Transduna Transport Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transduna Transport Sp. z o.o.

Halina Nowy wpis

Hej. ;) jeśli chodzi o ogłoszenie ze strony dla spedytora międzynarodowego to podstawa jest równa dla każdego czy jednak występują jakieś podwyżki? chce sobie porównać warunki, ponieważ planuje się przenieść. Czy warto byłoby starać się o prace właśnie tutaj?

Na stronie wystawiona jest oferta dla spedytora międzynarodowego. Zastanawiam się ile doświadczenia w praktyce potrzeba żeby moc się dostać? nie precyzują tego a ciekaw jestem czy wpływa to bezpośrednio na ustalana stawkę, ile zazwyczaj wynosi podstawa?

no witajcie, od dłuższego czasu nie ma opinii a ja tutaj widzę, że od ponad 2 tygodni widoczna jest oferta na C+E. Z jej opisu wynika, że w zakres obowiązków wchodzi planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz budowanie dobrego wizerunku firmy podczas kontaktów z klientem. A co w tym wszystkim ze spedycją? To nie oni planują przypadkiem te wspomniane trasy? Jest się niezależnym w pewnym sensie? I za jakie kwoty się teraz jeździ?

Kierowca

Witam szukam drugiego kierowcy do podwójnej obsady rok doświadczenia po Europie

Piotrek
@Kierowca

Podaj jakiś kontakt. Też szukam kogoś do podwójnej

Xxx
@Piotrek

Daj znać bo też bym pojeździł na podwójnej. Mam małe doświadczenie, ale z chęcią bym sie poduczył i nabrał doświadczenia z zawodowym kierowcą.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transduna Transport Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kiero

Siema, może ktoś podrzucić jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie ? Ciężko cokolwiek znaleźć,najlepiej jak byłby to kierowca który pracuje obecnie , dzięki wielkie, chodzi mi o system i pieniążki, skąd starty i gdzie koniec i jak wygląda robota pod amazonem

Beata

No tak zawsze jakaś firma będzie lepsza ale wiadomo o co chodzi z tymi negatywnymi opiniami? Może ktoś wprost napisać jaka jest obecna sytuacja firmy i co takiego się tu dzieje, że faktycznie można byłoby narzekać? Jakie obecne stawki?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Transduna Transport Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 15 września na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca Kat. C+E.

Aa

Uciekaj jak najdalej

Tymek

Może znajdzie się ktoś z aktualnymi informacjami o pracy w firmie? Czas niespokojny więc warto wiedzieć czy jest sens starać się o pracę?

Nnn
@Tymek

Są lepsze firmy

Czy w Transduna Transport Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Żona

Talony świąteczne Wczasy pod grusĄ

Szofer

Jezdziłem na tzw. luftach jak wiadomo 90 procent nocki. Obiektywnie piszac nie potrafie znaleźć jakiejś dużej zalety pracy w tej firmie. Jedynie spoko jak sie zjedzie na baze czasem, to można skorzystać z prysznica i zjeść darmowy nie zawsze zjadliwy obiad. Niestety kręcąc pauze na bazach potrafią Cie wyrzycić na cały dzien z samochodu i wsadzić tam skoczka nie interesuje ich to czy jest miejsce w "hotelu" firmowym to sie błakasz cały dzien po firmie lub dzielisz pokój z jakimś romkiem albo węgrem. Uważam, że to co czasami sie dzieje nadaje sìę po prostu do programu Uwagi. Każą rozładowywać i ładować sie na pauzach i potem w droge jak pauza sìę dokreci (karta out). Czasami jak stoisz np: na parkingu w frankfurcie potrafia wsadzić Ci skoczka do samochodu po 2h twojej pauzy i tak jezdzisz z nim po lotnisku i pauza Ci leci a wieczorem start. W pojedyńczej 700 -800km za strzała plus roz i zał to jest norma, potrafiłem w 2 tyg robić 8 tys km. Zarobki jak wszędzie. Mógłbym tak pisać bez końca ale myśle, że wystarczy. Zastanówcie sie zanim cv złożycie bo naprawde szkoda czasu nerwów i zdrowia. Ja wytrzymalem tu pół roku i uważam, że pół za długo.

volvo 3
@Szofer

typowo obiektywna odpowiedz.... czyli nic sie nie dowiedzialem.

