thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Opinie o thyssenkrupp Materials Poland S.A.

woper Nowy wpis

Zastanawia mnie czemu kierownictwo nie widzi jak pracownicy palą papierosy na hali tyczy sie słynnej nierdzewnej ???? czy udają że nie widzą czy tam jest przyzwolenie proszę popatrzeć w kamery .......

ramzes Nowy wpis
@woper

nie widzi bo jaka hala taki pan J@dziubia burak słoma z butów wystaje nerwus i brak kultury

lunge Nowy wpis
@ramzes

czepacie sie chłopa ale wszyscy wiedzą że on nic nie mówi

Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Ostatnimi czasy sporo się mówi o sytuacji wśród oddziałów w TK. Jak dobrze wiemy sytuacja nie jest ciekawa. Czemu w Polsce nie ma związku zawodowego w TK, tak samo jak w Essen? Tam w 2014r. Pracownicy potrafili się postawić. Czy to nie czas na pewne zmiany?

Jakie są zarobki w poszczególnych oddziałach na magazynie?

abc
@Zainteresowany

Jak by co... Wyrok z 3.06.2021 (C-624/19) TSUE dot. m.in. różnicowania wynagrodzeń wyłącznie na podstawie lokalizacji świadczenia pracy.

W firmie thyssenkrupp Materials Poland S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 6000 .

Myślę że żadna poważna osoba która chce się zatrudnić jako księgowa w tak dużej firmie nie pyta o zarobki na forum. Jeżeli ktoś poważny jest zainteresowany takim stanowiskiem myślę że powinien wiedzieć gdzie się zgłosić po szczegóły oferty.

Czy istnieje możliwość rozwoju w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

RT WP

Zdecydowanie nie. No chyba że w centrali w Toruniu. Na oddziałach nie ma rozwoju.

Jeszcze pracownik

Praca w poznańskim oddziale. Zakaz komunikowania się z centralną niewolno bo wyjdzie prawda. Szczucie pracowników premią uznaniową. Porozmawiajcie z pracownikami nie wybranymi przez szefa magazynu,tylko bez jego obecności to może któraś powie prawdę. Odradzam pracę w tym oddziale.a zwłaszcza młodych ambitnych. Stracą szacunek do pracodawcy. A wystarczy zmienić jedną osobę.

Nowe Marzy

Pytanie mam do pozostałych magazynów czy u was też tak jest że ludzi do pracy nie ma. Pracujesz w ciągu dniach na 3 nawach albo 2 magazynach? My mamy już dość ile można tak pracować. Na dodatek kasa z tego mizerna w styczniu zrównamy się z najniższą krajową. Jak nie państwo z nas ściąga kase to i w pracy nie idzie zarobić i utrzymać rodziny.

Nick1
@Nowe Marzy

Tak wygląda to podobnie redukcję etatów bo ponoć niema roboty... a finalnie jak jakiś urlop to 2 osoby na 2 nawy...

Szofer

Dlaczego na błoniach jest wolna amerykanka? Wszędzie przerwy są normalne a na błoniu szlachta je od 17:30 do 20:00 i nic nie pomaga zgłaszanie do kierownika może pan łysy by to sprawdzil

Szukajciegdzieindziej

Praca na magazynie do łatwych nie należy. Musisz być cały czas skupiony bo inaczej nie trudno o pomyłkę i o wypadek nawet ciężki. Wynagrodzenie za takie warunki MARNE (Nowe Marzy). 5lat pracy 3700 na rękę. Tłumaczenie że nie zarabiasz najniższej jest żenujące.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie thyssenkrupp Materials Poland S.A. na Przedstawiciel Handlowy? 6 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

weż chopie nie ściemniaj bo mnie uczyli jeżdzić suwnicą przed pójściem na kurs i nikt z pracy nie poleciał jakoś

Lobo
@.

W związku z tym postanowileś napisać komentarz w internecie??? Jeśli coś Ci nie odpowiadało i było wbrew prawu wystarczyło odmówić a nie godzić się i wylewać żale w internecie. Ot odważniak! W jakim my świecie żyjemy???

Czy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. pracuje się na open space?

Kinia76

Tak

Sylwia
@Kinia76

I atmosfera przy tym jaka jest? Mam na myśli biuro. Pilnują ludzi?

Bartek

Polecam z czystym sumieniem robota super.

Kaska88
@Bartek

Praca w biurze czy w magazynie? :)

Zbigniew
@Bartek

Coś o zarobkach możesz powiedzieć? Ile na rękę masz?

Agnieszka
@Bartek

A jak atmosfera? W porządku?

Kinia76
@Agnieszka

Ogólnie tak, ale wiadomo jak to w pracy z ludźmi

K.

