Opinie o TES Group S.A. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TES Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TES Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TES Group S.A. w Tarnowo Podgórne

Pejo

Po raz setny dają ogłoszenie, że szukają kogoś do eksportu, a i tak nikogo kompetentnego z otwartą głową nie zatrudnią, bo nie pasowałby do tej kliki. To firma, która sama sobie robi krzywdę i po prostu nie chce się rozwijać na rynkach międzynarodowych.

Niedługo były pracownik

Teoretycznie genialny szef sprzedaży wcale nie musi mieć wykształcenia ekonomicznego, ktoś może być uzdolniony nie posiadając takiego wykształcenia. Ale w przypadku tej pani, o której mowa, jak i innych osób z działu sprzedaży to nie wchodzi w grę: to wszystko osoby pozbawione zdolności do tworzenia sieci sprzedaży i wszyscy dookoła to wiedzą doskonale.

Pejo

Mateusz Nowy wpis
@Pejo

Zgadza się. Obserwuję trochę rynek pracy i widzę. że od przynajmniej dwóch lat firma PSF w Sadach (grupa TES) ciągle wystawa to samo ogłoszenie dotyczące eksportu. Ciekawe, czy jest taka rotacja, że kogo przyjmą od razu odchodzi, czy też jako firma krzak w ogóle nikogo nie zatrudniają. Może wypowie się ktoś z pracowników. Tak czy owak trudno traktować tę firmę i to ogłoszenie w sposób poważny.

Pracownik Nowy wpis
@Mateusz

No więc odpowiadając, sprawa wygląda tak: działem handlowym, czyli kółkiem wzajemnej adoracji zarządza niby pani zootechnik (hahaha!!!), która nie ma pojęcia ani o handlu ani o technice. Firmie po prostu nie zależy na tym, żeby mieć wyniki na rynkach zagranicznych (to, co piszą o tym na stronie internetowej należy włożyć między bajki - eksport jest prawie w ogóle nieobecny, przynajmniej w stosunku do możliwości). Oni na pewno nigdy nie zatrudnią porządnego menedżera od eksportu z dużym doświadczeniem, który mógłby rozkręcić eksport, bo takiemu trzebaby porządnie zapłacić, a oni wolą brać jak najtańszych "ekspertów" od sprzedaży po zootechnice itd. Nigdy nie zatrudnią kogoś, kto biegle zna specyfikę eksportu i przepracował ileś lat jako dyrektor, kierujący sprzedażą poza Polską. No i kółko się zamyka - zawsze będzie tak samo.

Niedługo były pracownik Nowy wpis

Jaka jest prawda

Czy to prawda (podsłuchane)że w firmie Tes ,zatrudniani są ludzie bez wykształcenia do pracy biurowej,gdzie wymagane jest wykształcenie najlepiej wyższe ? Że połowa biura to jedna wielka rodzina ? Wolę wiedzieć nim złożę dokumenty, nie chce trafić z deszczu pod rynnę.

Roch Nowy wpis
@Jaka jest prawda

To niestety prawda. Tam nie zatrudnia się kompetentnych pracowników, a jeśli takowy przez przypadek w tej firmie się że znajdzie, odchodzi po miesiącu.

Czy TES Group S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy w TES Group S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pr

Oczywiście zmiany są bardzo widoczne,zmiany w kadrach były potrzebne! W końcu jest dobrze, jeśli pracownik nie czuje się doceniamy a tak było kiedyś ciężko jest się zmotywować do pracy ,im bardziej pracodawca dba o nas tym bardziej my pracownicy dajemy z siebie to co najlepsze.Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy TES Group S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w TES Group S.A.?

Ww

Na początek umowa na czas określony następnie umowa na czas nieokreślony

Franciszek
@Ww

Czas określony, to trzy miesiące? I tak jest na wszystkich stanowiskach? Bo jestem zainteresowany pracą na produkcji. Wspominają o dodatkowym ubezpieczeniu i benefitach, oraz o atrakcyjnym wynagrodzeniu, ile to obecnie jest?

Ww
@Franciszek

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą na produkcji proszę skontaktować się z działem kadr tam na wszystkie pytania otrzyma Pan odpowiedź,forma zatrudnienia(jak długo umowa na czas określony) i wynagrodzenie.Jeśli o mnie chodzi ja na dzień dzisiejszy jestem z pracy w tej firmie zadowolony.Nastąpily konkretne zmiany tylko na +

Czy pracownicy w TES Group S.A. dogadują się między sobą?

