Opinie o ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Ktoś Nowy wpis

Pisząca na forum w 2022 - sądząc z kontekstu zdobywająca swoje pierwsze doświadczenia - zwróciła uwagę, że pracodawcy byli bardzo elastyczni i dostosowywali sie do jej grafika godzinowego. Ponadto, chwaliła również za to, że bardzo dużo się tu nauczyła. Natomiast, gdy z 5 lat temu poszukiwano Stażystki w Dziale Rekrutacji IT, to oczekiwano dyspozycyjności w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo. Jakie w takim razie byłyby możliwości odbycia stażu, gdy tego czasu mam nie więcej niż 20 godzin tygodniowo? Jest tu pole do indywidualnych ustaleń w myśl podkreślanej wyżej elastyczności?

Dyzio Nowy wpis

Dlaczego sugerowano tu, że w trosce o zdrowie psychiczne lepiej dla nich nie pracować? To, co zwróciło moją uwagę, to przerwa 30 - minutowa, liczona, co do minuty oraz rozliczanie z ilości wysłanych maili do kandydatów. Jest w tym coś z prawdy i jaką jeszcze ten pracodawca ma wizje tego, co i jak powinien robić pracownik? Co wreszcie z zarobkami, na ile jest to atut firmy?

Hubert z Italents Nowy wpis
@Dyzio

Szanowny Panie Dyziu, tu Hubert z Italents. W każdej firmie są tzw KPI po polsku to Kluczowe Wskaźniki Efektywności jakoś praca musi być rozliczana. Jeśli chodzi o przerwę w pracy to podobnie tzn zgodnie KP - Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy (art. 134 KP). W Italents jest przerwa 30 minutowa czyli 2 x dłuższa nić minimalna. Tak naprawdę to większość czasu praca i tak jest zdalna więc tu już każdy robi sobie przerwy zgodnie z własnym sumieniem, oczywiście ma tez przerwę 30 minutową. Rozumiem, że mówimy tu o pracy na stanowisku rekrutera. A tak z ciekawości to skąd to zainteresowanie z Pana strony pracą w Italents, my nie prowadzimy żadnych naborów na stanowisko rekrutera do naszej firmy? Pozdrawiam, Hubert Kubasiewicz - Italents rekrutacja IT.

Anonim Nowy wpis

Totalna masakra, pracowałam jako rekruter w tej firmie i to co sie tam działo to nadaje się na jakiś temat dla Uwagi.... Odradzam wszystkim, ktorzy szanuja siebie i swoje zdrowie psychiczne :)

klaudia

Pracowałam w ITalents rok. atmosfera była oki. Pracodawcy bardzo elastyczni, zawsze dostosowywali sie do mojego grafika godzinowego, nie mam zarzutów, bardzo dużo się nauczyłam.

Klaudia
@klaudia

Nie życzę sobie, aby ktokolwiek się pode mnie podszywał, więc proszę nie zamieszczać nieprawdziwych komentarzy w moim imieniu (żadna inna Klaudia nie pracowała tam przez rok według moich informacji).

Klaudia
@Klaudia

Dodatkowo, cenię sobie minimum poprawności w polszczyźnie pisanej i imię "Klaudia" oraz zdania rozpoczynające się z małej litery zwyczajnie bolą w oczy. ;)

@Klaudia

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o naszych pracowników to przypomnę, że nasza firma działa od wielu, wielu lat i rzeczywiście jak w każdej firmie przewinęło się przez nią wiele osób. Jedne odeszły same i robią kariery w kolejnych firmach, bazując na tym czego nauczyły się u nas, innym my podziękowaliśmy za współpracę bo nie było między nami tzw. chemii - sytuacje jak wszędzie. Było też kilka przypadków osób, które wróciły do nas po jakimś czasie bo okazało się, że "gdzieś indziej" było gorzej. To są naturalne koleje rzeczy.(usunięte przez administratora)

@Klaudia

Użytkownicy portalu GoWork często bazują na informacjach znalezionych w sieci, a z nich wynika, że w firmie ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ pracowała jedna Klaudia oraz jeden pracownik wrócił do pracy po kilku latach. Z takich rozbieżności mogą wynikać pytania użytkowników oraz chęć ich doprecyzowania.