TKMP jakie jest - każdy widzi. Firma na rynku jest już prawie 30 lat i jak każda firma, która działa tak długo - ma swoje problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Ma też na pewno w zanadrzu kilka asów, które powodują, że te problemy kiedy już się tam pracuje zaczyna się ignorować, stąd są tam ludzie, którzy pracują dla tkmp 20 i więcej lat. Stabilność zatrudnienia to dość duży plus. To co najbardziej może interesować - kasa. Jest przeciętnie. W relacji do firm z branży w innych miastach - nie jest to wynagrodzenie rynkowe, jak reklamuje się firma. Firma preferuje zatrudnianie za kwoty bliskie średniej, czasami nawet bliżej minimalnej (zależnie od poziomu z jakiego się startuje), z czasem i sukcesami można tę kwotę podbić i raczej nikt nie robi z tym problemu. Kiedy sytuacja na rynku jest dobra - Zarząd dzieli się z pracownikami wypracowanym nadmiarowym zyskiem, co na pewno też jest dużym plusem. Ciśnienie na sprzedaż jest, czasami większe niż mniejsze, ale nie jest to callcenter i nikt nie ciśnie na 300% normy. Awanse i możliwości rozwoju to swojego rodzaju loteria, są osoby które awansują bardzo szybko, są osoby które latami czekają na awans. Struktura jest raczej płaska, więc jeżeli ktoś na coś liczy w tym względzie, to może się przeliczyć. Loteria zależy też od tego jaki przypadnie przełożony: większość jest w porządku i potrafi zbudować przyjemną, konstruktywną atmosferę w zespole, zdarzają się jednak niechlubne wyjątki i socjopaci. Benefity standardowe na te czasy - paczki ze słodyczami i kasa na święta, LuxMed, dofinansowanie do Multisport, pikniki rodzinne (zawieszone ze względu na covid), szkolenia językowe. Na pochwałę zasługuje na pewno HR i Pani Bożenka, które sprawiają, że załatwianie swoich spraw w kadrach nie jest uciążliwe. Zawsze otrzymasz pomoc, nieważne z czym przyjdziesz. Przykład płynie z góry na resztę: atmosfera jest dość przyjemna w większości oddziałów, ludzie są w porządku. Jeżeli zaczynasz w branży i chcesz zobaczyć na czym polega korpo to warto zacząć od thyssen. Jeżeli szukasz czegoś więcej, szczególnie pod względem kasy - szukaj dalej.

Bobo

Czy naprawdę w DG muszą zostać sami pracownicy młodzi bez większego doświadczenia a reszta musi się pozwalniać żeby szefostwo dostrzegło ze kierownicy zmiany nadają się tam co najwyżej do zamiatania? O machlojach i wykorzystywaniu już nie mowie

@Bobo

To doświadczeni pracownicy odchodzą z roboty? Z powodu atmosfery czy chodzi o coś jeszcze? Powiesz jak się tu zarabia?

Ktoś powie coś o pracy na referenta do spraw kontraktów i innych dziale konstrukcji stalowych w DG?

Znajomość rysunku technicznego i język obcy, polecam. Praca ciekawa, jest to dział wytwarzający konstrukcje stalowe więc nie jest tak rozrośnięty jak działy handlowe w firmie, prosta struktura, jasne wymagania, na pewno nie będziesz się nudzić. Praca daje dużo satysfakcji kiedy możesz zobaczyć jej efekty na żywo. Atmosfera w dziale bardzo dobra co zdecydowanie przekłada się na jakość pracy. Jest możliwość rozwoju, następne stanowiska to Specjalista i Menadżer

@:)

Angielski B2 wystarczy czy trzeba mieć C1?

@Piotr

Dobre B2 wystarczy, i tak trzeba nauczyć się języka branżowego - technicznego. Nie będziesz czytał Shakespeare'a tylko opisy do projektów i rysunki techniczne

Kinia95

Czy obowiązuje jakiś dress code?

Kandydat11

Cześć, Mam pytanie czy moglibyście powiedzieć cos nt rozmów kwalifikacyjnych, dokładnie chodzi o sprawdzenie biegłości w mówieniu po angielsku? Jakich pytań można się spodziewać ?

Pracownik11
@Kandydat11

Na stanowisko biurowe masz krótki test pisemny z języków i standardowo rozmowy po angielsku/niemiecku (najpierw z HR, potem z ewentualnym przełożonym).

@Pracownik11

Czy może ktoś powiedzieć jakie ile można realnie zarobić na stanowisku Asystenta handlowego w thyssenkrup- Szczecin?

@Pracownik11

A w jakimś konkretnym temacie są te rozmowy po angielsku i po niemiecku? (Może da się jakoś przygotować.) Czy w sumie o niczym takim szczególnym?

kandydat

BRAK SŁÓW

Myślałem ,że w tej firmie awanse za prace a nie za donoszenie się w tej pracy skończą ale widzę ,że kierownictwo CTL dalej idzie w swoje brawo

@BRAK SŁÓW

Słuchaj donoszenie to podstawa sukcesu. Gdyby mama Cię nie donosila to nie pisał byś tego komentarza. Największy donosiciel mieszkający w Polsce Lejba Kohne za odnoszenie otrzymał nagrodę Nobla i był nawet prezydentem. Wniosek końcowy nasuwa się sam; Zacznij donosić! Mało pracuj, dużo stękaj, nie przejmuje się swoją rolą bo i tak Cię (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)Weź to sobie do serca. Stary wuj praktyk radzi.

