CONTACT POINT

Opinie o CONTACT POINT

anonim 2009-02-25 17:50:20
zastanawiam sie czy isc tam do pracy... proszę powiedzcie cos o tej firmie
anonim 2009-09-17 18:25:43
rownież bym sie czegos dowiedziala
bu ! Michu 2010-02-05 02:43:27
wiec mowie Wam tak!
stawka godzinowa 10 badz 8 brutto wszystko zalezy czy przepracowal ktos wczesniej min. 3 mce.

jezeli chodzi o projekty sa rozne, projekt ery masakra użerasz sie z klientami, wciskasz cos czego nie chca, prowizja marne 1 zł, jezeli chodzi o projekt cyfry in wszystko dobrze o ile jest duzo zamowien itp jesli jest malo trzeba nadrabiac godzinami ;]

liderzy cierpliwi, zapewniam, ze praca z Magdalena O da duzo satysfakcji :) pozdrawiam !
Loggol 2010-03-04 14:59:46
Zgadzam się w 100 proc. z poprzednikiem- projekty sa rozne i od projektu tez zaleza zarobki- srednio od 1 do 3 tys netto sie zarabia....Super proces rekrutacji, wszystko jasne i klarownie przedstawione na rozmowie, liderzy sympatyczni i ludzkie podejscie....Ja pracuje od 4 miesiecy- caly czas polecam znajomych (za co oczywiscie tez sa wysokie premie) .
kasia 2010-03-08 22:23:40
hahahah do 3 tysiecy chyba nie wiem jaka prowizje bys musiala miec ja tam pracuje na cyfrze i w ciagu miesiaca lutego zrobilam ponad 200 godz czysli srednio po 11 godz dziennie :) lacznie z dwiema sobotami(bo w tedy jest wyższa stawka) i wyszlo mi brutto lekko ponad 2 tys prowizji uzbieralo sie 500 wiec na reke nie wiele ponad 2 tys :) 3 tys owszem ale zycze powodzenia pracowac po 12 godz 6 dni w tyg.:)
gościnnie 2010-03-29 14:22:48
Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i w sumie mam pewne obawy, na jednym z forów ludzie bardzo negatywnie wyrażali się o pracy w tej firmie. Faktycznie sa różne projekty , dlatego tez mam pytanie na którym jest być w sumie najlepiej. Albo znośnie. Zastanawiam się nad infolinią lub na sprzedaży o nazwie "Wiedza i praktyka?"
tatraaa 2010-04-24 15:16:18
Witam!
Chciałabym się zapytać czy czekają mnie jakieś konsekwencję jeśli zrezygnowałam po szkoleniu z pracy (była podpisana umowa na pierwszym szkoleniu). Nie wiem co mam robić, ponieważ nie spodobała mi się praca tam i po prostu nie przyszłam. Słyszałam że w jakimś innym call center gdzieś obok za zerwanie umowy płaci się 500 zł, czytałam dokładnie umowę z contact point ale wiadomo coś mogło mi umknąć. Bardzo proszę o odpowiedź.
Prezes 2010-04-25 12:46:10
Atmosfera jest dobra a jesli chodzi o system motywacyjny to mozna bardzo szybko go stracic gdyz wystarcza trzy upomnienia za przerwe a takie dostaje sie juz po minucie spóznienia. Ja tam pracuje od trzech miesiecy i nie posiadam wyzszej stawki godzinowej. Ogólnie na poczatku było ok ale dzieki " szeryfowi" wszystko sie zmieniło. Lidezy bardzo wpozadku ale atmosfera sie popsuła. Zatrudniają dużo ludzi i ciągły stres o to czy nie podziękują za współprace.
kobra 2010-04-29 16:18:29
A mnie to się podoba tam. Jestem na c+ i jestem zadowolona- dostajesz ile wypracujesz, bez obcianania stawek itp. Atmosfera jest ok, a mam porównanie zinnymi firmmai tego typu.
Król zamieszania 2010-05-11 23:07:54
Ja tam nie pracuje zbyt długo ale atmosfera jest ok... Wszyscy liderzy wpożądku oprócz jednego typa : (usunięte przez administratora) pseudo SZERYF... Nawiedzony typ. nikt chyba go nie lubi. a co do pracy to ogólnie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] da sie ze tak powiem jako tako zarobić chociaż mogło by być lepjej ale ogólnie atmosfera jest GIT... Pozdro dla całej EKIPY codziennego zamieszania (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) wielkie ELO...
anoano 2010-07-12 20:38:29
Co się dzieje jeśli się zerwie umowę zlecenie w contact point?
anonim 2010-12-20 11:49:49
A przepraszam, ja pracuje na C+ od 14 m-cy i nie mam nigdy mniej na wyp�at� jak 3 tys. netto, a manipuulowana nie czuj� si� absolutnie- jak mi si� co� nie spodoba to odejd� - bo mam do tego prawo- nic mnie nie b�dzie trzyma� i kim ty wogóle jeste�, że możesz ocenia� ludzi tam pracuj�cych i pisac, ze sa wykorzystywani i manipulowani./ Jak chcesz zarabia� 10 tys. to zosta� prezesem call center a nie konsultantem w call center...masakra
farmer 2010-12-21 19:07:44
dobre podsumowanie....masakra;]
Baraba_ra 2011-01-10 15:36:38
Jak dla mnie wporzo....też już nie pracuję, bo grafik nie pozwala- ale na wakacje mam tam już zaklepane miejsce na C+ właśnie u Uli :) Takiej atmosfery to ciężko w innych miejscach szukać.....
