brak logo

Kanwa

Warszawa

Opinie o Kanwa

niunia 2009-07-21 13:05:59
Ogólnie nienajgorzej.

Ale tylko 2 niedziele wolne w miesiącu.

Choć zarobki w porównaniu z innymi sklepami dużo wyższe.
Kobieta 2010-04-03 12:33:41
Praca w Kanwie na Tarchominie to totalna porażka, 2 dni wolne w miesiącu, zarobki ok 2 tyś, ale za tyle godzin to zadna rewelacja,czysty wyzysk ale nie to jest najgorsze, zło totalne to ludzie którzy tam pracują sama wies,choć do wsi nic niemam ale w tym przypadku z takimi ludzmi nie da sie pracować jedno na drugiego donosi ,wszystkie bardzo zazdrosne,słoma z butów wystaje a mają sie nie wiadomo za kogo,z tymi ludzmi w takiej atmosferze nie da sie wogóle pracować, na porządku dziennym jest oszukiwanie klientów czyli jesli się w kasie nie zgadza to nalicza sie klientom pare produktów zazwyczaj i tak nie biorą paragonów a jak sie klient zorientuje to sie mówi ze sie pomyliłam i z klientów sie wszystkie smieją a pieniązki sie gromadzi w kasetce w razie czego jak by sie nie zgadzało to żeby było skąd dołożyć,srednio jednego klienta się oszukuje na ok 20 zł i tak większośc robi zakupy za ok 200zł ,i wszyscy w Kanwie wiedzą ze takie coś ma miejsce, ale tak jak mówie pracownicy tam pracujący to plemie Kainowe jedno drugiemu by nóz w plecy wbiło,nie spotkałam się z takimi ludzmi nigdzie i nie życzę najgorszemu wrogowi spotkać takiego delikwenta na swojej drodze a jesli chodzi o zwolnienia to zawsze tam wręczają w ostatni dzię trwania umowy nawet w sylwestra
misia 2011-02-25 20:30:15
też tam pracowałam i to kilka lat. zarobki spoko w porównaniu z innymi sklepami, mimo że jest mało wolnego. fakt że relacje miedzykoleżeńskie to jakaś pomyłka wręcz katastrofa :/
Pani Basia 2013-04-28 10:02:26
Może ktoś napisać dokładnie ile się zarabia, zarobki dużo wyższe w porównaniu do innych sklepów brzmi dość tajemniczo. Jak się pracuje? Po ile godzin dziennie (płatne nadgodziny?)? Trzeba mieć ubranie robocze, czy można ubierać się jak się chce? Jeśli dają robocze, to czy pracownicy dostają jakiś dodatek socjalny na pranie, typu 50 zł do pensji?
pracownik 2013-09-01 18:06:19
omijacie ten sklep jak możecie a napewno nie do pracy pracuje tam sama wieść ludzie okrutni i podli same panie kierowniczki są ze wiochy tu w warszawie mają mieszkania a na swojych wiochach domy budują a to ciekawe z zarobków sklepowych no ale się ludzi wykorzystuje to jest za co budować domy,ale nie tyljko w pracy się wykorzystuje klientów tesz się oszkuje kupuje się przetermionowane wędliny za grosze a sprzedaje po wysokich cenach nawet salami była sprzedawana 3 miesiace po terminie ciasta pół roku terminie ropzkakowuje się z opakowań i sprzedaje na wagę tak i większość towaru jest tam sprzeddawana stare za wysoką cenę a tą panią kierwonik niech ktoż nauczy kultóry bo chodzi po sklepie i przeklina.szkoda słów można by ksiązkę napisać co ona tam wyprawia .nieradzę tam ani pracować ani chodzic po zakupy bo pracownicy niemaj ą ważnych nwet badań.
Zainteresowana 2013-09-08 21:06:32
Zamiast wycieczek personalnych czy możecie napisać coś więcej o zarobkach? Jaka jest stawka za godzine?
2013-09-09 18:53:59
Witam
godna jestem podziwu dla ludzi którzy pracują w tych sklepach ale z tego co się zorientowałem to sama wieś a są to dziewczyny które przyjechały ze wsi do miasta i za wszelką cenę chcą tu przetrwać nieważne jakim kosztem są to ludzie pozbawieni godności uczciwości w stonku do koleżanek za to żeby przypodobać się pani kierowniczce z sa w stanie zrobić wszystko zresztą ta pani z nigdy nie powina byc kierownikiem bo to jest esesman nie kierownik najprawdopodobnie urodziła się za póżno bo napewno sprawdziła by się w obozach zagłady nailepiej by się tam sprawdziła bo pastwienie się nad ludzmi z szczególne okrócieństwem dla dlaniej przyjemność zadaje pytanie tej pani jak pani sobie wybraża dalsze życie niema pani rodziny bliskiej mam nadzieje że ta siostrzenica u której pani ma byc na staroąć odpłaci pani za wszystkie krzywdy jakie pani ludziom zrobiła i uważam że taka osoba jka pani nie powina chodzić do kościoła bo swoją obecnośćią obraża pani boga.
Zainteresowana 2013-09-15 18:22:40
[usunięte przez moderatora] szukam pracy i interesują mnie konkretne informacje - proszę napiszcie jaką umowę oferuje Kanwa? Ile można zarobić miesięcznie? Płacą za nadgodziny?
Morświn 2014-09-29 08:44:45
szkoda, że na stronie internetowej Kanwy nie ma żadnej zakładki do przesłania cv, rekrutacji.. a może się pojawia jedynie jak rekrutują.. w każdym razie skorzystałem z formularza i czekam na odpowiedź dotyczącą ewentualnej rekrutacji, jak się dowiem to dam znać (usunięte przez administratora)
robi 2016-04-17 14:09:55
Hej. Czy ktoś może dać znać, czy firma nadal funkcjonuje pod tą samą nazwą? Mówiąc szczerzę nie widzę ani żadnych ofert pracy, ani też nie mogę znaleźć strony internetowej tej firmy. Kiedyś słyszałem dużo dobrego, więc chciałbym się dowiedzieć o i jak...
kargidan 2016-05-20 22:09:49
robi, nie słyszałem aby dokonywali jakiś zmian w firmie. Bezpośrednio do nich zawsze możesz się zgłosić. Z tego co wiem w internecie są ich dane podane także śmiało próbuj. a czy jakieś oferty teraz do nich się pojawią?
Zostaw swoją opinię o Kanwa - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kanwa