Aleksandra
@klaudia

Naprawdę pracodawca potrafił się dostosować do grafiku pracownika? Super, to się naprawdę szanuje. I co można sobie było wybrać samemu wszystkiego godziny pracujące i dni?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak szefostwo w ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ traktuje ludzi?

Była rekruterka

To jest bardzo dobre pytane. Jako były pracownik mogłabym opowiedzieć bardzo dużo, wolałabym nie wracać do tego etapu w swoim życiu, bo było to dosyć traumatyczne doświadczenie, ale lepiej, żeby ludzie wiedzieli, na co się piszą. Zakaz spożywania jedzenia w biurze (nie dotyczy szefostwa), a przerwa wyliczona co do minuty, równo 30 minut. Zakaz opuszczania budynku (przynajmniej zdrowo, osoby palące nie mają takiej możliwości). Ograniczony dostęp do klimatyzacji w lato, a biuro (niezalęznie od lokalizacji) zawsze bardzo ciasne- np. niby nowocześnie, na stadionie narodowym, ale rekruterki siedzą sobie na głowie. Tak jak już ktoś wspomniał, autonomia pracy jest ZEROWA, wszystko robione schematami i masowo, dziewczyny muszą liczyć wysłane wiadomości do kandydatów. Ktoś, kto szanuje swój czas i zdrowie psychiczne, niech omija te instytucję z daleka...

Piszę z pozycji byłego pracownika z dość długim stażem pracy w tej firmie, więc opinia będzie oparta o same solidne doświadczenia. Przestrzegam każdą osobę, która myśli nad zatrudnieniem w ITalents. Praca w ciągłym stresie, w małej przestrzeni roboczej (w okresie pandemii max. 1 dzień pracy zdalej w tygodniu - przynajmniej tak twierdzili pracodawcy), bez komfortu i swobody w działaniu. Wszystkie telefony (w obecności szefowej) musiały być wykonywane przy stanowisku, przy ciągłej obecności osoby wydającej z siebie nieprzyjemne, przeszkadzające odgłosy (chrząkanie, mlaskanie itp.). Pracownik otrzymuje telefon służbowy, do którego przypisany jest kod na jedno z kont do LinkedIn (brak pracy na własnym koncie), o kody wysyłane są prośby bez względu na dzień tygodnia i porę dnia (podczas wolnego, a nawet w niedziele; rano i późnym wieczorem). Tak naprawdę praca nigdy się nie kończy, bo zawsze trzeba być przygotowanym na przyjście kodu weryfikacyjnego, który trzeba natychmiast odesłać (można liczyć się z wieloma połączeniami telefonicznymi, gdy nie odeśle się kodu). W kwestii wynagrodzenia - po okołorocznym stażu pracy w tej firmie oraz ukończeniu studiów w tym okresie, moja pensja została znacząco obniżona (do niemalże najniższej krajowej). Brak jakichkolwiek benefitów, szkoleń z zakresu IT. W ciągu całego mojego okresu zatrudnienia w tej firmie zatrudniło się i odeszło 5 pracowników - to chyba o czymś świadczy.

Brak profesjonalizmu

@1

Halo, były pracowniku, ujawnij się. Jak się nazywasz? Co tam. usiało się wydarzyć w Twoim życiu, że właśnie teraz postanowiłeś/aś wylać swoje żale?

Jolanta
@Hubert Kubasiewicz

Może jeszcze @1 zechce dokładnie wyjaśnić, dlaczego uważa firmę Italents za nieprofesjonalną. @Hubert Kubasiewicz, zauważyłam, że w ostatnim czasie dość często się tu udzielasz, więc będę wdzięczna za pomoc. Wiem, że szukają tam programisty. Wiesz, jak duże należy mieć doświadczenia na ww. stanowisku, by otrzymać tam pracę?

@1

Co to znaczy, że brak profesjonalizmu? Nie wiadomo do czego pijesz w ogóle. Na rekrutacji źle Cię potraktowali?

Czy rekrutacja jest w języku polskim?

Hubert
@Michał

Nie, rekrutacje odbywają się po Chińsku. Da Pan radę?

