logo Proforce Consulting

Proforce Consulting

Katowice

Opinie o Proforce Consulting

anonim 2009-04-29 14:54
Słowa kojarzące się z Proforce Consulting (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Proforce Consulting:
Najbardziej nie podobało mi się w Proforce Consulting:
anonim 2009-05-28 18:23
Słowa kojarzące się z Proforce Consulting (np:.solidna, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam źle.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili.
anonim 2009-08-14 14:44
[usunięte przez moderatora]
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako NISKIE
Atmosfera i ludzie tam pracujący są RACZEJ MIŁA ATMOSFERA ALE NERWOWA JESLI CHODZI O ZAROBKI
Od jakiej stawki można negocjować pensję? NIE MA PODSTAWY - UMOWA AKORDOWA!!
Najbardziej podobało mi się w Proforce Consulting: hmmm ludzie sa smieszni:P
Najbardziej nie podobało mi się w Proforce Consulting: KIEROWNICTWO TO [usunięte przez moderatora]
młody 2010-05-01 00:28
Ludzie na niższych stanowiskach mili, od kierownictwa w Góre- czym wyżej tym gorzej. Bałagan, brak organizacji, brak konsekwencji. Wyścig szczurów i pogoń nie wiadomo za czym. Nie polecam.
zos 2010-09-28 13:44
Nie polecam pracy w proforce. nie mają z czego wypłacać pieniędzy, więc wypłat nie ma. Atmosfera nerwowa, trzeba na głowie stanąć żeby kierownictwo było zadowolone, a oni i tak tego nie doceniają.
Donata 2011-01-14 18:54
Praca w Proforce to wolontariat,bo wypłat nie ma...
Mate 2011-02-21 21:45
Dziś dowiedziałem się że firma PC mająca jeszcze kiedyś siedibę w katowicach zbankrutowała ![usunięte przez moderatora]
jaro 2011-07-10 13:59
no lekka przesada z tymi wyplatami marne są ale są na czas.te 150 tygodniowo sie zarabia więc nie piszcie takich pierdół
ktoś 2013-08-26 20:57
Bo nie ma, ja pracowałam tam w 2010 i do dnia dzisiejszego nie dostałam wypłaty
ja 2014-08-02 12:23
Ja też pracowałam tam w 2010 i nie dostałam wypłaty
panterka 2014-11-10 15:52
Kodeks pracy nie wchodzi w grę, jeśli chodzi o ochronę pracowników. Bo wszyscy pracownicy niższego szczebla ok. 100 pracowali na śmieciowych umowach. Jeśli coś się nie podoba to należy wnioskować do sądu z powództwa prywatnego. Na to ci ludzie nie mają pieniędzy o czym kierownictwo wiedziało doskonale. Poza tym większość osób to młodzi i naiwni ludzie. Większość uczciwie pracowała, a pensji nie widzą do dzisiaj. Przykre doświadczenie jak dla takich młodych, sparzą się na całe życie.Rotacja była niesamowita, z tego co się orientuję to wszystkie telemarketingi to kanał. Patrzą tylko pracownika wykorzystać. W końcu "kierownictwo " to zwykli studenci co im się wydaje, że nie wiadomo jakie szychy. Podejście typowo psychologiczne.
tomek 2015-01-30 12:00
no jak kiedyś pracowałeś to pewnie wszystko zależy od tego dlaczego zrezygnowałeś jednak z pracy tam.. trzeba pogadac z szefem i tyle, na pewno coś zaproponuje jeśli ma jeszcze jakieś miejsce, jak mieliście dobre relacje, to na pewno wszystko będzie na plus, więc tutaj bez panki, idz do niego i zagadaj.
Były pracownik 2015-02-20 18:59
Witam, jestem byłem pracownikiem i odchodziłem z firmy z wielkim żalem. Czy firma nadal istnieje? Gdzie teraz jest jej siedziba? Jacek :)
tomek 2016-05-11 09:28
nie zawsze są ogłoszenia w prasie, @xoxo, warto sprawdzić na stronie firmy
Hanna 2017-05-24 10:00
@Były pracownik według KRS firma Proforce Consulting nadal istnieje. Zastanawiasz się nad ponownym podjęciem pracy w tej firmie? Piszesz, że byłeś pracownikiem Proforce Consulting. Co możesz napisać o pracy w tym miejscu?
Klaudia O. z Siemianowic Sl. 2017-08-20 14:19
Pracowałam w Katowicach w 2010 roku.
Bardzo lubiłam atmosferę w tym miejscu i prawdę mówiąc nie miałam problemu w wyplata!!
Zawsze była na czas ;) Szkolenia były szybkie i trochę chaotyczne ale taki jest telemarketing i prawdę mówiąc większość tego typu firm tak ma.Nie wiem z kąd żale na ta firmę ja lubiłam pracować tam i miałam dobra relacje z pracownikami i kierownictwem :)
Hanna 2017-09-04 12:08
@Klaudia O. z Siemianowic Sl. a czy w firmie Proforce Consulting była możliwość awansu na wyższe stanowisko pracy? A może Tobie się udało awansować? To przydatne informacje dla osób, które chcą przyjąć się tutaj do firmy.
Zostaw swoją opinię o Proforce Consulting - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proforce Consulting