Opinie o MIKEMI S.C. w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIKEMI S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MIKEMI S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKEMI S.C. w Czerwionka-Leszczyny

Kinga Nowy wpis

Czy macie dobrą atmosferę w firmie?

Oszukany Nowy wpis

Miałem problem z internetem przez 2 tygodnie musiałem czekać na wymianę anteny. wczoraj wymienili niby wszystko okey ale nie okey ponieważ miałem szybkość 10MB na sekundę a nowa antena która miała być lepsza i nowsza ma 3MB na sekundę nie polecam tego dostawcy internetu ta firma to kpina

Bozena Nowy wpis

06.11. czekałam na połączenie 53 minuty kpina

SANDSLA Nowy wpis

NAJGORSZY DOSTAWCA INTERNETU, KPINA NIE FIRMA

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MIKEMI S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Czerwionka-Leszczyny
Czerwionka-Leszczyny
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Protetyk Słuchu
Czerwionka-Leszczyny
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
alan

Czemu nie polecasz @Poszkodowany, kurcze ludzie piszą 2 zdania nie wiesz o co chodzi a taki tylko miesza, napisz co Ci konkretnie nie odpowiadało zarobki, umowa, atmosfera czy co? Bo się nie określasz... Eh prościej!

idioci

Jakie to mikemi jest (usunięte przez administratora) br /> Gorszego internetu w życiu nie miałem. Wywalanie co 10min na jakieś 5min to już jedno, ale jebanie klienta w (usunięte przez administratora) swoją ofertą przypominającą haracz to coś innego. Nie polecam tego skurwiałego padołka jakim jest Mikemi S.C. Plus ta obsługa klienta mmmmm Przyjeżdża jakiś pseudoinfarmatyk i wymienia twój kabel LAN na swój N I E B I E S K I, powtarzam NIEBIESKI kabelek i myśli, że dokona (usunięte przez administratora) cudu bożego i wszystko będzie działać, za co karze płacić 50zł. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, ŻE KURWA TAK I KONIEC. Nic mi w życiu tyle nerwów nie napsuło co ta najgorsza firma na świecie. Gówniane podejście do klienta "na cwaniaka" i poźniej już powolne wyniszczanie jego psychiki. 1/10, wolałbym się powiesić niż przedłużać, a tym bardziej komukolwiek to COŚ polecać.

Poszkodowany

Nie radzę się pakować w cokolwiek z tą firmą. Reklamacje bez rozpatrzenia, kontakt niemożliwy, nikt nic nie wie, nic nie działa, prędkość opłakana, wydłużają bezpodstawnie umowę i przeciętny Kowalski woli zapłacić niż kłócić, z tego wlasnie się utrzymują. Brak kontaktu. Dopiero zawiadomienie z Urzędu działa na operatora.

inetrnauta

Dostawca dramatyczny poczytajcie umowę - skandal pełno kruczków, i ciągłe problemy jest wiele innych normalnych dostawców, przeczytajcie umowę szczegółowo.

Zostaw merytoryczną opinię o MIKEMI S.C. - Czerwionka-Leszczyny

MIKEMI S.C.