logo Proforce Consulting

Proforce Consulting

Katowice

Opinie o Proforce Consulting

anonim 2009-04-29 14:54:23
Słowa kojarzące się z Proforce Consulting (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Proforce Consulting:
Najbardziej nie podobało mi się w Proforce Consulting:
anonim 2009-05-28 18:23:39
Słowa kojarzące się z Proforce Consulting (np:.solidna, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam źle.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili.
anonim 2009-08-14 14:44:29
[usunięte przez moderatora]
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako NISKIE
Atmosfera i ludzie tam pracujący są RACZEJ MIŁA ATMOSFERA ALE NERWOWA JESLI CHODZI O ZAROBKI
Od jakiej stawki można negocjować pensję? NIE MA PODSTAWY - UMOWA AKORDOWA!!
Najbardziej podobało mi się w Proforce Consulting: hmmm ludzie sa smieszni:P
Najbardziej nie podobało mi się w Proforce Consulting: KIEROWNICTWO TO [usunięte przez moderatora]
młody 2010-05-01 00:28:44
Ludzie na niższych stanowiskach mili, od kierownictwa w Góre- czym wyżej tym gorzej. Bałagan, brak organizacji, brak konsekwencji. Wyścig szczurów i pogoń nie wiadomo za czym. Nie polecam.
zos 2010-09-28 13:44:52
Nie polecam pracy w proforce. nie mają z czego wypłacać pieniędzy, więc wypłat nie ma. Atmosfera nerwowa, trzeba na głowie stanąć żeby kierownictwo było zadowolone, a oni i tak tego nie doceniają.
Donata 2011-01-14 18:54:55
Praca w Proforce to wolontariat,bo wypłat nie ma...
Mate 2011-02-21 21:45:42
Dziś dowiedziałem się że firma PC mająca jeszcze kiedyś siedibę w katowicach zbankrutowała ![usunięte przez moderatora]
jaro 2011-07-10 13:59:57
no lekka przesada z tymi wyplatami marne są ale są na czas.te 150 tygodniowo sie zarabia więc nie piszcie takich pierdół
ktoś 2013-08-26 20:57:25
Bo nie ma, ja pracowałam tam w 2010 i do dnia dzisiejszego nie dostałam wypłaty
ja 2014-08-02 12:23:24
Ja też pracowałam tam w 2010 i nie dostałam wypłaty
panterka 2014-11-10 15:52:15
Kodeks pracy nie wchodzi w grę, jeśli chodzi o ochronę pracowników. Bo wszyscy pracownicy niższego szczebla ok. 100 pracowali na śmieciowych umowach. Jeśli coś się nie podoba to należy wnioskować do sądu z powództwa prywatnego. Na to ci ludzie nie mają pieniędzy o czym kierownictwo wiedziało doskonale. Poza tym większość osób to młodzi i naiwni ludzie. Większość uczciwie pracowała, a pensji nie widzą do dzisiaj. Przykre doświadczenie jak dla takich młodych, sparzą się na całe życie.Rotacja była niesamowita, z tego co się orientuję to wszystkie telemarketingi to kanał. Patrzą tylko pracownika wykorzystać. W końcu "kierownictwo " to zwykli studenci co im się wydaje, że nie wiadomo jakie szychy. Podejście typowo psychologiczne.
tomek 2015-01-30 12:00:11
no jak kiedyś pracowałeś to pewnie wszystko zależy od tego dlaczego zrezygnowałeś jednak z pracy tam.. trzeba pogadac z szefem i tyle, na pewno coś zaproponuje jeśli ma jeszcze jakieś miejsce, jak mieliście dobre relacje, to na pewno wszystko będzie na plus, więc tutaj bez panki, idz do niego i zagadaj.
Były pracownik 2015-02-20 18:59:06
Witam, jestem byłem pracownikiem i odchodziłem z firmy z wielkim żalem. Czy firma nadal istnieje? Gdzie teraz jest jej siedziba? Jacek :)
tomek 2016-05-11 09:28:48
nie zawsze są ogłoszenia w prasie, @xoxo, warto sprawdzić na stronie firmy
Zostaw swoją opinię o Proforce Consulting - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proforce Consulting