Media Personel Service Sp. z o.o.

Opinie o Media Personel Service Sp. z o.o.

ktos;) 2010-11-11 22:58:11
pracowałam w media personel service i bylo ok,ale niektorzy to maja tak nierowno pod sufitem,ze szkoda gadac!na jeden z liderow!!!szok,ale ludzie ok;)
miś 2011-03-24 19:45:43
Ma ktos namiar na MNi obsluga sms czat-u? pozdr
karina 2012-05-14 19:23:17
Najgorsza praca w moim życiu, dno, porażka totalna, szczerze nie polecam..
yyyyy 2012-08-03 12:59:15
A gdzie pracowałeś Ktosiek w Warszawie?
xxxxxxxx 2013-03-03 09:57:06
totalna porażka,[usunięte przez admina] !!!!Nie polecam!!!
tulka 2013-07-29 03:59:40
Ogólnie-stres średni. Stawki-coraz niższe. Straszą restrykcjami-za brak wyimaginowanych norm obcinaja stawkę godzinową. Kiedyś dużo pracowałeś-sporo mogłeś zarobić. Dziś dużo pracujesz-sporo tracisz. Przykre, brak poszanowania pracownika.
zygmunt 2014-10-02 22:02:01
Hej, właśnie chciałem poszukac troche informacji na temat Media Personel Service i znalazłem niezbyt dobra wiadomość. Otóż firma jest w likwidacji, taką informację znalazłem na stronach krajowego rejestru sądowego. Także pracy już u nich nie znajdziemy, nie wiem wprawdzie co się stało, ale najwyraxniej coś było w tych negatywnych wpisach.
GOSC 2014-11-17 13:14:52
Aktualnie nie płaca już nic, zalegają z kasą po 2 miesiące, podobno mają komorników - 1000 wersji i wymówek a na sms, płaca 3-5 zl na godzine, pracujesz 200 h miesięcznie i zarabiasz 1300 zł, nie polecam, strata nerwów, czasu i pieniędzy bo nawet nie chcą ich wypłacać.
tomek 2015-02-18 17:57:09
też mnie właśnie zastnawia to czy firma faktycznie działa obecnie czy nie za bardzo.. ciekaw jestem Waszych opinii jak to wszytsko generalnie wygląda, czy jest tak, ze oni maja teraz normlanie płacone czy w jakis ratach, bo ktoś wspominał tutaj, że mają z tym problem właśnie, nadal tak jest czy nie?
PCzyrski 2015-03-10 15:53:48
A czy możecie wgl powiedzieć czym sie ta firma zajmuje? Kolega mi proponował ale sam tam nie pracował więc nie wiem co tam się robi ?
alexkirk 2015-07-10 17:10:53
w jaki sposób można się z nimi skontaktować w sprawie pracy? nie widziałem żadnej strony, ogłoszeń w internecie też chyba nie ma.
kamilek 2016-05-19 15:14:04
no ale jak to, przeciez oni mają tylko chwilowo wstrzymanie pracy z tego co zrozumiałem, ale wydaje mi sie, ze na pewno spokojnie mozna sie zatrudnićna pewno.
Zostaw swoją opinię o Media Personel Service Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Personel Service Sp. z o.o.