Lang
@Michał

Odpowiedź na poziomie i na temat, rzetelna i z klasą, nie ma co

@Lang

@Hubert

@Lang Ciekawa sprawa, bo ja nigdy nie podpisuję się Hubert - zawsze Hubert Kubasiewicz. Ktoś się podszywa pode mnie. To nie jest odpowiedź nikogo z Italents.

@Hubert

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hubert Kubasiewicz Italents

Witam, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się aplikuje. Czy ma Pani/Pan na myśli pracę w Italents agencji doradztwa personalnego it na stanowisku rekrutera czy może jako specjalista it przy jakimś projekcie. Każda opcja jest możliwa.

sonik

Mam zamiar aplikować i liczę, że podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

javadev

Postaram sie nie klnąc, ale nie wiem czy się uda... mam dokładnie to samo wrażenie co Julia M albo nawet i bardziej. Dostaje ta sama ofertę na jave do Krakowa sryliardowy raz od roku albo i dłużej i za każdym razem pisze, ze nie jest to oferta dla mnie bo (uwaga) nie jestem developerom Java (sick!). I nie to ze coś, ale to ewidentnie widać na moim profilu na linku. Nie wiem, jaki tam jest przepływ informacji między „rekruterami”, chyba zerowy. Pani tomczyk pisałem to z 4 razy i nadal nic. A pan Hubert odpisuje w formie żeńskiej, wiec mam spore wątpliwości czy te konta są prawdziwe. Raz nawet z kimś rozmawiałem z tej „firmy” i oczywiście ofertę dostałam od kogoś innego niż do mnie zadzwonił a potem znowu na Linku pisała do mnie pierwsza osoba. WTF? Oczywiście nie jest tak ze ludzie z innych firm nie potrafią zdenerwować, ale z takim spamem i nieprofesjonalizmem i brakiem kompetencji i wiedzy o tym co się robi to się nigdy nie spotkałem jeszcze. Aż mnie to zmusiło pierwszy raz w życiu żeby wejsc tutaj napisać opinie ???? NIE POLECAM

@javadev

Szanowny javadev, bardzo przepraszam za taką ilość wiadomości w swoim imieniu i swoich koleżanek. Proszę pamiętaj, że LD to portal dla rekruterów, za który my płacimy duże pieniądze, a LD żyje właśnie z nas, abyśmy mogli wysyłać oferty pracy. Rozwiązanie jest proste, jeśli nie chcesz otrzymywać od nas ofert pracy, proszę zablokuj nasze profile i wtedy nikt z naszej firmy nie będzie do Ciebie pisał. Możesz też wysłać do mnie maila lub do którejś z moich koleżanek z prośbą, abyśmy to my na naszych profilach zablokowali twój profil. Proszę mi wierzyć nam naprawdę nie zależy na spamowaniu nikogo. Czekamy zatem na kontakt albo na LD albo mailowy zablokujemy Pańskie konto na LD, albo proszę nas zablokować. pozdrawiam Hubert Kubasiewicz Italents rekrutacja it

@Hubert Kubasiewicz

@javadev - a i jeszcze jedno, może powodem otrzymywania tych wszystkich wiadomości z ofertami dla java developera na LD jest to, że tam też przedstawiasz się jako javadev mimo tego, że javadev jak wynika z twojego tu wpisu powyżej jest to, że javadev nie jesteś. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze sugeruję zablokować profile naszych pracowników na LD lub napisać do nas tzn do Italents rekrutacja it na (usunięte przez administratora) tam są nasze dane kontaktowe. hk

