Opinie o Pokoal w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pokoal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pokoal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pokoal w Gdańsk

miałem nie stety okazje pracować w tej firmie i nic dobrego nie moge o niej powiedziec,tylko same złe żeczy jesi ktoś planuje spółprace z tą firmą to odradzam (usunięte przez administratora)

Pracownik z lotniska Nowy wpis

Dobrze ze nie ma już ala kierownika kwiatka ten typ hydraulika i (usunięte przez administratora)spluczek sanitarnych walił ludzi na żywca z kasy i opcinal godz a zbierał sobie cent do centa z każdego i miał hydraulika za co hlac z pracownikami swojej brygady niech (usunięte przez administratora) się pochwali jak pił z pracownikami a później zamykał się w pokoju bo ludzie chcieli go bić dobrze (usunięte przez administratora) że cie już nie ma

j-23

Jeżeli za 230 godzin pracy dostaje się 1370 euro to trochę mało,trzeba podpisywać co miesiąc dwa dni urlopu bezpłatnego a przez rok uzbiera się dosyć sporo takich dni które do niczego się nie liczą to jest przekręt,warunki socjalne u niektórych kierowników woła o pomstę do nieba po pięciu,sześciu ludzi w pokoju no i chyba najważniejsze pracownik jest traktowany jak śmieć przez pseudo kierowników bez wykształcenia,większych buraków w życiu nie spotkałem i nie spotkam, atmosfera w pracy jest fatalna no ale jeżeli nie masz na chleb to można samemu się przekonać co to za firma i się przyjąć do pracy

Budowlaniec z krwi i kości. Nowy wpis
@j-23

a ty jakie masz wykształcenie - magisterskie ? do czego pijesz, bo nie rozumiem. Ja jestem kierownikiem w Poko-alu i mam studia ? Czy zasiadasz w zarządzie i widziałeś papiery kierowników jakie mają ? bo chyba plotka plotką powtarzana po stokroć w końcu stała się prawdą w twoich oczach :(

Poko Nowy wpis
@Budowlaniec z krwi i kości.

Tu 90 % kierowników to bez szkoły tylko cwaniaków udają . A ludzi mają za murzynow i kłamią im prosto w oczy .

Zainteresowany Nowy wpis

Słyszałem, ze firma ma dobrą opinię. Patrząc na forum i jak rzadko piszecie to pewnie tak jest??

Aneta

Firma właśnie poszukuje osoby na stanowisko Montera fasad aluminiowo-szklanych. Co możecie powiedzieć na temat pracy na tym stanowisku? Na co mogą liczyć osoby rozważające aplikację do POKO-AL?

j-23
@Aneta

Naprawdę na nie wiele mogą liczyć nowi pracownicy,radzę omijać firmę dalekim łukiem

Łebianin
@Aneta

Jeżeli jesteś dobry to zarobisz, jeżeli stałeś przy fasadzie i widziałeś jak ona wygląda to odpuść sobie :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pokoal.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Jasiek

Tak dawno nikt nie pisał, że zastanawiam się czy jest tak dobrze? Warto startować?

Aneta

Jeśli komentarz naruszał regulamin serwisu gowork @szczery, to wtedy rzeczywiście komentarz może zostać usunięty. Co do umowy, jeśli jest o pracę, to w takim razie jaki firma podaje powód zwolnienia gdy pracownik odmawia wyjazdu? (Chodzi mi o to czy jest taki zapis w umowie, na który może się powołać).

długoletni pracownik
@Aneta

Pani Aneto , czy Pani jest pracownikiem Firmy GoWork bo najpierw podgrzewacie dyskusje z niezadowolonym pracownikiem później wysyłacie ofertę do Firmy ,że możecie za pieniądze pomóc w poprawie wizerunku. Jest sporo firm które ten proceder spotkał . Pracuje tam po kilkaset osób zadowolonych i inni ....

