Komi

Gościęcino

Opinie o Komi

anonim 2010-06-19 18:21:25
Potencjalni klienci tej firmy uważajcie na właściciela , który okazał się nie solidny a do tego[usunięte przez admina] !!! Nie polecam nikomu zlecania jakichkolwiek prac ponieważ możemy zostać oszukani !!!
Jacek 2010-06-19 20:01:25
Witam. Wcześniejszy wpis to prawda. Zleciłem Panu Hennigowi wykonanie ogrodzenia i nie mile zostałem zaskoczony. Ogrodzenie miało być tylko ocynkowane, uwierzcie że takiego partactwa jeszcze nie widziałem. NIE SOLIDNA FIRMA !!! Właściciel cwaniak jakich mało NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!
Roman z Wejherowa 2010-06-27 11:20:24
Chytry cwaniak i [usunięte przez admina]mowa oczywiście o właścicielu KOMI. Zamawiając produkt płacisz za wszystko nawet za obmiary mimo ze Pan Hennig twierdzi ze są one gratisowe. Nie radze korzystania z usług tej firmy.
Ryszard 2010-06-27 11:37:32
Nie mam dobrego zdania na temat tej firmy ani jej właściciela, który okazał się [usunięte przez admina]. Zleca prace innym i nie płaci za nią! Jednym Słowem jest to człowiek nie uczciwy, nie sumienny!
anonim 2010-06-27 22:51:02
Wildze ze nie ja jeden zostałem oszukany przez właściciela tej foremki !
Naprawdę nie uczciwa firma.
i 2010-06-28 10:30:20
jak dla mnie wszystkie posty pisala jedna i ta sama osoba :D
i 2010-07-25 08:02:40
Pozdrowienia dla P.Heninga Wielkiego partacza. Nie zlecił bym już tej firmie żadnej pracy
! 2010-09-20 12:17:05
Chyba dosiega pana Henniga sprawiedliwosc.
ja 2010-12-25 12:59:50
Padła firma w końcu!!!
klemesKot 2015-02-24 19:17:03
jakie plotki o upadku firmy, to oni są w jakieś gorszej kryzysowej sytuacji? ewentualnie gdzie mogę najbardziej rzetelnie i konstruktywnie poczytac o tym co się z nimi dzieje i w jakiej są kondycji? to teraz powiem szczerze mam dylemat bo nie wiem czy składac do nich list motywacyjny i cv czy nie, no szkoda
Gernio 2015-04-27 02:11:32
TO w końcu są to plotki czy prawda bo ani dowodów ani konkretów nie mogłem znaleźć. No dosłownie żadnego potwierdzenia na to że Komi ogłosiło swoją upadłość.
Zostaw swoją opinię o Komi - Gościęcino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komi