Centrum budowy dróg Śląsk

Ruda Śląska

Opinie o Centrum budowy dróg Śląsk

anonim 2011-05-30 21:56:44
potwierdzam opinię. doskonale ujęte. wszystko się zgadza. [usunięte przez admina], zarobki jak pisze kolega, praca ponad wszystko a w zamian wiecznie niezadowolony szef, opieprz każdego dnia, nie ma stałej stawki za godziny nadliczbowe, wypłacają je wg uznania.
lorek 2013-02-11 09:49:17
mam pytanie jak aktualnie przedstawia sie atmosfera w firmie i zarobki
gumiś 2016-09-15 18:19:26
cześć. chciałbym się podzielić spostrzeżeniami. pracowałem w tej firmie kilka lat temu i faktycznie atmosfera była różna, a szef nerwus, generalnie dla kogoś kto chciał pracować dawało radę. wróciłem "na stare śmieci" i widzę że sporo się zmieniło - pracowników jest chyba mniej, dużo nowych twarzy, atmosfera w ekipie ok (nie każdy się musi lubieć, ale nikt nie robi pod górkę) szef chyba zmienił taktykę, opierdziela ale to w końcu jego zadanie, za to robi to delikatniej. jak ktoś ma jaja to będzie zadowolony
Zostaw swoją opinię o Centrum budowy dróg Śląsk - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum budowy dróg Śląsk