Maxtel Sp. z o.o

Kraków

Opinie o Maxtel Sp. z o.o

klusek 2010-10-06 22:58:32
chwile praowalem pare miesicy temu, ale nie polecam, pierwsza wyplata po trzech miesicach, a tak to robisz za frajer.

nieporozumienie jakies!!!!!!!!
anonim 2010-10-28 17:55:39
Tez nie polecam raczej. Chyba ze dorywczo. Ja pracowalam jakis czas na telefonie i ciezko bylo cokolwiek wepchnac a jak juz to brak warunkow na neostrade albo niewiadomo co dzialo się z zamowieniami. Dobra praca jak ktos chce sobie dorobic i mieszka na miejscu, ale jak trzeba dojezdzac to lepiej znalesc cos powaznejszego
mrwild 2011-06-15 09:09:42
Witam

Dzięki tej "firemce" o mały włos nie zostałbym z umową na niedziałającą u mnie usługe CDMA, udało mi się ich dopaść w ostatni dzień.
Mało tego, mamy czerwiec a ja od grudnia nie dostałem od nich zwrotu kaucji za modem i zewnetrzną antenę!! Omijajcie tą firmę szeeeeerokim łukiem!!
ktos 2012-11-18 16:30:28
Juz tak nie bedzie bo ten cwaniak (usunięte przez moderatora), sie konczy menager który setki ludzi (usunięte przez moderatora), i chwaliłsie jakie to premie zbieral poplanczal uslugi bez wiedzy klienta!!
Ale to juz sie konczy MAXTEL KRAKÓW sie zatapia jak TYTANIK!!!
bb 2012-12-10 10:46:17
Miło mi to słyszeć,niech zejdzie na samo DNO!wraz z jego menagerem!
Krzysiek 2016-04-21 16:16:21
Dzień dobry, współpracowałem z firmą Maxtel Sp. z o.o w latach 2012- 2014, osobiście bardzo polecam. Praca lekka i przyjemna, dobre zarobki i miła atmosfera, a do tego bogaty socjal i możliwość szkoleń.
Zostaw swoją opinię o Maxtel Sp. z o.o - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxtel Sp. z o.o