Hofman Gratz

anonim 2010-06-20 15:13:16
Witam
Czy pracowa� kto� dla Hofman Gratz, praca w Holandii przy pomidorach
Sabina 2010-06-20 16:09:31
widze ze do wszystkich wysłał tego maila... 22 zł za 2 dni kwaterunku dziwne rzeczy...
mareczek 2010-06-20 16:19:54
a nie wiesz na jaki to adres trzeba wysłać? czy poprostu na maila?
Sabina 2010-06-20 16:27:07
szczerze mówiąc nie ma pojęcia ale wydaje mi sie ze to jest ściema albo jakis oboz pracy^^ a tak serio dziwi mnie to ze trzeba placic nawet to 22 zł.. na kazdym jednym portalu wykrzykuja ze praca w ktorej trzeba placic jest jakas juz niepewna i trzeba to sprawdzić... ja sie własnie zastanawiam czy mailem czy jak ale adresu nie podal wiec chyba mailem
mareczek 2010-06-20 16:30:48
masz jakieś gadu albo coś to byśmy to obgadali ;p jak coś to napisz mi 9508092
Sabina 2010-06-20 16:38:10
sprawa warta pomyslenia z drugiej strony bez ryzyka nie ma zabawy:)
1987 2010-06-20 20:13:25
nie wiem czy to ma cos do rzeczy ale ogłoszenie znikneło ze strony a wczoraj jeszcze było.nic nie slychać o typie w necie i chce siano na dzień dobry...wałek
Sabina 2010-06-20 21:38:32
Powiem szczerze że na maila odpowiedział jak źle załacznik mi się wysłał dziwne ze numeru telefonu brak i w ogole..
marszal 2010-06-21 10:32:46
mam ten sam problem wyslalem CV i otrzymalem ten kwestionariusz itd dziwna sprawa sam nie wiem co zrobic, wydaje mi sie ze koles w hooya leci i to wydaje sie proste :]
m. 2010-06-21 18:58:52
przelał mu ktoś kasę? jaki rzekomy numerek dostaliście? :> mi napisał, że robotę dostają ci, którzy mają numerek.. wiemy coś więcej?
sesese 2010-06-21 20:42:24
obstawiam że to ściema, gościu podał tylko nr konta bankowego bez żadnych swoich danych i dlaczego nie ma możliwości wpłaty osobistej temu jak już się jedzie, przecież nikt go nie wychooja na 22zł jak praca jest pewna
Sabina 2010-06-21 21:35:08
moi drodzy parafianie^^ ja mam kontakt z tym gościem jak cos chcecie sie dowiedziec piszcie na GG 4326475
anonim 2010-06-22 13:01:56
Sabina, my tu raczej tylko chcemy wiedzie� czy to nie jest jaka� �ciema, ja tam jego koloru oczu zna� nie chce
nowa 2010-06-22 23:01:11
A czy ktoś wpłacił mu 22zł?Ja wpłaciłam i czekam na odpowiedz,zobaczymy co odpowie.
anonim 2010-06-23 08:54:26
Ogloszenie jest falszywe, wszytskie osoby ktore maja jakiklowiek kontakt z tym panem lub firma prosze o kontakt z biurem .(usunięte przez administratora)osoba ta bezprawnie korzysta z naszych dokumnetow.
anonim 2010-06-23 08:54:27
Ogloszenie jest falszywe, wszytskie osoby ktore maja jakiklowiek kontakt z tym panem lub firma prosze o kontakt z biurem staz.pl; osoba ta bezprawnie korzysta z naszych dokumnetow.
maciek 2010-07-05 16:08:36
jeżeli ktoś wysłał kaske i nie dostał odpowiedzi to mam złą wiadomość. mail owego pana już nie istnieje. PS. Jeżeli chcecie siedzieć i czekać to bardzo proszę, a jeżeli nie to uzbierajmy się do kupy i złóżmy zbiorowe zawiadomienie na komendę. bo ja to zrobię na bank! mój kontakt grosel.m@gmail.com
franc 2015-01-05 20:17:09
Czy aby poprawna nazwa firmy to I.K. Hofmann GmbH Graz, a nie Hofman Gratz - jak w temacie? Moze dlatego sa takie problemy z odnalezieniem opinii. Niemiej jednak równiez chciałbym zapytać jak obecnie się przez nich pracuje. Mozecie napisac ile czlowiek zarobi u nich przez miesiąc po odliczeniu kosztów związanych z mieszkaniem, dojazdami i jedzeniem?
czaruś 2015-03-10 12:27:51
Hofman Gratz zdaje się kapitał, zagraniczny, siedziba za granicą a informacji o polskiej placówce nie można znaleźć. sytuacja nie zmienna od dłuższego czasu. Chcąc podjąć u nich pracę trzeba się chyba nastawić podróż do Niemiec, ale czy ktoś mógłby szacunkowo podać zaplecze finansowe jakie należy do tego celu posiadać i czy pracując u nich można szybko odrobić zainwestowane pieniążki
NOgerman 2015-03-26 17:06:25
Ja nawet nie wiem jak wy znaleźliście pracę w firmie Hofman Gratz. Jak próbowałem ich znaleźć w wyszukiwarce to jedyne co udało mi się znaleźć to strony w języku niemieckim. Czy praca w Hofman Gratz można otrzymać przez agencje pracy czy bezpośrednio u nich ? No i czy bariera językowa będzie dużym problemem ?
Resort 2016-05-11 19:10:42
Wiesz co, bardzo dobra i naprawdę firma, jest sobie co chwalić to akurat prawda, więc generalnie nie jest to jakiś wielki problem jesli tylko masz wykształcenie w podobnym temacie, wiadomo, że warto..
Zostaw swoją opinię o Hofman Gratz - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hofman Gratz