@Hubert Kubasiewicz

Szanowny Panie/Pani (wcześniej pisałem ze używa pan formy kobiecej wiec nwm jakiej formy użyć ja mam) Hubercie. A czy nie uważa pan, ze po prostu należy wyszkolić pracowników z podstawowej wiedzy nt IT skoro chcą u pana/pani rekrutować? Albo zatrudnić pracowników którzy coś wiedza? Bo o ile jestem w stanie zrozumieć (ciężko mi ale powiedzmy ze tak), ze ta sama wiadomość jest wysyłana z częstotliwością co dwa dni (ale dobrze dopasowana wiadomość), o tyle wysyłanie ofert dla php dev lub devopsow do developera java mówi jedynie o braku profesjonalizmu. Poza tym, prosiłem pana lub pana koleżanke panią tomczyk żeby przestać wysyłać mi takie niedopasowane oferty nie raz, wiec niech mi Pan nie mówi ze to coś da. Poza tym na końcu jest prośba o wysłanie cv na maila, jak mniemam dostępnego dla wszystkich pracownikow no bo jak by mieli zobaczyć ze przyszła kandydatura gdyby tylko jedna osoba miała do niego dostęp??? Nie wydaje mi sie, żeby prośba o usunięcie mnie z waszej bazy danych była realna w takiej sytuacji, bo przecież pewnie ma pan sporo pracowników wiec musiałby pan sprawdzać na każdym komputerze ręcznie czy moje dane zostały usunięte. Wiec nie jest tak jak pan sugeruje, ze jak napisze maila z „prośba” żeby się ze mną nie kontaktować to i tak nie ma pan pewności czy któryś z pracowników nie gdzieś zapisane moich danych do kontaktu albo np ze pana kolezanka Sylwia nie ma mnie w znajomych i zaraz do mnie nie napisze z równie niedopasowana oferta...

@Hubert Kubasiewicz

Panie Hubercie, to nie chodzi o to, czy ja jestem javadev czy nie. Chodzi o to, ze oferty wysyłane przez państwa są cały czas wysyłane źle, nie do tych ludzi co trzeba. To co napisałem w pierwszym textcie jest przykładem z mojego kontaktu z wami ale serio Kraków to dosyć małe miasto jeśli chodzi o programistów i wgl IT i nie tylko ja mam takie uwagi do was. Z tego co się orientuje to zatrudniacie sporo javek do jednej dużej firmy z krk bo mam tam kolegów i wiem co nie co jak to wyglada. To jest po prostu moja rada do Was. A mój profil na Linku jest opisany tak jasno i nie ma co tam pomylić, rly... przynajmniej rekruterzy z innych firm nie maja z tym problemu

@javadev

A nazwałem się javadev żebyście wiedzieli może o kogo chodzi ale jeśli nie tylko mi wysyłacie oferty dla javy mimo ze nim nie jestem to może być trudno. Faktycznie

@javadev

Cały czas mam wrażenie, że jednak chodzi tu jednak o bicie piany, raz jeszcze proszę o podanie imienia i nazwiska wysłanie do mnie na hkubasiewicz@italents.pl a ja zadbam już o to, aby żadna z moich koleżanek niezależnie czy ma Pana w swoich kontaktach czy nie nigdy więcej Pana nie niepokoiła.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Developer w ITalents S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Gabryś

rekrutacja przez ITalents sp.zoo (bo sa to juz chyba nie ma to inna firma byla) przebiega ok. starają się szybko umówić na spotkanie u klienta i nie zmuszają do wcześniejszych spotkań w swoim biurze. szybkie info po spotkaniu i domkniecie rekrutacji .

ajti
@Gabryś

"Nie zmuszają" - no tak, bo inne firmy, które selekcjonują i osobiście weryfikują kandydatów, bo są tak wykwalifikowane, że mogą to robić, zmuszają ? czy jeśli kandydat chce się z nimi spotkać u nich w biurze, to spotka się z odmową?

Przemek
@ajti

Jak zobaczysz gdzie mają biuro, to nie będziesz się dziwił czemu nie zmuszają ;-)

@Przemek

Szanowny Przemysławie, Italents ma dwie siedziby, wystarczy spojrzeć do KRSu. Mam wrażenie, że opinie te są od osób, które nie są specjalistami IT, a przedstawicielami konkurencji i to chyba powstałej w ostatnich dniach ;), ale to tylko moje wrażenie. Powodzenia

Przemek
@Hubert Kubasiewicz

Wrażenie niestety błędne, ale zawsze warto próbować ;-)

