pokoal

Gdańsk

Opinie o pokoal

anonim 2010-06-17 22:05:51
miałem nie stety okazje pracować w tej firmie i nic dobrego nie moge o niej powiedziec,tylko same złe żeczy jesi ktoś planuje spółprace z tą firmą to odradzam (usunięte przez administratora)
prawda 2010-07-04 10:41:07
sam (usunięte przez administratora) nie jest taki zły w polsce ludzie u niego dobrze zarabiają i kase mają na czas,tylko w niemczech dał władze osobą które czują sie bogami,oszukują traktują ludzi jak gówno,panie (usunięte przez administratora) jak chcesz żeby ludzie nie mieli pretensji do poana firmy to niedawaj kasy kierownikom żeby płacili ludziom tylko sam płać a na pewno skończom sie przekręty i oszustwa i nikt już nie bedzie nażekał na prace u pana.Ludziue są oszukiwani w niemczech ibez prawa głosu
anonim 2011-09-10 21:01:54
A JA W TEJ FIRMIE PRACUJE I CHCE DO EMERYTURY PRACOWAC ! A Z PANEM FAJFEREM NAJLEPIEJ MI SIE PRACUJE TO NIE JEST TYLKO MOJE ZDANIE, KASA JEST OK.POZDRAWIAM SZEFA(usunięte przez administratora)
fasadowiec 2011-12-23 16:04:37
Ty życiowa niedojdo i idioto jak 1100 euro jest ok. dla ciebie głąbie i fajfer ten rudy oszust jest dobry to od tego taniego alkoholu zlasował się mózg no i w dodatku wazeliniarz z ciebie.Jedna wielka banda idiotów z rudym fajfrem na czele dymać was i nic więcej barany i nieudacznicy!!!!
Byly pracownik 2014-02-16 17:21:44
W POKO-ALu pracują często ludzie z ulicy. Fachowcy odchodzą, bo nie jest to odpowiednie do zarobków jakie firma oferuje oraz jak są traktowani przez pseudo kierowników.
MANIEK G 2014-07-05 20:25:58
FIRMA OKI I Z ZASADAMI,PIENIĄDZE ZAWSZE NA CZAS
kwit 2016-05-20 22:45:13
noo skoro tworzyli nową fabrykę, to raczej dobry znak :)
Zostaw swoją opinię o pokoal - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pokoal