Mateus Piotr Tyszkiewicz

Toruń

Opinie o Mateus Piotr Tyszkiewicz

tyszko 2013-04-05 10:45:42
Witam, prosi się o opinie na temat tej firmy ,czy pracują tam normalni i da się zarobić na poziomie,czy kolejny syfilis i [usunięte przez moderatora].Chodzi o warunki pracy i płacy na st. handlowca.Z góry dziękuję.
PH 2016-01-31 23:53:50
No to bierzcie wory i w miasto...!
BYŁY WIELOLETNI PRACOWNIK Z KRAKOWA 2016-11-13 14:56:41
Jako były wieloletni pracownik firmy Mateus/oddział Kraków ludziom którzy maja rodziny bardzo odradzam pracę w tej firmie. Nieustające nadgodziny oraz bardzo wątpliwa organizacja pracy to główne cechy krakowskiego oddziału.Kierownik oddziału Piotr Powtak oraz do niedawna kierujący działem sprzedaży Zbigniew Majal to osoby nieustająco mijające sie z prawdą.Niekompetencja i brak odpowiednich kwalifikacji spowodowała że pracownicy zamiast przenosin do Skawiny otrzymali propozycję pracy w Warszawie! My nikogo nie zwalniamy....... Przenosiny z Krakowa ul.Pułłanki do Skawiny to istny majstersztyk nieudaczności a dla pracowników prawdziwa gehenna.Ogólnie mówiąc jeżeli ktoś zobaczy ogłoszenie o pracę w firmie MATEUS powinien uciekac jak najdalej i nigdy nie aplikowac do tej załosnej firmy.STANOWCZO ODRADZAM I PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH W POLSCE PRZED FIRMĄ MATEUS!!!
Zostaw swoją opinię o Mateus Piotr Tyszkiewicz - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mateus Piotr Tyszkiewicz