@Przemek

No tak to czasem bywa kiedy interlokutorem jest osoba, która się nie przedstawia, wtedy wrażenia rzeczywiście mogą być błędne. Nigdy tego nie mogę zrozumieć, dlaczego brakuje ludziom, którzy jak rozumiem mają czyste intencje odwagi, aby się przedstawić z pełnego imienia i nazwiska. Przecież jak rozumiem celem napisania opinii jest to, aby zwrócić uwagę na fakt, iż coś należy zmienić czy poprawić. Każda opinia się liczy nawet, a zwłaszcza ta najbardziej negatywna. Ja np. wsłuchuję się we wszystkie sugestie i opinie i każdą z nich dokładnie analizujemy w Italents rekrutacja it. Jakże byłoby nam łatwiej gdybyśmy mogli zrobić to na konkretnym przykładzie. Zawsze można do nas napisać lub zadzwonić na pewno odpowiem na wszystkie wątpliwości, dane kontaktowe są na (usunięte przez administratora)- pozdrawiam, HK

Julia Maniewicz

Nagminny spam, oferty niedostosowane do umiejętności potencjalnego kandydata. Pani rekruterka nie rozumie, że nie mam ochoty skorzystać z oferty i nie jestem zainteresowana. Dodatkowo wszyscy pracownicy mają chyba standardowe formułki odpowiedzi.

Witold
@Julia Maniewicz

Skoro otrzymujesz oferty zatrudnienia od firmy ITalents to podejrzewam, że wysyłałeś tam swoje CV, aplikując na którąś z wcześniejszych ofert pracy. Mógłbyś zdradzić, na jakie stanowisko aplikowałeś? Nie ukrywam, że ciekawi mnie to.

@Witold

Witam, najlepszym sposobem na uniknięcie niechcianych propozycji pracy np na linkedin jest zablokowanie osoby czyli mnie czy innych pracowników Italents i tym sposobem uniknie się otrzymywania ofert pracy. My rekruterzy płacimy niemałe pieniądze za to, aby tam móc wysyłać oferty. Przypominam, że LD to portal właśnie dla takich celów służący tzn ktoś prezentuje swoje umiejętności zawodowe, a innych ktoś - rekruter - w wyniku konkretnego algorytmu, który pokaże filtr LD wysyła ofertę pracy. Wystarczy, że szukając np programisty java kandydat napisze "nienawidzę java" i LD pokaże go jeśli rekruter napisze, że szuka java. Oczywiście błędem rekrutera jest to, że nie czyta każdego profilu uważnie ...ale to inna sprawa... Pozdrawiam i zapraszam do zadawania wszelkich pytań bezpośrednio - hkubasiewicz@italents.pl

MC

Oferty proponowane przez Pana HK na LinkedIN są totalnie niedopasowane do kandydata. Brak feedbacku. Nie polecam

Hubert Kubasiewicz

Szanowna Pani, nie będę odnosił się do Pani odczuć na temat tego czy mój ton był kpiący i nieprzyjemny - myślę, że nie ma to sensu bo przecież ani Pani nie jest w stanie udowodnić tego faktu, ani ja, że taki fakt nie miał miejsca. Chciałem tylko zauważyć, że to ja do Pani zadzwoniłem, aby Panią zaprosić na spotkanie, a nie po to, aby z Pani kpić czy być dla Pani nieprzyjemnym. Zapewniam, że nie miałem takiego zamiaru, a jeśli Pani odniosła takie wrażenie to przepraszam.. Jeśli chodzi o pytania nt. Pani statusu zawodowego i możliwości rejestracji w UP to nie widzę w nich niczego złego. Wiele osób odpowiada na nasze ogłoszenie, w którym wyraźnie jest napisane, że szukamy kogoś kto ma status osobowy bezrobotnej, a później okazuje się, że ten fakt umknął uwadze osoby aplikującej. Doświadczenie pokazuje nam, że taka forma stażu jest odpowiednią formą wsparcia zarówno dla Firmy - przyszłego pracodawcy, który może wyuczyć zawodu osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia w rekrutacji pracowników IT jak i dla potencjalnego bezrobotnego kandydata/kandydatki który podczas nauki zawodu może jeszcze otrzymywać wynagrodzenie z UP. Wystarczy po prostu spojrzeć na staż jako na szanse zdobycia wiedzy i umiejętności bezwzględnie potrzebnych do wykonywania zwodu Rekrutera nie tylko IT. Jeśli Pani posiada tę wiedze i umiejętności to zapraszamy do aplikowania na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji, otrzyma Pani UOP i projekty do realizacji już pierwszego dnia pracy. Aktualnie na runku wiele firm korzysta z takiej formy wsparcia nie dlatego ze nie maja pieniędzy żeby zatrudniać pracowników, ale dlatego żeby dać szanse osobom bezrobotnym lub mającym trudności w znalezieniu pracy, na wyuczenie się nowego zawodu. Na zakończenie chciałem zauważyć, że link na który Pani się powołuje jest nieaktualny ponieważ np. w tej chwili to pracodawca musi opłacić badania stażysty. Informuję Panią także, że zgodnie z wymogami RODO Pani wszelkie dane zostały usunięte. Życzę Pani powodzenia i jestem więcej niż pewny, że na pewno znajdzie Pani pracę w bardzo szybkim czasie.

