Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

KAMIL1992

Witam, Zamierzam wyjechać do pracy z tej agencji. Czekam tylko na potwierdzenie może już w ten weekend może w następny. czy ktoś jeszcze się tam wybiera ?

angela

Z tego co slyszalam to na Oss jest duzo wiekszy lajt niz na innym zakladzie wszyscy ktorzy tam pracowali tak mowia, pojade zobacze i sie wypowiem tak bedzie najlepiej

angela

Jeszcze jedno na bungalach patologia itp. wszedzie tak jest ale to niestety my rodacy sobie robimy taki syf wyjedzie jeden drugi dziesiaty dostanie troche szmalu i hulaj dusza ale nie wszyscy tacy sa to sa jednostki zdarza sie,a i nikt mi nie powie ze kazdy taki porzadny jest przyjdzie weekend to jest normalne ze kazdy chce posiedziec przy piwku grilu czy cos (usunięte przez administratora) sie caly tydzien wiec w weekend kazdy chce odreagowac to jest normalne.A jak ktos jest fer wobec biura i zakladu w ktorym sie pracuje to oni tez sa w porzadku wobec ciebie.tylko ze tam trzeba chciec pracowac i sie nie opierdalac to bedzie dobrze pozdrawiam

angela

Ja tam nie wiem co wy tu wypisujecie wiadomo jak sie jedzie do pracy do nl to trzeba sie liczyc z tym ze nie bedzie kolorowo w pl sie nie zarobi tyle kasiury,ja przyjechalam tu 1,5 roku temu przez biuro intercosmos i tez na forum byla jakas masakra ze zlodzieje tak samo ja o All-works na miejscu okazalo sie ze jest calkiem nie zle nikt mnie nie okradl ani nic w tym stylu co bylo na forum wyladowalam na pakowaniu filetow na Plukonie w Ommel, fakt na poczatku bylo ciezko ale to chodzilo tylko nabrac tempa i wprawy wiadomo pozniej ok poznalam tam bardzo duzo nozownikow ktorzy pracowali wczesniej przez all-works w Oss obecnie mi sie skonczyla faza A wiec mam Pol roczna palze i oto wlasnie oni mi zalatwili prace w OSS i polecali mi to biuro i prace na Oss .Jade teraz na ten weekend do nich,ale mysle ze jak by tam bylo az tak strasznie jak tu opisujecie to nikt by mi nie polecal tam pracy mowie o nozownikach ktorzy tam pracowali po 3 a nawet 4 lata.Pojade zobacze i wam opisze jak jest naprawde ,ale mysle ze po pracy na Plukonie nic mnie juz nie zdziwi,poprostu trzeba sie zaklimatyzowac ogarnac o co chodzi i bedzie dobrze i przedewszystkim trzeba pokazac ze ci zalezy na pracy i sie starac tak samo bylo na plukonie chociaz ktos nie dawal rady ale bylo widac ze sie stara to pracowal a jak ktos mial to gdzies no to niestety Milego dnia wszystkim zycze i powodzonka

@angela

To zapytaj któregoś nożownika dlaczego tam pracuje tak długo....

BUNGALICE I BUNGALE

TAK ZA 1 TYDZIEŃ PO ZJEŹDZIE NIE POWROCIE NIE ODDAWAJĄ KASY! ZABEZPIECZENIE DALSZEJ BIEDY I UMOWY!!!!!!!!! LEPRZE GÓWIENKO W POLU NIŻ W AKORDZIE BUN GOLU POWIEM KROTKO KTO W HOLANDII ZAROBI 800 EURO I MA Z TEGO SATYSFAKCJĘ MASAKRA CO NAJMNIEJ MUSI BYĆ 145O RESZTĘ BIORĄ ZŁODZIEJE A GDZIE SOCIAL!!!!! CHCESZ SIĘ DZIECI DOROBIĆ TO DO BUN GALI NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!! LUB POSTÓJ UH UH

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
ruchacz z oss

Na bungalach jedna wielka patologia każdy jebie się z kim chce jedno wielkie (usunięte przez administratora) puństwo a polaczki podpierdalacze do Moniki tzw Pieski Monisi i każdy o tym wie cioty. A co chodzi o firmę to nigdy nie wiesz ile będziesz pracował, dostajesz brudne ciuchy za duże buty po jakimś syfie ogólnie (usunięte przez administratora) jeden wielki syf a ta pani irenka niech zacznie lepiej sprzątać a nie kłapie tą mordą i rzuca do ludzi bo wielka koleżaneczka moniki sa,e układy układziki.

