Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Anakonda

Halo halo Komu wam psujemy opinie ???? Nie da sie psuć czegoś co od początku jest popsute . Standardowy tekst nie podoba sie to wyny !!!! Oj ty błaźnie tak to my lepszej polski nie wybudujemy . Moze powinnismy sie kłaniać państwu z biura ze możemy wogule pracować i pozwolić z siebie robić niewolników tak ????? Zdegustowana w czyjej drużynie grasz bo chyba nie w naszej !!!!!!!!!! Idź jutro do biura i wogule przeproś ze to ze głośno oddychasz i prosisz o karę dla siebie !!!! Jak by firma była pożądana to nikt by złego słowa nie powiedział !!!!! Sprawdź cię sobie czy o której kolwiek firmie ze strefy tak złe sie pisze !!!!!!!! Ciekawe dlaczego nie ???

ac
@Anakonda

W ogóle pisze się przez ó zamknięte, szkoła podstawowa się kłania !

zdegustowana

Dziewczyny dajcie juz spokój bo tylko nam opinie psujecie.Nie podoba się to droga wolna nikt was tam siłą nie trzyma.

Anakonda

Jak sie wszystkie będziemy razem trzymać to nic nam nie zrobią !! Co wszystkie nas zwolnią ? Nie sadze . Pamiętajcie w kupie siła :) A jak chcą nam zabierać premie to niech zabierają niech sie udławią tymi pieniędzmi a w soboty i na nadgodziny niech kierownicy i biuro przychodzi !!!!!

żaba

Tylko żeby tak było za każdym razem a nie tylko jednorazowy sprzeciw.Zobaczymy co będzie następnym razem.

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
ee

Nie ma to jak zgrany zespół :) wkońcu pokazaliśmy ze jestesmy drużyną :d

żaba

Tylko ze to nie realne zeby sie wszyscy zebrali.A tak to jutro bedziemy czekać do 12.00 czy aby idziemy czy może mamy wolne.

Menopauza

Ja proponuje umówić sie jedna całą zmianą i idziemy wszystkie i wszyscy na chorobowe !!!!!!!!!!!!!

zniesmaczona

Wychodzi na to że firma liczyła na naszą niewiedze.

Serdeczna

pracownikowi przysługuje prawo do co najmniej 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku w każdym tygodniu, obejmującego co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego. W szczególnych przypadkach odpoczynek tygodniowy może zostać ograniczony do 24 godzin. Dotyczy to: - pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy, - przypadków konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii

AFRODYTA

Teraz macie dowód jaka firma jest wspaniała ! Jak zawsze chcą nas załatwić na cacy ,sobota pracująca i to dwie zmiany ? cieszycie się prawda! :D mydlą wam oczy smieja się z was a wy jak te zabłąkane owieczki idzie tam gdzie wam każa.! Normalnie żal patrzec.

Anka

Cieszycie się że wam zrobili impreze za wasze premie,których nigdy nie otrzymujecie??I opowiadają że norm nie wyrabiacie albo doczepią się,żę pudełko z silnikiem leżało na podłodze a nie na szafce i oczywiście wtedy po premii.Przecież nie ze swoich kieszeni wam wyłożyli żebyście sie dobrze bawili.za te 1300zł które się tam zarabia to takie imprezy co miesiąc powinni robić.

Aaa B.

Już wchodząc do biura widać jak "piękne"damy kpią z ludzi a na dodatek w ogóle są bardzo mało kompetentne jeżeli chodzi o sprawy papierkowe to trochę im brakuje do tych stanowisk na których są,jeszcze się powinny do szkoły wrócić :)jak i panowie którzy tam zarządzają z valeo troszku sie mineli z powałaniem :)Jak była kontrol z ISO wszystko było ustawione ludzie mieli regułki wyuczone co mają mówić,a jak sie okazało to na większośc stanowisk nawet nie podeszli.Zarobki skandaliczne na to tyranie.O atmosferze w tej firmie chyba już nie trzeba wspominać jak w każdnym komentarzu jest napisane to już chyba wiadomo jak jest:) ludzie strzeżcie sie tego miejsca z dala!!!Niech sobie murzynów zatrudnią i będą im tyrać bo do tego zmierza wszystko.

masz racje zniesmaczona,szczera prawda.

zniesmaczona

Coś ekstra nie zrekompensuje nadgodzin do których byłyśmy zmuszane przez pół roku wliczając soboty i prace po 10 godzin .;/Myślą ze mogą nam zamydlić oczy a fakt jest taki ze byłysmy gnebione,zastraszane i zmuszane do pracy po 10 godzin .To przykre.. może ty tak nie miałeś bo miałes farta ze trafiłes na dobry dział ale ci co sa na statorach to lekko nie maja.

afrodyta

za moje pieniądze? a kiedy Ci niby przelali te pieniądze na konto skoro uwazasz ze to twoje pieniadze bo ja jakoś nie zauważam ani ubytku na koncie ani przybytku.To jak co roku mydlenie nam oczu tym razem zapewne chodzi o zmiane w stawce- standard.Najpierw narzekacie ze wszystkie się zwalniacie a potem idziecie na bal i udajecie ze jestescie na wielkiej gali a gdzie jestescie ? ja miesiac zapewne kolejne osoby się zwolnia.

do Miska

Impreza była zajebista , nie było ochłapów jak to napisałaś/eś tylko było bardzo dobre jedzenie wszystko dobrane i żałuj ,że Cię nie było, bawiliśmy się między innymi właśnie za Twoje pieniądze! Zaznaczam nie jestem pracownikiem biura ,tylko pracuję na produkcji:-) Oby więcej takich imprez było bo było naprawdę rewelacyjnie !

Miska

Firma rzuci ochłapy a wy lecicie jak te świ__e nie ubliżając nikomu . Zamiast zebrać sie w kupę i nie iść . Narzekacie ze jest zle ze małe zarobki Ale wasza wola . Miłej zabawy

stefun

o ktorej jest bal?

xxx

Jutro gorąca noc!szykować się!

Zorro

To prawda można powiedzieć ze jak sie komuś nie podoba to wcale nie musi tam pracować i może zawsze sie zwolnić . Wszystko sie zgadza ale tak mówi tylko obóz rządzący !!! Tzn ludzie którzy tam pracują na stanowiskach kierowniczych maja ciepłe posadki dobre zarobili . To oni potrafią tak powiedzieć broniąc swojego kolorowego świata " jak ci sie nie podoba to nie narzekaj tylko sie zwolnij" żaden z nich nie widzi dalej jak czubek własnego nosa i ludzie którzy narzekają i chcą coś zmienić żeby było lepkiej sa im nie po drodze . Cała ta w cudzysłowiu elita jest tak płytka nie ma pojęcia o dobrym zarządzaniu . Zamiast naprawiać to co szwankuje w firmie to lepiej pozwolić na duże rotacje i wymianę pracownikow w końcu ci co narzekają odejdą a przyjdzie taki co bedzie cicho siedział i po problemie . To tylko im sie tak wydaje :( Tylko ze to co sie dzieje w firmie idzie w świat i niedługo naprawdę nikt tam nie bedzie chciał pracować . Już jak tylko ktoś wspomina o sopem to miny sa nie tęgie . Co innego jak była by to jedyna firma to mogli by sobie pozwolić na taki styl zarządzania ale na szczęście firm jest coraz więcej :) Dlatego tak dalej a pracownikow będziecie musieli pozyskiwać na Ukrainie .

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.