MIKEMI S.C.

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o MIKEMI S.C.

inetrnauta 2013-12-12 13:40:05
Dostawca dramatyczny poczytajcie umowę - skandal pełno kruczków, i ciągłe problemy jest wiele innych normalnych dostawców, przeczytajcie umowę szczegółowo.
Poszkodowany 2016-02-17 12:58:19
Nie radzę się pakować w cokolwiek z tą firmą. Reklamacje bez rozpatrzenia, kontakt niemożliwy, nikt nic nie wie, nic nie działa, prędkość opłakana, wydłużają bezpodstawnie umowę i przeciętny Kowalski woli zapłacić niż kłócić, z tego wlasnie się utrzymują. Brak kontaktu. Dopiero zawiadomienie z Urzędu działa na operatora.
idioci 2016-05-02 11:22:42
Jakie to mikemi jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Gorszego internetu w życiu nie miałem. Wywalanie co 10min na jakieś 5min to już jedno, ale jebanie klienta w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoją ofertą przypominającą haracz to coś innego. Nie polecam tego skurwiałego padołka jakim jest Mikemi S.C.
Plus ta obsługa klienta mmmmm
Przyjeżdża jakiś pseudoinfarmatyk i wymienia twój kabel LAN na swój
N I E B I E S K I, powtarzam NIEBIESKI kabelek i myśli, że dokona [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cudu bożego i wszystko będzie działać, za co karze płacić 50zł. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, ŻE KURWA TAK I KONIEC. Nic mi w życiu tyle nerwów nie napsuło co ta najgorsza firma na świecie. Gówniane podejście do klienta "na cwaniaka" i poźniej już powolne wyniszczanie jego psychiki. 1/10, wolałbym się powiesić niż przedłużać, a tym bardziej komukolwiek to COŚ polecać.
alan 2016-05-03 09:56:55
Czemu nie polecasz @Poszkodowany, kurcze ludzie piszą 2 zdania nie wiesz o co chodzi a taki tylko miesza, napisz co Ci konkretnie nie odpowiadało zarobki, umowa, atmosfera czy co? Bo się nie określasz... Eh prościej!
SANDSLA 2016-12-05 12:28:51
NAJGORSZY DOSTAWCA INTERNETU, KPINA NIE FIRMA
Zostaw swoją opinię o MIKEMI S.C. - Czerwionka-Leszczyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIKEMI S.C.