bar

bylem na wassenar.pracujesz 3 dni w tygodniu po 12godz i zarabiasz 170e.reszte siedzisz na bungalu.pokoje klitki po 2 osoby ciasnota,nie ma gdzie odzierzy schowac.nie polecam tej firmy nikomu.

olka

Napis z do mnie na e-maila natta1989@wp.pl to wymienimy się numerami to się spotkamy jeżeli będziesz mogla

tomeklublin

Ja też chce tam jechać z Lublina. Ktoś zna jakieś konkrety. Kiedyś można było jechać do Oss i wasenara czy jakos tak. Teraz jest Zoetermeer oraz Rosmalen. Zakwaterowanie ( koszt zakwaterowania wynosi 65 euro tygodniowo odciągane z wypłaty)W ilu się mieszka na domku? Ubezpieczenie ( koszt ubezpieczenia 19,33 euro tygodniowo odciągane z wypłaty ) Dojazd do zakładu pracy (koszt 5 euro / dzień odciągane z wypłaty )Podobno jest 50 kilometrów do pracy. Dwuzmianowy system pracy, Umowę o pracę na minimum 6 miesięcy (stawka 8,53 euro brutto/h), Wypłata raz w tygodniu na konto pracownika

@tomeklublin

Mieszkasz w Oss pracujesz (dojeżdżają autokarem) w Rosmalen. Mieszkasz w Wasenarze pracujesz w Zoetermeer. Na domkach po 4/5 osób. Do pracy z Oss na Rosmalen jest ok 20 km w jedną stronę w tej drugiej miejscowości trochę chyba dalej. Na Rosmalen masz jedenb system zmian- chyba że dadzą Cię na inpack podobna tam są dwie. Na Wasenarze chyba są dwie zmiany. Umowę masz na 6 miesięcy dostajesz 8,53 brutto po odliczeniu opłat za mieszkanie, dojazd ubezpieczenie wychodzi ok 5 euro. Tak wypłatę masz raz na tydzień z tym że pierwszą wypłatę dostajesz dopiero do 2 tygodniach. ehhhh.... coś jeszcze???

@Byłam

Dzięki za konkrety. Zamierzam tam jechać, więc chcę wiedzieć czego się mam spodziewać. 40 godzin tygodniowo się robi? Czy na nożu więcej się zarabia? Do którego zakładu lepiej jechać?

@tomeklublin

Ja byłam na Oss i chyba tam lepiej. Dokładnie teraz nie wiem ile jest godzin ale chyba raczej więcej jak 40. Tak na nożu masz większą stawkę, ale tam możesz dopiero dostać się pod koniec półrocznej umowy- jeśli sobie poradzisz to zdajesz na nożownika (większa płaca i na początku bardzooo ciężko). Aha a jeśli chodzi ogólnie o domki to różnych sytuacji się spodziewaj (bardzo dużo jest osób pijących itp)

emu

fILETOWANIE TO NIE TO SAMO CO PAKOWANIE NA FILETOWANIU PRACUJA ZAWODOWCY KTORZY MAJA STAWKE I PRACUJA JUZ SPORO TAM

olka

Witam mam zamiar w tym miesiącu wyjechac do pracy do holandi z agencji all works do pakowania oraz filetowania drobiu czy moze ktos mi powiedziec cos więcej o tej pracy jestem z EŁKU woj Warminsko mazurskiego moze ktos sie tam wybiera proszę o opinie

@olka

Ola ja tam bylam tez jestem z Elku zarobki wychodza tygodniowo 200 euro na czysto jest spoko ja nie na rzekalam czekam teraz na nastepny wyjazd

@emu

Fajnie ze jesteś z Elku może byśmy się spotkaly i porozmawialy?

ankaanka2
@olka

jesli chcesz tam jechac, to gratuluje odwagi, ja tam pracowalam i wszedzie tylko nie tam! praca zaczyna sie o g. piatej, wstajesz o trzeciej, bo wioza cie autokarem ze 25km, potem walka oubranie robocze, i heja! pierwsza przerwa o dziewiatej, pracuje sie nigdy nie wiadomo do ktorej, jak koniec o dziewietnastej, to kazdy sie cieszyl, ze tak szybko, potem znow przejazdzka autokarem na bungalow i nie wiesz czy masz zjesc, czy sie umyc, czy co, bo trzeba przeciez sie wyspac i nazajutrz znowu-pobudka trzecia i heja!pokoje jak w sam raz-dwa lozka, po szafce wiszacejdla kazdego nad lozkiem, miedzy lozkami przerwa jakies 20=25 cm. A ben? szkoda gadac! tak wiec powodzenia mila

@emu

Dasz mi jakiś kontakt do siebie najlepiej jak najszypciej

@ankaanka2

możesz dac mi jakis namiar do siebie?

