Transduna Transport Sp z o.o.

Opinie o Transduna Transport Sp z o.o.

admin 2015-07-17 16:58
Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Transduna Transport Sp z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.
jony 2016-05-16 19:39
może poszukaj u nich na stronie kontaktu do nich albo jak ci zalezy na pracy u nich to samemu sie przejdz i sprobuj cos zrobic,zostaw cv pogadaj z ludzmi tam zatrudnionymi czy nawet samym szefem moze bedzie.
Marcin 2017-07-19 01:19
Transduna transport najgorsza firma w Polsce jeśli nadal pracuje tam Damian Konopka spedytor to omijajcie to szambo jazda na magnesach jeśli się postawisz Szantaż że cię zwolnia stawki jak obiecują ja dostawałem koło 5 tysięcy szacunek dla kierowców zerowy jesteś dla nich zerem liczy się tylko spedytor na podwójnej obsadzie nie myśl że 9 godzin pauzy będziesz odpoczywal najpierw na pauzie 4 godziny załadunek lub rozładunek potem możesz się przespać 5godz pracują starzy kierowcy grobo po 50tce maja młodych za frajerów kierownik to stary dziad z PRL u uważa że obowiązkiem kierowcy jest jazda na magnesie
Zostaw swoją opinię o Transduna Transport Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transduna Transport Sp z o.o.