Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

kasiek

Chce tam dziś papiery wysłać ale powiedzcie mi ile można godzin zrobić ? Nie ma czegoś takiego jak siedzenie w domu bo pracy nie ma ?

arleta
@kasiek

Hej jeśli nastawiasz się na ciągłą pracę to zapomnij o tym. . . Zaproponują Ci pracę w Oss po czym wostatni dzień przed wyjazdem zadzwonia że tam nie ma jej miejsc i wyślą Cię do czegoWassenaru gdzie praca jest 3 razy w tygodniu i na czysto wyjdziemsz się jakieś zdjęcia160 euro . . . Byłam widziałam, jak szybko tam pojechałam tak szybko wróciłam . . . Dlatego szczerze odradzam tą firmę !!! OSZUŚCI I NIC WIĘCEJ!! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej mogę podać maila

Piter

witam ile się czeka na wyjazd

hhh
@Piter

ja czekam od ponad miesiąca i zawsze jak na złość coś wypada a okazuje się że inni jadą nie mam już cierpliwości dlatego szukam pracy gdzie indziej(usunięte przez administratora)

ziuta

ja jadęz Krzyków za Namyslowema ty z kąd jedziesz

ania
@ziuta

Jade z NIEMODLINA Z OPOLSKIEGO

Mikołaj

A do jakiej miejscowości w Holandii dojeżdżacie? Ja do Arnhem. Byłoby fajnie jakby ktoś jeszcze tam dojechał.

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Mikołaj

Ja jadę z kujawsko-pomorskiego. Jest ktoś?? Inowrocław

ziuta

Hej, ja też jadę w sobotę do Oss. jedzie ktos z opolskiego

ANIA
@ziuta

a z jakiej miejscowości jedziesz z opolskiego

ewa

do marta tak jadę ze slaskiego co myslisz o tych wpisach

@ewa

Ja jestem spokojna bo jest tam już moja siostra 3 miesiące i chwali sobie :) wiem ze to nie prawda co tu pisza

@marta

To do zobaczenia w sobotę. Choć się jeszcze zastanawiam. Mam dać jutro odpowiedz.

@ewa

wg mnie nie ma co się zastanawiać, ja jadę pewna co i jak bo wiem wszystko od siostry i wiem ze warunki są dobre :)

ewa

Ja tez dostałam propozycje do oss w sobotę wyjazd

@ewa

Hej, ja też jadę w sobotę do oss. Jedziesz może ze śląskiego?

w sobotę nie w piątek?

MArjoBros

ja jade w sobote do oss

edyta

czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest stawka za godzinę ale netto?????

edyta

czy jedzie ktos w piatek do Oss?

asia

czy jedzie ktoś w sobotę do Wassenaar?

edyta

jedzie ktos w piatek do Oss? czy tam jest az tak kijowo??

kinia
@edyta

hej, wróciłam z oss 3 tygodnie temu, praca jest ok, wypłaty na czas. Zakwaterowanie tez ok, ale jesli szukasz hotelu 5 gwiazdkowego to nie masz czego tam szukac. Jesli jedziesz z nastawieniem na prace a nie imprezy to bedziesz zadowolona.

@kinia

dzięki na imprezowanie jestem już trochę stara:) a co do zakwaterowania byle na głowę nie ciekło:)chodziło mi o to czy nie kombinują z kasa i jak z godzinami bo opinie sa tu bardzo rożne. dzięki i pozdrawiam

kinia
@edyta

ja zawsze wypłaty miałam regulanie na koncie, nigdy nie zdarzyło mi się żeby było jakieś opóźnienie albo coś się nie zgadzało, zresztą wszystkim moim znajomym też. Domki to takie typowe holenderki,ogolnie warunki dobre :)

LEWY 108

jest gitara (polecam) pozdro dla kumatych kumających i tych którzy twierdza ze kumają .

Patryk

Jedzie ktos jutro do wassenar?

kama
@Patryk

hej, ja jade

ulka

Jesli pracujesz tak samo jak piszesz to się nie dziwie....

emil

czy ktoś na tym forum może napisać jak wygląda współpraca z tą firmą jakie warunki mieszkaniowe,,jakie finansowe, co z godzinami i pracą???? a nie tylko się kłócić między sobą!!!!! proszę kompetentne osoby o odpowiedz bo dostałem ofertę wyjazdu.. dziękuje za odpowiedz.

amelka
@emil

Firma jest ok, mieszkasz na bungalach (dwie osoby w pokoju), Godzinowo ponad 40 miałam , więc wypłata ponad 200, nigdy nie zeszłam poniżej. Więcej oczywiście też idzie zarobic jak są nadgodziny.

emil
@amelka

wielkie dzięki za info...

Robert
@amelka

200 euro tygodniowo brutto czy na czysto?

anka

zakończyłam u nich pracę dwa tygodnie temu,pracowałam pełny kontrakt.Przed wyjazdem oczywiscie też czytałam opinie i bałam się jednak zaryzykowałam i nie żałuję. Godziny są, wypłaty zawsze na czas. Jeśli chodzi o domki to tak jak ktoś wcześniej napisał że nie jest to hotel pięcio gwiazdkwoy ale tez nie ma tragedii, a jak ktoś się użala że ma brudno to niech złapie za mop i posprząta. To chyba logiczne że nikt za was w domku nie będzie sprzątać, mieszkasz to dbaj o porządek po sobie. Nie raz widziałam osoby ktore przyjezdzały z celem poimprezowania, oderwania sie od rodzinki w pl itp. Takie osoby szybko wracały bo zawsze stwarzały problemy. Nie zdzwiłabym sie gdyby to właśnie takie osoby pisały negatywne komentarze . Ja mogę ich polecić, pracowałam też przez inne agencje i mam porównanie. Ogólnie jeśli ktoś jedzie do nich z zamiarem pracy a nie picia na domkach to będzie zadowolony :)

greg

ja powiem szczerze ze ta firma nie jest zla i nie ma tu tak jak pisza jednym sie podoba a drugim nie ja jestem 5 lat w holandi pracowalam w tej firmie i znam duzo osob ktorzy byli zadowoleni i chca tam wracac mam porownanie co do innych firm i duzo szczescia w nowej pracy tam kto sie wybiera wyplacaja wszysko i nie ma tak zle

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works