Radzio
@Szofer

Potwierdzam Dokładnie tak to wygląda

Miro
@Radzio

Dokładnie tak, też przepracowałem tam pół roku i dosyć

Jak długo trwa proces awansu w Transduna Transport Sp. z o.o.?

anim

awans ???? ha ha dobre

Tom

Ile zarabia kierowca?

Koloture
@Tom

Ok. 7000

Staszek

Żeby docenić dobrą firmę trzeba samemu być dobrych i chętnym do pracy pracownikiem a nie każdy taki jest.

woznica

he he ... usmialem sie , jak poczytalem opinie o Transdunie.pracuje tam juz kilkanascie lat, jako kierowca i na razie nigdzie indziej sie nie wybieram.pieniadze mam w terminie, socjal na bazach jest, czasem sie trafi na obiad, czasem nie, ale nikt nie kaze za to placic.pokazcie mi firme w kraju, ktora ma Hotel dla kierowcow ( owszem, czasem nie ma miejsc, bo jest kolo 1500 szoferow ), ktora udostepnia pralnie, laznie i darmowy papier toaletowy. stan techniczny taboru nie interesuje kierowcy, ma zglosic usterke i zjechac na warsztat.reszte robia mechanicy.ktos wspominal o premiach , za terminowa dostawe. no , dostalem zajadow ze smiechu.co to znaczy dostarczyc towar nieterminowo?? to znaczy , ze kierowca to (usunięte przez administratora) a nie szofer.jak sie podejmuje zlecenie, to trzeba je wykonac.jak ktos jest miekki w kolanach, to niech sie do tej roboty nie bierze. to dotyczy wszystkich firm transportowych.kiprem tez trzeba umiec jezdzic.albo sie robi ta robote, albo sie idzie do lopaty.nie zachecam i nie zniechecam.kazdy wybiera wedlog wlasnego widzimisie.pozdrawiam

Roberto

Podpowiedzcie mi czy potrzebują ludzi? Jaka jest umowa czy coś z socjalu macie?

Leo

Spedytor Radoslaw pomocny w stopniu ZEROWYM zal/roz w pauzach jesli sie postawisz to dostaniesz skoczka ale i tak w pauzie nie odpoczniesz a pozniej w nagrode od niego bedziesz dostawal "zalosne" kursy,trzeba sie od samego poczatku inteligetnie stawiac !!!!

Janusz
@Leo

Uważasz, że współpraca ze spedytorami nie jest najlepsza? Czy spokojna i merytoryczna rozmowa mogłaby coś zmienić? Powinno Ci zależeć, żeby ta relacja przebiegała pomyślnie. Napisz, jak długie są kursy i czy pracodawca przewiduje premie za terminowe dostawy? Czy firma obecnie rekrutuje pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Janusz

@Szanuj Sie Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, bez względu na jej wydźwięk, ważne by nie zawierała pomówień i oszczerstw. W innym przypadku administrator skasuje wpis.

jony

może poszukaj u nich na stronie kontaktu do nich albo jak ci zalezy na pracy u nich to samemu sie przejdz i sprobuj cos zrobic,zostaw cv pogadaj z ludzmi tam zatrudnionymi czy nawet samym szefem moze bedzie.

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Transduna Transport Sp z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

@admin

Transduna transport najgorsza firma w Polsce jeśli nadal pracuje tam Damian Konopka spedytor to omijajcie to szambo jazda na magnesach jeśli się postawisz Szantaż że cię zwolnia stawki jak obiecują ja dostawałem koło 5 tysięcy szacunek dla kierowców zerowy jesteś dla nich zerem liczy się tylko spedytor na podwójnej obsadzie nie myśl że 9 godzin pauzy będziesz odpoczywal najpierw na pauzie 4 godziny załadunek lub rozładunek potem możesz się przespać 5godz pracują starzy kierowcy grobo po 50tce maja młodych za frajerów kierownik to stary dziad z PRL u uważa że obowiązkiem kierowcy jest jazda na magnesie

Zostaw merytoryczną opinię o Transduna Transport Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transduna Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transduna Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transduna Transport Sp. z o.o.