Aneta

@Pracuś a Ty jesteś pracownikiem pokoal? Możesz odnieść się do wyżej dyskutowanych kwestii? To bardzo ważne, aby faktycznie rozmowa merytoryczna i konkretna była prowadzona o konkretnej firmie. Inne przypadki mogą wprowadzać w błąd jej potencjalnych pracowników.

szczery anty trynkiewicz

widze ze niewygodne opinie dla firmy sa usuwane. napisalem tu opinie i zostala usunieta

Pracuś
@szczery anty trynkiewicz

Sprawdź czy nie napisałeś opinii na forum phu pokoal, bo są dwa :)

Aneta

@szczery(anty trynkiewicz) ale w takim razie, jakie umowy obowiązują w pokoal? Jest to umowa o pracę, czy może umowa zlecenie? Czy pracownicy, który faktycznie się nie zgadzają na dodatkowe zmiany są zwalniani?

szczery anty trynkiewicz
@Aneta

umowa o prace na najnizsza krajowa ,choc tak naprwde jest wiecej na godzine niz na umowie . codziennie po 11 godz z tego płaca za 10,5 bo odliczaja jedna przerwe, jak nie pracuje sie w soboty to strasza ze utna z kazdego dnia roboczego po 30 min jak sie nie zgadzasz na wyjazd to zwalniaja nie uprzedza ze wyjazd tydzien wczesniej tylko z dni na dzien nie polecam tej firmy i omijac,jedynie warszawiaki cos tam probowali walczyc o swoje bo tych z trzody kierownictwo nie szanuje i wie ze sie nie postawia bo boja sie o prace. dno dno i jeszcze raz dno ta firma

Aneta

@J-23 a dlaczego pracodawca chce, aby podpisywać wnioski urlopowe co miesiąc? Możesz opowiedzieć coś więcej? Można się na to nie zgodzić? Więcej informacji jest kluczowe do zrozumienia tego, co nazywasz przekrętem.

pracownik 5
@Aneta

Albo podpiszesz wniosek urlopowy albo nie pracujesz,takie zasady są w Poko-Al

Aneta

@j-23 a tak konkretnie? W zależności od preferencji, wymagań oraz innych czynników to co Tobie w firmie nie odpowiada i sprawia, że odradzasz innym pracę w niej, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego jeśli możesz, to powiedz co sprawia, że według Ciebie należy firmę pokoal omijać. Tak, by osoby zainteresowane pracą w niej mogły wyrobić sobie swoje zdanie.

kwit

noo skoro tworzyli nową fabrykę, to raczej dobry znak :)

MANIEK G

FIRMA OKI I Z ZASADAMI,PIENIĄDZE ZAWSZE NA CZAS

Byly pracownik

W POKO-ALu pracują często ludzie z ulicy. Fachowcy odchodzą, bo nie jest to odpowiednie do zarobków jakie firma oferuje oraz jak są traktowani przez pseudo kierowników.

fasadowiec

Ty życiowa niedojdo i idioto jak 1100 euro jest ok. dla ciebie głąbie i fajfer ten rudy oszust jest dobry to od tego taniego alkoholu zlasował się mózg no i w dodatku wazeliniarz z ciebie.Jedna wielka banda idiotów z rudym fajfrem na czele dymać was i nic więcej barany i nieudacznicy!!!!

A JA W TEJ FIRMIE PRACUJE I CHCE DO EMERYTURY PRACOWAC ! A Z PANEM FAJFEREM NAJLEPIEJ MI SIE PRACUJE TO NIE JEST TYLKO MOJE ZDANIE, KASA JEST OK.POZDRAWIAM SZEFA(usunięte przez administratora)

prawda

sam (usunięte przez administratora) nie jest taki zły w polsce ludzie u niego dobrze zarabiają i kase mają na czas,tylko w niemczech dał władze osobą które czują sie bogami,oszukują traktują ludzi jak gówno,panie (usunięte przez administratora) jak chcesz żeby ludzie nie mieli pretensji do poana firmy to niedawaj kasy kierownikom żeby płacili ludziom tylko sam płać a na pewno skończom sie przekręty i oszustwa i nikt już nie bedzie nażekał na prace u pana.Ludziue są oszukiwani w niemczech ibez prawa głosu

Zostaw merytoryczną opinię o Pokoal - Gdańsk

Pokoal