Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Szok

Nie wal ściemy, nie zmieniaj tematu. Te wszystkie negatywne co do firmy opinie są niestety prawdziwe. Nie ma tam żadnych żaluzji ani rolet. Prawda jest taka ze traktują nas jak niewolników. A jak się sprzewciwisz to straszą naganą. Atmosfera straszna, najgorsza w strefie niepołomickiej. Jeżeli ktoś chwali tą firmę to znaczy ze siedzi w kieszeni u kadrowej która tam rządzi.

Znudzona

Zaiste jest kilka obozów w firmie . Twoja pozycja zależy w którym obozie jesteś . Ale najbardziej śmieszy mnie to jak wszyscy na stojąca wciskają sie do tyłka dyrektorki personalnej a za jej plecami obgadują ja na wszystkie strony i sposoby :):):):):):) Nikt nie ma odwagi powiedzieć prawdy takie towarzystwo wzajemnej adoracji sie utworzyło . Ludzie sie do nas zatrudniają chwile popracują i jak widza co tu sie wyprawia to od razu odchodzą ,chyba ze trafi sie jakiś lizus to zostaje i wchłonięty zostaje w szeregi towarzystwa wzajemnej adoracji i wspólnie sobie słodzą i lukrują :):):) przyglądając sie z boku niezły ubaw :)

I jak widać na załączonym obrazku to nie tylko moja opinia !!!!!!! Do "zniesmaczona" widzę ze biuro tez zaczyna umieszczać swoje wpisy :) To dobrze niech ludzie widza ze opinie tu krążące to nie tylko wpisy produkcyjnych ale rownież pracownikow biurowych bo wsród nich jest pełno żmij :(

zniesmaczona

"pracownik" w pełni się z toba zgadzam !!!!!! dokladnie tak wyglada praca w sopem .

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.

Atmosfera dobra !!!!! Chyba nie wiesz co piszesz . Atmosfera z pozoru wyglada ok . A prawda jest inna zawiść , zazdrość , wszyscy zachowują sie jak gdyby bułkę przez bibułkę jedli . Jedna ręka klepią Cie po plecach a w drugiej ręce scyzoryk ci w plecy wbijają . Fałszywa przychylność !!! Ale to moja osobista ocena sytuacji moze kto inny inaczej to odbiera

Ptak

Odpowiedz do "zainteresowany " Kolego ale ty nam wcale łaski nie robisz , nie będziemy opuszczać flag do połowy bo ty sie nie chcesz u nas zatrudnić :(

Dziękuje za wpisy odnośnie pracy w waszej firmie . Odpuszczam ta firemkę trafiła sie dobra praca tez w strefie .

Ropucha

Jak nie lubię PIS-u to miejmy nadzieje ze zrobią porządek z obcymi korporacjami w naszym kraju i zaczną płacić podatki jak nasze firmy . A nie rozbój w biały dzień wyzysk ludzi i do tego strefy i nie płacenie podatków .

Tygrysek

Pracowałem tam chwilkę . Praca nie jest zła tylko zarobki strasznie marne . A umówmy sie do pracy nie chodzi sie żeby było miło i przyjemnie tylko po to żeby pieniążki zarabiać . Do pana zainteresowanego praca jako technik jak chcesz mieć spokojna prace nie wymagająca taka sielanka i wczasy to polecam tylko nie licz na dobre zarobki .

Ktoś

Było 5 techników, w ciągu roku odeszło 4.

@Ktoś

A wiesz jaki był powód odejścia ?

in
@Zainteresowany

chłopaki szukają lepiej płatnej pracy. dziewczyny z linii też się zwalniają i one nie przedłużają umów.

@in

To to musi być jakaś masakra finansowa i personalna jeśli chodzi o managerów tego działu technicznego .

