JBS GOLDWELL

Gdańsk

Opinie o JBS GOLDWELL

pracownik PH 2013-08-28 00:41:16
witam
pracowałem w tej firmie kilka lat i co moge o niej powiedziec:
- firma idzie ku końcowi - pracownicy zarabiają z roku na rok coraz mniej a plany coraz większe
- proces rekrutacji składa sie z trzech etapów a jak sie przejdzie to sie zaraboa najnizsza krajowa plus prowizja ;)
- auto z gpesem sprawdzane bardzo dokładnie
- dyrektor siedzi przez zasiedzenie nic z nim nie mozna zalatwic jak ktos to fajnie powiedzial kiedys ze on sie nadaje tylko do zabawiania towarzystwa na imprezach;)

xxx 2014-09-23 23:46:19
Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o obecnej pracy na stanowisku PH ? Plany realne, jaka atmosfera itp ?
Mr. T 2015-08-18 19:33:42
Hej, pracowałem w tej firmie kilka lat jako PH. warunki następujące: najniższa krajowa + prowizja, auto z GPS, biurokracja biurokracja i jeszcze raz biurokracja. Odnosiłem wrażenie, że im bardziej zależy na tym by jakaś tabelka byłą poprawnie wypełniona i miała odpowiedni kolor niż by była odpowiednia sprzedaż a ceny realne do warunków panujących na rynku. Dyrektor w tej firmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie przez maila bo nie miał jaj zadzwonić i poinformować mnie o tym procederze. Moja opinia o tym człowieku jest jak powyżej że służy on w firmie od tego by ładnie wyglądać ze swoim wąsikiem na imprezach firmowych. Co do targetów to za wysokie nie są ale ciężko je zrealizować bo produkty drogie a kompetencje rabatowe PH bardzo mało. Jak np chcesz przebić konkurencje która daje klientowi to co ty tylko że o 2/3 taniej to o czym my mówimy. Przynajmniej jedną niedzielę w miesiacu trzeba poświęcać na szkolenia dla fryzjerek za które dostaniesz 100zł lub dzień wolny. Nie wspominając o szkoleniach w Łodzi które również są w weekend.
byly ph 2015-08-19 21:12:15
jesli to jest twoja pierwsza praca jako ph to idz ale jezeli masz jakas inna prace to sie jej trzymaj bo JBS nie jest Ciebie wart
Grazka 2016-10-17 21:12:50
He, he czyli bez zmian :( Fakt z Dyrektorem ciężko. Uwaga o zabawianiu bardzo celna. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o JBS GOLDWELL - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JBS GOLDWELL