Hubert Kubasiewicz

Szanowni zawiedzeni dlaczego tak bardzo obawiacie się ujawnienia swoich danych przecież o wiele bardziej będziecie wiarygodni jeśli to zrobicie. Traktuję ten post jako post konkurencyjnej firmy, która nie potrafi w żaden innych sposób dać sobie rady na rynku jedynie wypisując takie bzdury... Tak na marginesie informuję, że ja osobiście nie prowadzę, żadnych projektów rekrutacyjnych. Pozdrawiam Hubert Kubasiewicz

pfff

Kompletny brak wiedzy i profesjonalizmu, wysyłają oferty pracy na PHP do JS developera i wszystko jak leci. Tłumacząc się że mięli żle wpisane stanowisko w systemie bo pisało javascript....bo faktycznie javascript to php. aż brak słów, może warto mieć podstawową wiedzę albo chociaż poczytać dane kandydtata.

Naiwny

UWAGA! ITalents SA jest w likwidacji, ITalents Sp. z .o.o używanie nielegalnie wizerunki firm z który minie współpracuje! Nie płacą na czas

hubert kubasiewicz
@Naiwny

A komu to ITalents sp z oo nie zapłaciło na czas? Halo Panie Naiwny bardzo proszę o taką informację bo z tego co wiem to zazwyczaj płacimy przed czasem. hk

hubert kubasiewicz
@Naiwny

a skąd an wiem Panie Naiwny kto jest Klientem Italents sp z oo? A tak w ogóle łatwiej nam będzie wymieniać opinie jeśli Pan się przedstawi.

Pracownik Everis
@hubert kubasiewicz

A ja chętnie posłucham o tym, jak Państwo z nami współpracujecie. I fajnie byłoby wiedzieć w jakim zakresie.

hk
@Pracownik Everis

@pracownik everis - ale JA tzn kto? ...i pyta Pan/Pani nas w jakim zakresie bo fajnie byłoby wiedzieć?

marek

Nie tak dawno jeszcze oni szukali ludzi na stanowisko jako Administrator IT ( z umiejętnością programowania ) i to naparwde była dobra oferta, ale zastanawiam się jeszcze nad tym jak u nich to będzie wyglądało cz rzeczywiście na plus jednak.

hubert kubasiewicz - italents.pl

Samo to, że ITalents SA jest w likwidacji nie oznacza nic złego, ITalents SA od ponad 3 lat nie wykonuje żadnych działań, nie zaciąga żadnych zobowiązań jest martwe, jest w likwidacji. Od kilku lat ITalents działający na rynku to Italents sp z oo, która bardzo prężnie się rozwiją, działa bez żadnych problemów, reguluje należności na bieżąco, nigdy nie miała żadnych problemów ani z Klientami, ani z pracownikami.

Naiwny
@hubert kubasiewicz - italents.pl

I chce Pan powiedzieć, że Italents sp. z o.o. ma podpisaną umową np. z firmą Everis?? O ile wiem, to jest to były klient ITalents S.A. - BTW - logo też jest takie samo jak w było w ITalents S.A. ....

Zostaw merytoryczną opinię o ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ITALENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Celulozy 17B
    04-986 Warszawa