Pan Nikt
@BRAK SŁÓW

Widocznie jesteś tym super pracownikiem, który jest tak niedoceniany w pracy, który pewnie papiery przy (usunięte przez administratora) nosi, wszystko najlepiej wie i spaceruje po magazynie z telefonem i nic poza tym ;) Na ctl były rozmowy i pytania 1.5roku temu kto chce się uczyć na maszynie, chętnych było brak nikt nie chciał, a teraz ktoś ma ból (usunięte przez administratora) bo chłopak się wyszkolił i dostał awans hehe, najpierw spójrz na siebie, na swoje chęci do pracy a później komuś innemu wytykaj ;). A jeśli z niego taki karateka jak piszesz, to mu to powiedz bo widać że za plecami jesteś kozak maślak :), a w pracy wszyscy "hehehe" :)

@Pan Nikt

wiadomo kto jak dostaje awanse w tej firmie pozdro dla kumatych ;-)

BRAK SŁÓW

Każdy dobrze wie jak tam jest co kto i jak ale na szczęście są tam jeszcze ludzie którzy w kasze sobie nie dadzą dmuchać i nawet się nie boja kogoś co swoimi rączkami wymachuje a i takie akcje były !

@Pan Nikt

Tak Tak tylko ci co się uczyli i już nawet pracowali to zostali olani przez pana kierującego a czemu a temu bo nie donosili i taka prawda pozdro

inżynier z sztygarki
@Pan Nikt

Przykład idzie z góry panie kolego pozdro dla kumatych

@Czytelnik

Zaniemówiłem czytając twój komentarz. Ty chyba nie piszesz tak na poważnie? Donosicielstwo jest słabą cechą i budowanie na tym swojej kariery zawodowej to jak domek z kart. Może się w każdej chwili rozpaść. Chyba pracujesz z jakimiś normalnymi ludźmi, którzy mają kręgosłup moralny i zasady?

@Stefan

Oczywiście, że (usunięte przez administratora) to zło i masz 100% racji. Można (usunięte przez administratora) porównać do prostytucji. Jednak w interesach podobnie jak prostytucja jest łatwą drogą do tzw. kariery zawodowej wielu fizycznych i duchowych nieudaczników. Osobiście tego nie stosowalem, a wręcz przeciwnie. Jednak byłem świadkiem sukcesu w/w osobowości. To są ludzie typu BMW - bierny, mierny, wierny- niektórzy wykształceni, ale inteligencji interpersonalnej nie dali rady wykształcić. Bardzo dobrzy blokowi, z reguły nie są w niczym specjalnie kreatywni, nie mają jakiś pasji czy talentów w dziedzinie, w której pracują i chcą zrobić karierę zawodową. Ja z takimi ludźmi pracowałem i ich sukcesy widziałem. Dobrze radzę koledze, który najwyraźniej zazdrości tym, którym nie chciał służyć. Należy odejść, zamknąć drzwi i pierdzielić ich, a nie pisać tutaj żale dlaczego nie ja? Poza tym nie wiadomo czy żale są uzasadnione, ponieważ znam ludzi z tej firmy i naprawdę osiągnęli z nią komfort materialny, a wcześniej sukces materialny. W Zarządzie są również bardzo mądrzy i znający życie ludzie. Tylko tam jest już piramida finansowa czyli od razu nie zarobisz tak jak byś oczekiwał, a posłuszeństwa i szacunku wymagać od Ciebie będą.

Do Czytelnika
@Czytelnik

Widać że wyniosłeś podstawowe wartości z domu.Matka z Ojcem donosili czyli synulka wyszkolili .Dumny jesteś z tego że "uprzejmie donosisz"?.Brawo sprzedawczyku .Jesteś z tych co kończą dniówkę i szybko uciekasz do domu bo masz coś na sumieniu.Spójrz codziennie w lustro i zapytaj się czy było jest i warto być KAPUSIEM.

@Do Czytelnika

Serio, aż tak oceniasz ludzi? Każdy ma swoje zasady i się ich trzyma. Wiadomo, ze trzeba przestrzegać norm społecznych, ale obrażanie innych też nie najlepiej o tobie świadczy.

@Do Czytelnika

Widzę wnioski potrafisz wyciągać. Kiedy ja kończę dniówke to ty juz swoją dawno ukończyłeś i smacznie śpisz. Tak rodzice nauczyli mnie wartosci podstawowych jakimi sa: uczciwość i rzetelność. Taki koles jak ty w swoim zyciu nie przepracuje pewnie nawet 50% tego co ja, a bedzie domagał się gigantycznych wynagrodzen oraz super stanowiska z misją wpisaną w umowę z cyklu mało robisz duzo zarabiasz. Naucz się wyciągać wlasciwe wnioski, a wówczas zrozumiesz, że mój komentarz i pseudo autorytety w nim ujęte to zwykla ironia, ale to trzeba rozumieć, mieć wartości wpojone od dziecka.

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Materials Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

thyssenkrupp Materials Poland S.A.