Tide Software Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tide Software Sp. z o.o.

admin 2015-07-17 13:42:52
Masz najnowsze wieści o firmie Tide Software Sp. z o.o.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.
adam 2015-09-21 00:09:13
Mają świetny program stażowy. Firma Tide Software jest naprawdę rewelacyjna! Pracownicy systematycznie zwiększają swoją wiedzę poprzez szkolenia, udział w konferencjach, a także współpracę z klientami. Dobre wynagrodzenia i wyjazdy integracyjne do SPA i za granicę są wyjątkową zachętą do pracy. Jestem zadowolony, że mogę dla nich pracować.
karolinejszyn 2016-02-21 17:55:57
Ciekawe dlaczego mój komentarz został usunięty? bo był prawdziwy? prawda zawsze w oczy kole... tym bardziej nie polecam...!
domi 2016-02-23 19:37:18
No to niech sobie wymagają, nikt nie broni wymagać, rozwój dla pracowników na tym stanowisku to może i jest... Gorzej sprawa wygląda jeśli ktoś nie jest programistą, wtedy brak możliwości rozwoju, brak premii itp. Tak różowo to nie jest jak pisze dział marketingu wyrażając się pozytywnie o tej firmie.
ade 2016-03-07 18:01:33
Porażka!!!
fdr 2016-04-19 22:29:06
Premie nie dla wszystkich, brak systemu motywacyjnego... Przynajmniej nie dla wszystkich pracowników.
fg 2016-05-08 19:30:20
mnie tez zainteresowala ta oferta na stanowisko programisty HTML CSS w Białymstoku wymagane jest co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z JavaScript,co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z HTML/CSS
Zostaw swoją opinię o Tide Software Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tide Software Sp. z o.o.