@olka

Ola wyslalam ci swoj numer

To zapodaj coś lepszego.

bylam

nie jec do tej firmy ta firma to najgorsza w jakiej byłam

tomeklublin

Szukam osoby która tam pracuje, lub pracowała ostatnio. Chce tam pojechać i chce dowiedzieć się konkretów. mam 14 lat doświadczenia w drobiarskich w pl i 6 mies w Holandii. Ile tam się naprawdę wyciąga na tydzień i jakie są wszystkie opłaty? Może ktoś z Lublina będzie tam jechał to pojedziemy razem.

slotki

marlena ty chyba nie wiesz co piszesz okasi a gdyby nawet ona z czerwonym to nie twoja sprawa a ze ty nie dostałas sie na nósz to najlepiej komus opinie wyrobic co

marlena z wakum

ja pracowalam na oss,praca 4 dni w tygodniu,wyplaty zawsze terminowe,jak godziny nie zgadzaly sie to sie dopisywalo na liste i poprawiano to.Jak masz za wiele godzin to daja wolne,srednio okolo 38-45.niektorzy staja na nóż i mają okolo 100 euro więcej na tydzień, to wybrańcy.widze ze tu pisza ze jak nie liczysz na wakacje i chlanie to zarobisz,jest jednak istotny fakt:wiele osób przyjezdza i nie ma tempa no masakra zeby nie dac rady na kratkach.bungale: w zime zimno w lato nie idzie usiedzieć w środku-to nie żart.praca od 6-18,przerwy okolo 1,15 min nie placa za nie.Wiele osób siedzi na bungalach i pracuje ze trzy dni w tygodniu,więc moze trafic na Ciebie.Ale nowi jak przychodza i maja konkretne tempo to raczej ida do pracy.teraz sa zdesperowani chyba bo trzymaja tak powolne osoby a filety i tak zbieraja sie w ogromne stosy ha ha.jakies pytania to napisze jeszcze a jesli ktos napisze ze nie pracowałam tam to zacytuje " tempo ja?" pracownicy wiedza o kogo chodzi.a czerwony ktory kocha swoja zone ,zalicza kaske z udek zeby postawic ja na noz wiec jest inna opcja "awansu" gdyby ktos pytal to do niego he he.

@marlena z wakum

Marlenko czyżby Tobie coś nie pykło z nożem? Aha i przypomnij sobie swoje pierwsze dni w pracy czy miałaś takie super tempo na kratkach :D

mila

a ta cała irena to tesz powinna z tej firmy wyleciec kierowniczka zamieszania

mila

TA FIRMA WIELKA JEDNA SCIEMA a najgorsze jest to ze taki prostak jak czerwony wywala ludzi i nic mu nie zrobia ale niech on sie nie cieszy bo kiedys i na niego pszyjdzie czas wywalenia z tej firmy

Ktoś

HaHa daje daje i ludzi smaći jak umie a Ben to Cwel i ona tak samo ta praca to szok powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora) na zawsze

TenOn

No nie interesuje mnie zarobek 100 euro tygodniowo, moje miesięczne opłaty wynoszą około 2500 zł więc potrzebuję zarobić minimum 3200 żeby opłacić i móc jako tako żyć, jeśli te 240 euro było by tak jak pisze marta, to w porządku, ale trochę stracha mam że mogę nie zarobić tyle i popadnę w długi, a ja chcę jechać i zarabiać, gdyby była konieczność to mógłbym pracować 7 dni w tygodniu. Wiem jednak że w Nl żadne biuro nie zagwarantuje mi stałych godzin pracy, myślę czy w Pl nie zarobię te 3 tysie harując jak wół. Poproszę jeszcze jakąś opinię jeśli ktoś to przeczyta. Pozdrawiam.

marcel
@TenOn

zjechałem od nich tydzien temu, tygodniówka była w granicach 245 euro

krycha

8.63 to tak naprawdę niecałe 5 euro na godz domek jak dla chomika na 6 osób tygodniówka czasem 70 euro a czasem 130 nigdy 200 pralka suszarka płatne internet 25 euro i nie chodzi . Zapraszam jezeli chcesz wycieczkę za ok 300 zł ( bilet)

@krycha

hej szykuje sie do wyjazdu z agencji all works do pakowania oraz filetowania drobiu mozesz cos mi napisac o tym jakies informacje

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works