Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

waga

Ja bylam w Wassenaar cięzkiej pracy nigdy się nie balam ale to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie murzynki pomiatają Polakami obijają się Polki chcą się pozacierać.Tam jest taki Ben debil co jedzie chyba na koksie straszny pojeb krzyczy i tak jak tu piszą nie spodobasz mu się to po paru godzinach cię wywali a z tego co wiem to on ma z socjalu pieniądze za nowych Polaków.Caly czas jest przetasowanie ludzi.Mieszkalam w wesolym miasteczku do morza 45min na nogach.Można lazic zwiedzać bo Ben nowym nie da zarobić pracowałam tylko 3-dni w tygodniu.Nie zarobiłam w fora nigdy nie wierzyłam ale to z All-Works to prawda.Nigdy wiecej.

Izunia Nowy wpis
@waga

Czesc ja pracowalam tam dwa lata I takich rzeczy tam nie bylo nawet na swieta dostalam pieniadze a Ben byl mily to bylo w 2008 -2009 I mialam 6.50 na reke

A Nowy wpis

KAAASIA PAMIETAM !!

Kinia Nowy wpis

Jest jakiś powód tej ciszy na forum?

pawel Nowy wpis

witam...czy ktos obecnie pracuje na kurczakach w OSS? mamy wraz z zona wyjechac 15-go lipca. prosze o opinie

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
poszkodowany

witam prosze wszystkich o kontakt oszukanych przez firmę bestendwest ,sprawa dotyczy nieprawidłowości w solarisach nie wypłacania dodatku nocnego oraz pracy w wekend lub inne nieprawidłowści sprawe trzeba zgłosić pozdrawiam dream.84@interia.pl

jak chcesz rypać za 300 e i nie miec ubezpieczenia 6 dni w tygodniu to warto

firma bestendwest to porażka ,zero dodatków za prace w sobote lub niedziele i za prace porze nocnej ,dodatek wakacyjny dopłacany co tydzien i za 48h pracy 300 z groszem na wypłate porażka

@ja

300 euro z odliczeniem już za mieszkanie ? Ja wybieram się w najbliższym czasie z tej agencji do pracy.

Bili

Ja pracowałem tam trzy lata temu zapierdziel był otrzymałem urlopowe i wakacyjne. Pracują gumi i Mati?

AllWorks to BestenWest (zmienili nazwę )tylko ze opinie o BestenWest ktoś usuwa a tu nie . Jak chcecie wiedzieć jak jest W B&W poczytajcie te opinie

tom

A miałem jechać ale taki jest polak do cna człowieka wydoić jednak sobie daruję

xxx

Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo ciekawi mnie jednak to, że zarobki jakich może sie spodziewać początkujący pracownik sa na pewno dośc odpowiednie jak na takie stanowisko. Dzięki

ola

co to ma wspólnego z all-works

słyszał ktoś o agencji Polen-Allgemein-Service Przytulski UG twierdzą ze załatwiają prace w niemczech do pakowania ubrań . Jak zadzwoniłem to pani która odebrała przedstawiła sie jako Michalina Maj przysłała mi papiery i kazała wypełnić i odesłać wraz ze skanem dowodu i właśnie ten skan dowodu mnie martwi czy to nie jakieś naciągacze .

olek

tej firmy już dawno nie ma , od grudnia 2015

siemka mam pytanko tez wysyłaliście skan dowodu do firmy razem z podpisano umową ?

Wrc

Mam pytanko czy all-pl.de to ta sama firma. Bo wpisuje w Google all-pl opinie i wyskakuja mi opinie o all-works

nowa 8888

Witam jedzie ktoś 23.08 na komisjonowanie odzieży do Niemiec z firmy all-pl? Proszę o kontakt marta16@poczta.pl

Janusz

Teraz rozumiem czemu firma bestenwest do mnie dzwoniła bo nasz kochany Ben takiego syfu narobił ze zmienił agencje.Powiedzcie mi czy Pani Wiola lub Magda pracuje w tym Lider? jak tak to czy dalej pomaga w znalezieniu pracy? tylko nie do Bena :)

ewa

hej pracowałam w all-works i wiem , ze rok temu firm all-works wykupila czy przejela firma bestenwest. ( takie same g..). Teraz bestenwest wysyla do tych nieszczęsnych kurczakow.... Dzwonilam do LiderJob oni nie maja nic wspólnego z tymi kurczakami już, wysylaja teraz do ogrodnictwa i na produkcje.

ewa

ja pracowałam w all-works. all-works to teraz bestenwest. Bestenwest wykupilo all-works. Slyszalam , ze Lider job tam nie wysyla . Dzwonilam do nich i oni wysylaja do ogrodnictwa a nie to tych kurczakow. Do kurczakow wysyla teraz bestenwest i on przejol to wielkie g'.....

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works