Zakład Mechaniczny METALTECH sp. z o.o.

Mirosławiec

Opinie o Zakład Mechaniczny METALTECH sp. z o.o.

gościu 2011-11-18 02:43:50
ludzie boją sie cos pisac napewno roznie bywalo wzakladach pracy
zyczliwy 2012-09-28 15:38:44
pracowalem w tym zakladzie, kierownictwo chodzi dumne, jada pracownikow jak [usunięte przez moderatora], czlowiek pracuje za nedzne grosze a czuje sie jak w kamieniołomach z batem na karku, co jakis czas przyczepy wracaja do serwisu bo cos sie psuje, ich spawy to smiech na sali, wiecej w nich akrylu i silikonu jak tych spawów. Wszystko robione na odpiernicz ale jak przychodza targi aby sie wypromowac to idzie okolo 20 przyczep wykonczonych na glanc a zwyklemu rolnikowi dadza wielka fuszere. Przu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asy kierownikow smieja sie z tych ktorzy maja kierownictwo gdzies, cwaniaczki dostaja nawet do 700 zl premii ale za cene lizania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y kierownikom. To co zostalo napisane wyzej to tylko szczyt gory lodowej, Pozdrawiam.
natalia antosik 2016-07-29 18:35:27
witam kupiliśmy rozrzutnik obornika z metaltech to najgorsza maszyna rolnicza na jaka trfiliśmy w swoim życiu 4 przewody hydrauliczne do podpiecia nowy krzywy wałek kto widział głupie rozwiazania to te maszyny moga być do nauki na wzor Natalia Antoaik
Zostaw swoją opinię o Zakład Mechaniczny METALTECH sp. z o.o. - Mirosławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniczny METALTECH sp. z o.o.