Dzień dobry Jestem zainteresowany podjęciem pracy w waszej firmie na stanowisku technika . Moze ktoś pare zdań napisać o pracy na tym stanowisku tylko proszę o poważne wpisy . Bo z tego co wiem to straszna rotacja tam jest w tym dziale pracownicy cały czas od chodzą . I chciałbym sie dowiedzieć czy to problem z pracownikami czy z pracodawca ? Czekam na info pozdrawiam

onaona

Zapewne kolejny obronca z kadr probuje zrobic z nas posmiewisko no ale kazdy widzi jak jest rafciu :) mozesz wymyslac dalej bo za marzenia sie nie placi :)

Rafik

Chłopy to prawda ze panny napalone i można wychaczyc coś na boku , ziom mi sprzedał bajere ze ponoć sa niektóre tak napalone ze na pięterku w trakcie można poćwiczyć ? Proszę o poważne wpisy bo jak tak to nawet na sprzątacza tam idę ! Z tego co wiem to niektóre takie napalone ze szarpią małego jak reksiu szynkę ,super nie mogę sie doczekać :)

@Rafik

A puknij Ty się w czoło! U nas są takie normy ze nie ma czasu odejść ze stanowiska na 2 minuty a poza tym gora chodzi i patrzy nam na ręce a ty pieprzysz takie głupoty ,robisz nam tylko zła opinie a w tym gów.. co piszesz nie ma ani grosza prawdy.

Rafik
@onaona

Uderz w stół a nożyce sie odezwa :)

Wysoki

Ludziska idą święta moze koniec z tymi agresjami . Co prawda pracodawca marny bardzo marny :( powiedział bym firma garażowa. Taka komuna w wydaniu a la france z zewnątrz kolorowo a w środku bałagan . Wszystkie te ISO 5s to fikcja zrobili to chyba tylko żeby lepiej sie czuć . I ze względów marketingowych i tyle . Ale zostawmy to Zdrowych Świat i szczęśliwego nowego roku . Moze kolejny rok przyniesie nowa prace byle by lepsza była niż ten twór i ta cała niby zgrana paczka :(

Robot

Lepiej żeby Ci nic nie wypadało ;)

Robot

Lepiej żeby Ci nic nie wypadało ;)

ninja

zobaczymy jak dlugo tam popracujesz bo z twoim tempem pracy i mozgiem okres probny i szkanie niby lepszych pieniedzy......

ninja

Do Pana który napisał że jest wykwalifikowany-proszę Cię nie ośmieszaj się bo gdyby tak było to byś nie płakał że mało zarabiasz;-) tylko byś dobrze robił a tu jedna wielka kicha z Tobą;-)i obrońcy z nikogo nie rób tylko popatrz uważniej a później wypisuj głupoty,,,,, wykwalifikowany mało pojętny!!!!!

Wykształcony ;)
@ninja

Ale ja nie płacze ze mało zarabiam tylko ze firma mało płaci !!!! Zacznij czytać ze zrozumieniem . Gdyby moje być albo nie być zależało od moich zarobków to napewno nie trafił bym do tej firmy . Ale w związku z tym ze mogę troszkę zwolnić tempa i pozwolić sobie na prace za mniejsze pieniążki to już inna bajka . Co nie zmienia faktu ze firma nie potrafi docenić pracy na utrzymaniu ruchu i płaci w porównaniu do zarobków w Krakowie bardzo mało . Dam przykład nowa firma w Niepołomicach proponują na stanowisko technika 4.500 netto wiem bo byłem wczoraj na rozmowie . No i jak tu sie maja zarobki techników w firmie ?????? No bo chyba trochę cienko wypadają .

zła

Kiedy niby było dobrze w pracy ??? jak nam hajs brali za zgubioną gwiazde ?? A może dzisiaj jak był przesuj 5 godzinny po czym szanowny szefuncio całą wine za zepsutą maszyne zwalił na produkcje ?? co moze my odpowiadamy za zapasowe części do maszyn ??? zamówiona maszyna do tulejek w marcu do tej pory nie przyszła ..a dlaczego ??? zostawie to bez komentarza...

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.