burkina 2011-02-09 10:25:07
a ja pracowałąm i po przerwie wrocilam na C+ i jest ok
anonim 2011-04-15 12:43:06
Powiem Wam tak- narzekać nie ma co, bylem w gorszych cc gdzie praciwalem po kilka tygodni , a w contact point jestem 4 miesiac i w sumie nie ma co narzekc- jak jestes fair i nie kombinujesz- to ida ci ze wszytskim na reke i mozna sie dogadac z szefem a ludzie co pracuja - fajne ziomki jak umiesz sprzedawac to zarobic sie da, pozdro
end22 2011-05-14 15:52:52
A powiedzcie na projekcie Cyfry jaka jest dokładniej prowizja od sprzedaży?
bagno 2011-07-12 10:16:41
pracuje w Warszawie już kilka prawie rok i na poczatku było ok, ale wlasnie szukam roboty bo od kilku miesiecy jest beznadziejnie. Nigdy nie było dobrze ale widac bylo dobre zmiany a od 2-3 miesiecy coraz gorzej,
leniwiec2 2011-09-27 10:59:00
Ja pracuje na infolinii C+ drugi rok juz i jestem bardzo zadowolony, ale to specyficzny projekt jest, zespol zgrany, projekt ok, liderzy ok, tylko ciezko jest sie na ten projekt zalapac, bo rekrutacja max. 2 razy w roku, albo raz w roku zdarza sie do nas
consultant cp 2012-02-29 18:35:04
nie burzcie sie tak, jak jest, kazdy wie, ale jesli cos nie pasuje bardzo to trzeba sie zwolnic i tyle. wiadome ze sa nerwy, stres i ludzie do ktorych dzwonimy doprowadzaja do szalu, ale trzeba sie trzymac kupy, komu w tej pracy jest dobrze?
marcinkowski 2012-04-03 15:44:03
czy ktoś sie orientuje jakie na chwilę obecną są stawki w tej firmie ? i ogólnie jakie warunki zatrudnienia ?
moloko29 2012-05-21 12:44:21
Ja tez tam pracowałam na projekcie ery-było ok, zwlaszca jak na pierwsza prace. Jka sie przykladaalm to calkiej niezle dalo sie zarobic.
Odeszlam bo dostalam lepsza oferte...Wspominam pozytywnie...
Moze mie maja najwyzszych stawek, ale jak sie chce to mozna fajne premie dorobic, a przynajmniej nie robia zadnych walkow z obcinamiem premii, godzin itd.
Pozdrowienia dla Roberta
hania 2013-07-17 10:59:31
czy ktos z ludzi ktorzy tam obecnie pracuja moze mi udzielic odpowiedzi jakie obecnie sa stawki i jak jest z tymi sobotami?czy np.jesli sie przyjdzie w pt.na 12 godz.to mozna miesc wolna sb?jaka jest atmosfera i w ogole?zastanawiam sie nad aplikowaniem do tej firmy
kabe 2015-01-31 22:22:14
hejo hej kochani, wiecie czy w contact poincie przyjmują ludzi na staże obojętnie czy płatne czy bezpłatne? bo chce trochę nabyć doświadczenia, żeby udoskonalić Cv i żeby w przyszłości prościej mi się znajdywało pracę. A właśnie chciałbym ten staż odbyć w contact poincie bo wydają mi się konkretni, myślicie że mam szansE?
Niezadowolony 2015-06-12 17:45:39
Porażka w czystej postaci. Finansowo nie ma co narzekać, natomiast niektórzy liderzy to po prostu ludzie, którzy lubią się wywyższać, wyżywać na innych. Powiedzą Ci, że elastyczny grafik? Większego kłamstwa nie znajdziesz. Rozumiem, że firma biorąc zlecenie, musi cel wyrobić, ale żeby robić aż takie ciśnienie w firmie? Biorąc pod uwagę atmosferę wśród konsultantów to jak najbardziej ok, ale nie daj Boże przyjdzie lider (nie mam tu na myśli każdego z liderów, w końcu nie wszyscy są niewychowani) pod Twoje stanowisko, zacznie wypytywać, wymagać lepszego wyniku, który i tak w moim przypadku był powyżej średniej. Robienie problemów z grafikiem, obcinanie godzin, które przepracowałeś (podobno nie ma tych godzin w pliku), krzyczenie na pracowników, czasem odmowa pomocy, albo pomoc najniższej możliwej jakości przez niekompetencje jednego z liderów, który jedyne co robi to problemy związane z przekroczeniem przerwy, albo zmianą grafiku wynikającą z nagłych wypadków. Są konsultanci, którzy lepiej ogarniają systemy, na których się pracuje od liderów. Tak właściwie to większość konsultantów. Często ich wolałem zapytać o pomoc, niż liderów, którzy albo są bardzo "zajęci", albo w przypadku jednego lidera "nie mają czasu, bo jedzą kanapkę z McDonalda". Jak potrzebowali kogoś, kto w niedzielę na infolinię miał zostać do 22, to próbowali mi wmówić, że się zgodziłem. Cieszę się, że zmieniłem pracę, jestem teraz normalnie traktowany, mam wynagrodzenie 100% tego, co przepracuję, nikt mi nie wmawia, że się na cokolwiek zgodziłem. Pracowałem na projekcie sprzedażowym NC+
żabuch 2016-05-13 17:07:05
a nie zawsze niestety się tak dzieje prawda pracownicy?
Zostaw swoją opinię o CONTACT POINT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTACT POINT