Opinie o SCA Poznań Display w Sady

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SCA Poznań Display. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SCA Poznań Display o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCA Poznań Display w Sady

maciek Nowy wpis

To jest obowiązkiem by odprawę każdy pracownik dostał. Poza tym muszą wywiązywac się warunków umowy.

UR - SCA Nowy wpis

Firmy od prawie 4 lat nie ma kolego budę zamkneli a ludzi zwolnili ale chociaż dobre odprawy wypłacili. Pozdrawiam

matrix Nowy wpis

Tak to ten sam przemiły pan;)Ostatnio ma nowe hobby ;) hahahah, ciekawe co na to jego szanowna małżonka? Chyba je polubiła ;)

Technik UR

Firmy i ludzi już nie ma a wy poruszacie stare śmieci , wiele osób trafiło do większego syfu i trzymają gęby na kłódke bo się boją o swoje (usunięte przez administratora) a w SCA wielkie Kozaki.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SCA Poznań Display? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
slonko78

A czy ten dyrektor SCA z Poznania to niejaki(usunięte przez administratora). bo jesli tak to probuje wykonczyc firme w Kostrzynie Wielkopolskim. Wszyscy pracownicy, ktorzy maja inne zdanie niz ten Pan, juz sie zwolnili lub sa na L4

i po

SCA Poznań, jak i całe SCA Packaging zostały przejęte przez koncern DS Smith i w Poznaniu od roku wiatr po hali wieje. Nie ma nic... docenia się pewne rzeczy po stracie. Pozdrawiam wszystkich.

zonk

Czy firma SCA jeszcze istnieje w Poznaniu? Co stało się z Dyrektorkiem [usunięte przez moderatora] i Panią Kierownik?

były

przyłączam się,myślałem że to będzie niemozliwe i jak by mi ktos powiedział że będę tęsknić za sca...to bym nie uwierzył a jednak.....pozdro dla byłych z produkcji!

nie było tak źle

A ja po zmianie twierdzę że nie bylo tak źle. Są zakłady dużo bardziej [usunięte przez moderatora]

nie było tak źle

A ja po zmianie twierdze że może jednak być gorzej, i chetnie bym wróciła. Są zakłady dużo bardziej [usunięte przez moderatora]

xxx

biurowa! - 2012-02-26 20:10:12 Dokładnie,(usunięte przez administratora)pracownik dochodzeniowy zajmuje się sprawami tego typu.W Twoim wypadku jest to szykanowanie!po znalezieniu osoby/osób obrażających,,obmawiających Twoja osobę,możesz oddać sprawę do sądu.Powód- poniesione straty moralne,dobre imię,utrata zdrowia dorastającego dziecka,itp,itd..Efekt-wstyd przed całą firmą,dyscyplinarne zwolnienie z pracy,kara grzywny za straty moralne!! Działaj,trzymam kciuki.Ale bzdury wypisujesz! :P Konia z rzędem temu kto teraz powie z jakiego IP piszę :P A ta firma to jeden z najbardziej [usunięte przez moderatora] zakładów pracy w jakim pracowałem :P

MARCINIE...To było piękne my też Ci bardzo dziękujemy...:))))) będzie nam CIEBIE brakować...!!!!

Witam. Jako że z dniem wczorajszym, zakończyłem moją przygodę z firmą SCA, a większość z Was mogę nie zdążyć spotkac, pomyslalem ze to forum bedzie dobrym miejscem aby przekazac swoje podziękowanie za współpracę. Bardzo się ze wszystkimi zżyłem i nie bylo mi latwo podjąć decyzję o odejściu. Miałem szczęście pracowac z profesjonalistami, i ze wszystkimi praca byla dla mnie przyjemnością i zaszczytem. Mimo ze nie zawsze bylo kolorowo , ja wbrew opiniom na tym forum ja jestem bardzo zadowolony ze moglem pracowac w SCA, a sprawą ludzi z którymi mialem okazję pracować. Pozdrawiam bobsciarzy, kaszerownice, asi, fkma, wtns, dusse( szczególnie moja ulubioną zmianę :)), obsluge oprodukcji i całą administracje. Wszystkim dziękuję za współracę. Dziękuję Pani kierownik i zastępcy. Trzymajcie się!!!!

ciekawy

A jak w Poznaniu z liderami ?

Sca Oława Tomasz Ciepły cała prawda

Do informacji wszystkich czytajacych a w szczegolnosci pracujacych w zakladzie SCA PACKAGING OŁAWA. Najwiekszym [usunięte przez moderatora] zakładowym i [usunięte przez moderatora] w tym zakladzie jest [usunięte przez moderatora]. Osoba ktora chodzi tylko po zakladzie i szuka kogo by tu pod (usunięte przez administratora) ic do dyrektora. [usunięte przez moderatora] Kto wogole takiego dzieciola jak ty przyjal do pracy ? Nie dosc ze nie masz [usunięte przez moderatora] o niczym pojecia co sie dzieje w tej fabryce to jeszcze czepiasz sie ludzi ty [usunięte przez moderatora]

czolo

a ta pani i pan od spraw niepotrzebnych sie slizgaja po woli z miesiąca na miesiąc ale to juz długo nie potrwa obaj wylądują na bezrobociu siedza wydziwiaja organizacja w (usunięte przez administratora) ie maja nieroby śmierdzące i tyle.

gość

Pracownik ... - 2012-02-07 21:38:23 Ludzie przecież pan (usunięte przez administratora).to [usunięte przez moderatora] któremu udało się wślizgnąć na zarząd Saueressig skąd przyszedł do nas bo musiał (usunięte przez administratora) ć :) Ludzie z tej byłej firmy mogą wam co nie co powiedzieć o tym niedowartosciowanym i kompletnie niekompetentnym ambitnym i krzykliwym (usunięte przez administratora) ! Pozdrawiam pracowałam kiedyś za czasów małego [usunięte przez moderatora] w saueressig ten człowiek to straszny psychol jeśli tak samo u was dyrektoruje jak u nas był członkiem:D(zarządu ) to szczere kondolencje [usunięte przez moderatora]!! to jedyne narzędzie tego managera a raczej dozorcy.

chwyt

no dlamnie to sa śrubki .ile ci proponuja

adi

to zalezy ile dla kogo są srubki

chwyt

za te śrubki co tu daja to morzna sobie jednak waciki kupic szukam co innego bo [usunięte przez moderatora] juz tym zakladem.jak chcesz to sie zatrudni ale powodzonka.dasz sie [usunięte przez moderatora] z biura to cie zjedzą zywcem

Zostaw merytoryczną opinię o SCA Poznań Display - Sady

SCA Poznań Display
1.8/5 Na podstawie 101 ocen.
  • 17 Stycznia 45 D
    02-146 Sady