BETA-POINT

Opinie o BETA-POINT

Ewenement Nowy wpis

Nie dziwię się że pan szkolący na maszynę nie lubi szkolić. Ma świadomość tego że za jakiś czas będzie musiał robić to samo z kimś innym. Non stop zatrudniają nowe osoby, przez rozpuszczonego kierownika produkcji. Pracownicy boją się odezwać żeby się nie mścił. Przykra sytuacja. Widać gołym okiem jak 1 osoba może niszczyć firmę. Szukają ludzi którzy się będą bali odezwać. Produkcja oparta jest na zastraszeniu. (usunięte przez administratora) z czasem narządu żeby kierownik miał większą premię a w zamian się wyżyje na kimś. Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak traktować ludzi którzy pracują na jego premię, odpowiedzcie sobie sami...

Agata Nowy wpis
@Ewenement

O co chodzi z tym zastraszaniem na produkcji? Możesz jaśniej?

jaja Nowy wpis
@Ewenement

z tym zastraszaniem to chyba żeś z chojanki się urwał ?

Xxx Nowy wpis

Jak praca dla przedstawiciela ?

Zły

Trochę lipa ponieważ szef wiedział że przechodząc do jego firmy rezygnuje z innej pracy niby był zadowolony po 2 tygodniach stwierdził że brak zamówień i nie podpisze umowy dzieki super zostałem bez pracy odradzam szukajcie innego pracodawcy

Szef
@Zły

Jak ty nawet nie wiesz co to interpunkcja.

Ten ostatni..... J

Jak tam 200: normy na drugiej maszynie dla nowych pracowników ogarnęli już czy nadal rezygnują jeden po drugim .....

Xafzt

Ciągle szukają pracownika do obsługi maszyn poligraficznych. Nawet agencja pracy nie pomoże jak nowy pracownik ma ogarniać maszynę po 2 dniach szkolenia gdzie pracownik szkoleniowy nie lubi szkolić nowego pracownika. Nowi rezygnują .

Saszsa

Opinie są zablokowane.

Xsolinot,

Ta firma zamieściła na portalach ogłoszeniowych że szukają pracowników do obsługi maszyn produkcyjnych bez Doświadczenia.(usunięte przez administratora)człowiek przychodzi i dowiaduje się że jest inna stawki(usunięte przez administratora) Nawet już szukają ludzi przez agencję pracy. Operator maszyn w tej firmie to śmiech ...... Szukajcie.....,

Olek

Witam,jaka tam atmosfera pracy idzie wytrzymać i zarobic??

Małgorzata
@Olek

Cześć, w swoim komentarzu odnośnie Beta-Point zapytałeś, jak wygląda atmosfera u tego pracodawcy i czy jest tam szansa zarobić, rozumiem, że chodzi o satysfakcjonujące zarobki. A o jakie dokładnie stanowisko pracy pytasz i jaka wysokość wynagrodzenia jest dla Ciebie w porządku?

@Olek

atmosfera ok, praca poukladana, wiadomo co masz robić. Trzeba pracować, nie ma obcyndalania się.

Czy można mieć rozmowę przez wideokonferencje?

Beata Hoffmann-Pohnke
@Kasia

Prowadzimy wideokonferencje, jak najbardziej

Taki ja

Witam. Co mozecie powiedziec o tej firmie w chwili obecnej?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BETA-POINT? Chętnie zatrudniają?

obecnie przygotowujemy praktyki zawodowe dla uczniów zespołu szkół poligraficznych. Będą to praktyki na produkcji.

irek

Witam czy firma obecnie poszukuje pracowników na produkcję ? Jak ewentualnie można wysłać cv ?

@irek

w tej chwili nie są poszukiwani pracownicy, ale możesz wysłać cv na betapoint@betapoint.pl

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Mario

Jak wyglada praca na.produkcji?

@Mario

Omijaj

prawdziwy pracownik

nie wiem, kto to napisał. Na produkcji jest spoko. Wiesz co masz do roboty, zlecenia poukładane. Tyle, że widać kto co robi Jak sie komuś nie chce to mu zle

Iwona

@spoko rozwiniesz co kryje się u Ciebie pod słowem dobra firma? Na pewno zainteresują szczegóły innych użytkowników. Czy w firma BETA-POINT bez problemu zatrudnia na nowo starych pracowników?

@Iwona

na początku masz szkolenia, wiesz, o co chodzi firmie. Potem wiesz co masz robić. Mają dobrą obsługe klientów. Przyjęli tych co byli spoko.

spoko

byli dzwonią i chcą wracac dobra firma jak ktoś chce pracowac

@spoko

:-)

Iwona

@koral skoro polecasz pracę w BETA-POINT to może powiesz dlaczego? Może chodzi o to, że firma ma swoje wartości i je przestrzega? Widzę, że firma ceni sobie: uczciwość, otwartość, wzajemną pomoc i szacunek. Oraz wyznaje zasady, że: pracownik to najcenniejsza wartość firmy, klient to priorytet w działaniu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,221487,0,0,poznaj_nas To o to chodzi? Że firma ma pewne wartości, których przestrzega i broni?

koral

super firma polecam:)

Iwona

@Agent 007 wyzysk? Co masz na myśli? Za małe stawki są oferowane pracownikom? Mógłbyś rozwinąć myśl, żeby wszyscy zainteresowani pracą w BETA-POINT mieli pełen ogląd sytuacji.

Robo

Tak źle w tej firmie, to jeszcze nie było. Ciągła rotacja, (usunięte przez administratora) . Atmosfera - szkoda gadać.

Zostaw merytoryczną opinię o BETA-POINT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BETA-POINT?

Zobacz opinie na temat firmy BETA-POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA-POINT?

Kandydaci do pracy w BETA-POINT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA-POINT