Vv

Oczywiście że tak

Agnieszka

Czy każdy pracownik po okresie próbnym dostaje umowę o prace ?

kamil

Jaka umowę zapewnia pracodawca ?

malcik

tes grup nie istnieje z 5 lat . piszecie o czymś czego nie ma ?

Blem

No właśnie, nie ma co patrzeć na negatywne opinie, przecież wiadomo to nie od dziś, że wylewają żale tylko osoby, które raczej już tu nie pracują i teraz nudząc się postanowili firmę obgadać, zdecydowanie tak

Pawlik
@Blem

Nie masz racji. Pracowałem tam i potwierdzam, że negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe.

Madero
@Pawlik

@pawlik ty nie masz racji bo piszesz bzdury

malcik
@Pawlik

kiedyś to ja byłem mister sister a teraz emeryt i kogo mam winić? obudź sie to co było a nie jest nie pisze się w rejestr

opiniak

A ja myślę, że niektórzy wybierają sobie zła pracę i później to jest efekt taki, że wszystko im nie odpowiada!

Natalia

@Klay, powiedz proszę coś więcej na temat pracy w TES Group. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Jaka jest atmosfera w pracy? @Hej hej, rozumiem, że pracujesz w TES Group, tak? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @zzz, czego szkoda? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców.

@Natalia

Zacznijmy od tego że opinie są tutaj i biurowych z siedziby w Poznaniu i produkcyjnych z fabryki w Golczewie. Zależy jakie stanowisko Cie interesuje, to dostaniesz wyczerpującą odpowiedź.

Klay

Firma jak najbardziej OK a gorzkie żale wylewa chyba jeden Pan który poleciał że stołka oraz jego rodzina i znajomi zatrudnieni w PSF

Rodzina
@Klay

A skąd takie przypuszczenia????

Hej hej
@Rodzina

Rodzina i znajomi zatrudnieni w PSF mają się bardzo dobrze, dziękujemy za troskę i również pozdrawiamy :-)

Jozin
@Hej hej

Haha:):):)

zzz

szkoda

Natalia

@Życzliwy czyli firma TES Group S.A. opłaca wszystkie składki swoim pracownikom? Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Podzielisz się swoją opinią na jej temat? Czym się w niej zajmujesz?

była pracownica

Uwaga nie płacą ZUS , podatków i zawsze się wykręcą. Dawno powinni znajdować się.............. wiadomo gdzie . Powyższe negatywne opinie to niestety wszystko prawda. Ci ludzie nigdy się nie zmienią, co najwyżej założą nową firmę.

Al
@była pracownica

A skąd wiesz że nie płacą ZUS ?

Życzliwy
@była pracownica

Czy wiesz , ze za pomówienia można trafić ...... wiadomo gdzie ? Czy to frustracja , ze Cię nie tam chcą ?

JA

fghh

A jak.jest teraz

Portos
@fghh

Jak mieszkasz niedaleko a szukasz pracy to złóż podanie,co masz do stracenia? Jak Ci się nie spodoba to zrezygnujesz

Natalia

@Anonim czy nadal pracujesz w TES Group S.A.? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Może ktoś miał podobne odczucia? Teraz firma rekrutuje na stanowiska takie jak: pracownik produkcji (http://www.psfactory.pl/wp-content/uploads/2017/03/Og%C5%82oszenie-rekrutacyjne-PSF-Pracownik-Produkcji.pdf) i pracownik biurowy (http://www.psfactory.pl/wp-content/uploads/2017/03/Og%C5%82oszenie-rekrutacyjne-PSF-Pracownik-biurowy.pdf) czy to któreś z tych stanowisk Ty zajmowałeś? Chcesz więcej o tym opowiedzieć, bo osoby, które widzą te ogłoszenia może ten temat zainteresować.

Jeśli nie przeszkadza Ci notoryczny brak zaufania ze strony pracodawcy i przełożonego, jeśli nie przeszkadzają Ci te same zmęczone i robiące od lat to samo, zamknięte na nowe wzorce biznesowe osoby na tych samych zapyziałych od lat stanowiskach, jeśli nie przeszkadzają Ci koleżanki, które uprzejmie doniosą na wszystko co się rusza, i ostrzą nóż za Twoimi plecami, jeśli masz dobry zapas wazeliny, jeśli nie masz żadnych aspiracji, a za pieniądze zrobisz dosłownie wszystko - to aplikuj! nadajesz się idealnie! a jeśli właśnie awansowałeś - świetnie! wiedz, że teraz jesteś pierwszy/a do odstrzału. Odradzam! szkoda nerwów!

Zostaw merytoryczną opinię o TES Group S.A. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w TES Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TES Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TES Group S.A.?

TES Group S.A.