Wu Wei Agencja reklamowa

Opinie o Wu Wei Agencja reklamowa

ja 2010-06-18 19:10:32
Uwaga na tego pracodawcę, nie wypłaca pieniędzy za roznoszenie ulotek!
anonim 2010-06-25 16:28:23
nie tylko za ulotki nie wyp�aca.
p 2010-07-19 00:03:05
Faktycznie nie tylko za ulotki! [usunięte przez admina] i tyle!
an 2010-08-13 17:56:31
agencja robi foldery reklamowe, ilosc zatrudnionych osob to ok 5 (+ludzie od ulotek). Praca polega na grzebaniu w necie i szukaniu jak najwiekszej ilosci kontaktow do malysh i srednich firm i pozniej obdzwonienie telefonami na karte(!) w celu sprzedazy powierzchni w folderze (klienci zainteresowani przeslaniem oferty to ok 1/100telefonow). Praca na open office, badz na wersjach demo. Atmosfera dziwna i czasem nerwowa.
Ludzie pracuja tam max 2 - 3 miesiace.
Placa uzalezniona od wynikow - podstawa moze spac o 50% w przypadku malej sprzedazy(teoretycznie malej, bo na prawde bardzo trudna jest ja osiagnac.
Arafat 2010-09-11 12:01:50
Ja też mam umowę i jestem zainteresowany odzyskaniem pieniędzy. Mój mail: arafat90@o2.pl
An 2010-11-02 14:29:55
Popieram swoich przedmówców - miałem okazję pracować dla pana Cezarego i chcę ostrzec wszystkich. którzy jeszcze na tego oszusta mogą trafić. Nie nabierajcie się na jego słówka i opowieści o rozległych perspektywach - tak naprawdę pan Cezary to osoba nie wywiązująca się ze swoich zapewnień, zwłaszcza finansowych. Ze współpracy z nim nic dobrego nie wynika - a wręcz przeciwnie: stracicie czas i nerwy na dochodzenie u pana Cezarego pieniędzy za swoją pracę. Ponoć już uciekł ze swojej siedziby w Warszawie, teraz pewnie rozkręca swoje wątpliwe interesy gdzieś indziej.. Uważajcie na niego.
Mateusz 2010-12-01 17:34:34
Witam,
Ja też pracowałem dla Pana Cezarego i jak pozostali nie otrzymałem wynagrodzenia. Wiem, że jeden kolega już poczynił pewne kroki prawne, myślę, że wszyscy powinniśmy do Niego dołączyć. Proponuję ustalić jakieś spotkanie na którym będziemy mogli wszystko omówić.

Proszę o kontakt na maila 860117@wp.pl
aga 2016-05-15 09:43:51
Bartek' musisz sam raczej sie zaintersować i moze na wlasna reke poszukać?
Zostaw swoją opinię o Wu Wei Agencja reklamowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wu Wei Agencja reklamowa