cwane robaczki.

Xyz

Pracuje ponad 2 lata w tej firmie i spotkały mnie bardzo przykre rzeczy od innych pracowników. Kultura organizacyjna leży. Brak szacunku wobec siebie. Takiego normalnego szacunku. Nie mówię tutaj o wygórowanych zasadach kultury. Ludzie wobec siebie są okropni i to na każdym levelu. No cóż, ryba psuje sie od głowy. Ta firma daleko odstaje od innych międzynarodowych organizacji na rynku Krakowskim. Bardzo przykre doświadczenie.

Fakt
@Xyz

Mam podobne przemyślenia wobec pracowników zbyt długo pracujących w Sabre. Możliwe, że to ogólna przypadłość ludzi zbyt długo siedzących w jednym miejscu lub poczucie bycia "niezwalnialnym", bo firma ma duże problemy z zatrudnieniem. Gdyby mniej było cynizmu i poczucia wyższości, wtedy pewnie bym został

Obserwator

Nieustanne przeciąganie liny i zwalanie odpowiedzialności na kogo innego. Albo cię upokorzą albo zastraszą co wybierasz?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sabre Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@ktos

Nie ma żadnego problemu, żeby w tym dniu wziąć urlop w tej firmie.

@@ktos

Chodziło o to czy firma jest na tyle uprzejma, że w takim uroczystym dniu płaci pomimo, że się nie pracuje

Tak i jeszcze za Ciebie barszcz z uszkami zrobi :)

sg

Jest to normalny dzień pracy ze standardowymi godzinami pracy. W zeszłym roku firma dała bonus pracownikom w postaci wolnych dni między świętami a nowym rokiem.

Jak masz oncalla w pechowym projekcie, to możesz się spodziewać ratowania świata na PRODzie w dowolne święto. Przerabiałem to i nie jeden raz..

a
@sg

W tym roku jest wolne.

sg

Czasem warto sprawdzić bo u nas w zespole mamy osobę, która wyznaje inną religię (jest z Polski) i wtedy można się fajnie dogadać.

Zmęczony

Bardzo negatywnie, manupulatywni "seniorzy" robią sobie dobrze nawzajem a na ciebie zrzucają niewygodne taski. Drobne uszczypliwości i prowokacje być może nagrywane. Zero możliwości rozwoju masz sobie siedzieć cichutko i pracować na kogoś innego. Tuszowanie własnych niedociągnięć i generalnie podejście nie wiem, nie mam czasu. Wszelkie skargi rozchodzą się po kościach lub są zamiatane pod dywan. Jeśli sobie nie narobisz kolegów na starcie nie masz pleców to marnujesz tu czas.

Zadowolony juniorek

Zatrudnilem sie w Sabre na poczatku lipca na stanowisko Associate Software Engineer, postanowilem podzielic sie z Wami dotychczasowymi opiniami. Rekrutacja: Moim zdaniem rekrutacja w Sabre jest najlepsza z jakakolwiek sie spotkalem dotychczas, bardzo szybki feedback od HRu, dobra komunikacja, a sama rozmowa techniczna bardzo przyjazna i brakowalo w niej glupich pytan, zadan na dojechanie kandydata. Praca: Byc moze to specyfika zespolu, ale aktualnie pracuje mi sie swietnie, wszyscy sa chetni do pomocy, ciekawy projekt na start, duza downolnosc wyboru technologii i rozwiazan. Jedynym minusem jest duza korporacyjnosc, jest duzo tajemniczych narzedzi potrzebnych do zrobienia podstawowych rzeczy, ciezko cokolwiek sobie zainstalowac pomocniczo, nawet jesli to jest open source i tak trzeba zrobic zapytanie o mozliwosc instalacji w systemie i poczekac az zostanie przetworzona. Jezeli chodzi o zarobki, to sa one bardzo przyzwoite jak na stanowisko juniorskie. Troche boli mnie brak dofinansowania do multisporta (zabrano podczas lockdownu i jeszcze nie oddano :/). Bardzo duza dowolnosc w organizacji pracy, mozna pracowac zdalnie jak i stacjonarnie, biuro bardzo atrakcyjne, biurka z mozliwoscia podnoszenia do pozycji stojacej. Nie zaluje zmiany pracy, jest duza mozliwosc robienia certyfikatow, rozwiajania swoich umiejetnosci.

@Zadowolony juniorek

Powyższy komentarz pokazuje, ze jeszcze malo przezyles w firmie. :) Przezyjesz pierwszy zawod awansowy, podwyzkowy, premiowy, technologiczno-organizacyjny to zmienisz zdanie. :D

ByłyPracownik
@odp

Po ponad 10 latach pracy w tej firmie zdecydowanie uważam, że zmiany są na gorsze. Dziwne reguły awansów, podwyżek, które dostępne są dla wybranych. Rozbudowana administracja i elastyczność technologii naprawdę zależy od projektów. Większość z nich to jakieś trupy ukryte w szafie, na które brakowało budżetu i bujaj się teraz z takim.

obok

Managery się ulatniają masowo z Sabre....idzie w Sabre ku gorszemu zdecydowanie.

zaciekawiony
@obok

ciekawe kto ich będzie chciał ;)

bambu

Słabe projekty, fatalne zarządzanie, stare technologie i niskie wynagrodzenie. Jeśli ktoś tam zostaje to na prawdę nie ma pojęcia ile jest dużo lepszych firm na rynku od słabego S.

Amadu
@bambu

Zgadzam się z większością rzeczy, ale jeśli chodzi o kasę to można niezłe stawki wynegocjować. Może na papierze Sabre nie płaci top, ale po zastosowaniu KUP (a nie każda firma to akceptuje) to kasa może być ok.

@Amadu

KUP daje jakies od 7 stow do tysiaka (10? - 20 k) czyli jakies 1,5 brutto gdzie indziej, więc smiem twierdzic, ze dostaniesz przynajmniej dwa razy kup w innej firmie. :)

Witajcie, jakie wielki sa realne w sabre na stanowisku mid Software Engineer? Nie wiem na ile mogę sobie pozwolic podczas rozmowy

@Zainteresowany

Z dwa lata temu midom dawali 10 k, teraz moze cos skoczylo 12? Wszystko zalezy jaki projekt i tym samym budzet.

...

Jaki jest sprzęt służbowy w pracy? tz. jaki komputer otrzymuję się do pracy?

ziutek
@...

Słaby - ja chyba w spadku dostałem komputer który jakieś 5 lat temu był już przestarzały

!
@ziutek

Możesz powiedzieć jaki model, jaka specyfikacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabre Polska Sp. z o.o.